Skoči na vsebino

Nivo forumovcev


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Z Bogom na?ga foruma - Bo?tijem sva se pogovarjala (bolj tipkala), da bi mal spremenil na forumu, in sicer nivo forumovcev, glede na ?tevilo objav, oz. postov, ker zdej mamo (ve? ali manj) vsi 3 zvezdice, pogovarjala pa sva se v smislu da bi bilo teh nivojev malo ve?. Kdor je kolkor tolko prisoten na Avtomobilizem.com, ve o ?em je bilo govora, pa tut drugi forumi imajo to (osebno vem npr. za Honda forum). Ni zdej tle fora v nabijanju objav, ampak bi blo pa zanimivo glede na ?tevilo objav, da ne bi bli vsi pol varianta: Trotlfahrer, David bi lahko imel npr. naziv profesor foruma! To se pa najbr? ?e sli? dobr! :hohoho:

 

Ostali nazivi bi bli lahko npr.: nepismen, mala ?ola, rumena rutka, pionir?ek, ..., maturant, diplomant, magister, doktor, pol pa profesor kot najvi?ji mo?ni naziv za forumovca! Pa bi blo ne vem enih 7 - 10 nivojev! :blink:

 

Loh bi se ?li tut v stilu vojske, sicer ne vem kako si sledijo ?ini po zaporedju, al pa kak drug sistem!

 

Upam da vam je ideja OK, sicer pa predlogi so dobrodo?li! :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naslednja stopnja za profesorjem je pa.... umsko moten? Tko da David ne pretiravat :D

 

 

Jaz sem prec za... lahko bi pa naredili ?e dodano karakterizacijo za sta? - recimo kdor je ?e dve leti na forumu aktiven dobi dodatne bonus to?ke in ta bonus se z vsakim letom stalnosti pove?uje.

 

Ker zillijon postov je precej enostavno narest sam da si pa konstruktivno aktiven ve? let na forumu je pa ?e velik uspeh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o ?emu vi to serete ? :D

 

pa saj si zdaj lahko vsak sam titulo napi?e...

 

ali ?

 

al kaj jaz spet ne razumem ? :unsure:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o ?emu vi to serete ? :D

 

pa saj si zdaj lahko vsak sam titulo napi?e...

 

ali ?

 

al kaj jaz spet ne razumem ? :unsure:

 

Povej kje najdem,sem namre? zgubil?

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo vojske ne...ostalo pa ni panike.

 

Ja vojska res ni preve? fajn, zdej glih gledam mal oddajo 15 let od plebiscita, pa jugo vojska pa vse ?ive teme so, tko da PEACE!

 

Boss, ti pa si dobr napisal, ker res ni vse v ?tevilu objav, ampak tut da majo le-te kak?en smisel! :bravo:

 

Se mi zdi pa fajn da se mal popestri dogajanje, ne trdim da je vsaka sprememba na bolj?e, sam tole ni tok napa?na varianta! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem v ?em je smisel tega, da dobi? oceno glede na to koliko postov si napisal.To je za moje pojme brezveze, rezen ?e se ?tejejo samo posti samo iz podokna mazda. Ker druga?e se samo nabija poste. Lahko pa se daje ocena ?e glaede na ?as od prve prijave na forum in se glede na to da ocena.

Mogo?e se motim :blink::blink: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja treba mogo?e ?e mal izpilit sistem! :D

 

BTW: U?eri sm biv na va?mu koncu (Porezen) in sem vidu d je pa ?kofja loka pravo "mazdino" mesto, tko skupi so ble kar tri parkirane, pol pa ?e 2 par metrov stran, ?e dost sem jih pol sre?al in takoj sem podelil zadnje 3 forum letake!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo predlog:

 

glede na to, da smo naMazdinem forumu, bi lahko bile titule (od najmanj do najve?):

 

Mazda2

Mazda3

Mazda5

Mazda6

xedos

?

B2500.

 

nekaj v tem smislu?

 

al je preve? fanati?no?

 

BTW: kaj pomeni "kotalko"?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mogoce bi pa bilo najboljse, da bi se nazivi podeljevali v skladu z objavami v tehni?nih te?avah, vzdr?evanjem in stro?ki, DIY in novicah :)

 

Tako bi preprecili, da se nivo dviguje med navadnimi pogovori, bi se pa motiviralo pomo? in pomembne informacije kar naj bi bilo primarno poslanstvo tega foruma.

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luka sej ve? da tudi v teh podforumih kdaj "pogovor" ste?e..... kako to?no bi ti tuki lo?il eno od drugega....

 

 

Sicer pa ideja sploh ni slaba.... not at all.... :D

 

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luka sej ve? da tudi v teh podforumih kdaj "pogovor" ste?e..... kako to?no bi ti tuki lo?il eno od drugega....

Sicer pa ideja sploh ni slaba.... not at all.... :D

LP dAvid

 

v tem primeru bi se morali omejit na dolocene zadeve:

 

v DIY itak ni omogoceno postanje drugih uporabnikov, oz. komentiranje.

v tehnicnih tezavah bi se brisalo vse kar ni povezano s topicom (bi blo malo bolj militaristicno...bwahaha)

v novicah pa bi se stel samo 1. post, torej tisti, ki odpre novico ali pa isti rezim kot v tehnicnih tezavah in bi se tako vpostevalo vsak odgovor v povezavi s topicom...

 

 

sam dvomim, da bi se vsi strinjali s tem, sam drugace bi blo to totalno ne fer :ne vem:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.