Skoči na vsebino

Preglednice: avtomobilskih karakteristik


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zanima me, katera www stran je najbol priro?na za pregled posameznih tehni?nih podatkov, npr. ?e me zanima primerjava med laguno in passatom, pa da me pa? zanimajo zmogljivosti, poraba, zunanje mere itd. :unsure:

 

Neki cajta sem take stvari pogledu na: www.parkers.co.uk , sam se zihr ?e kej bol?ga najde! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 80
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

:bravo:

Saj jaz sem na za?etku tut kar po?iral podatke. Najde? vse mogo?e variante avtomobilov celo take, ki se v SLO niso prodajale in to vidi? in se sekira? zakaj niso.

Ja prazna polja so bedna. :whatever: Pa ponavadi ravno tam, ko bi te najbolj zanimalo (pospe?ki, kon?na :P ).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej glih pospe?ki pa kon?na so mi va?nej? kokr npr. velikost prtla?nka, ampak bo ?e! <_<

 

Mi je pa med drugim ful zanimiv podatek aerodinami?ni koli?nik, calibro sem gledal ko je bla neki cajta kao ful dobra glede tega: 0,26! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

:ne vem: ke si pa hodu ko je u ?etrtk in soboto pir teku u potokih, sicer ti pa loh to Denis potrdi! <_<:D:ouje:

 

Na obisk so mi pri?li daljni sorodniki in nisem se jih nikakor mogel re?it <_<

Sej ve? da pira ne zavrnem kar tako :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mav sem mazdojce gledu, njihove karakteristike, pa mi je fuuul ?udn, da je tale makina douga 461 cm, no pospe?k pa solidn, 7.4 do 100 oz. 60 milj! :ljubezen:

 

http://www.carfolio.com/specifications/mod...29843&Mazda

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Lih sva z Mr. TT-jem mav gledala za njegov stroj, pa sm kot prav avto-firbc pogledu za H coupe 2.0 16v in hitr ugotovu zkva je ponava zaostov za biv?o GTjko in to kr dost! :danzoman::ljubezen:

 

http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=88187

 

@Denis - mav zagovarji Korejca lenga pa ?ejnga! :hohoho: :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Zanimivo, da se tut tukajle najde dolo?ene podatke, sicer naj bi blo namenjeno cenitvi, ampak ?e od nekdaj me je zanimal, kak?no hitrost in pospe?ek naj bi imela moja MX5 oz. Duh. :danzoman::ljubezen:

 

Sm pa opazu d npr. 323 BG F GT bolj? vle?e kot MX3 V6, no u kon?ni ma pa 1 km/h ni?jo, 202 oz. 201. :D

 

Denis, mogo?e se ?e za tvojga Korejca tlele kej najde! :hohoho:

 

http://www.avto.net/2004/cenitve/index.asp

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Da ne odpiram ?isto nove teme, za razne avtomobilske primerjave, dajmo uporabit kar tole iz pradavnine!

 

Tole mi je zanimiva primerjava; Porsche Cockster (kot ga imenuje Nisde) kontra Golf V GTI (200HP);

 

http://www.zeperfs.com/duel723-1256.htm

 

Pomoje mora bit kar grozn filing, da si zaverovan vase, da vozi? Por?a (sicer dale? najcenej?ega, nekateri pravijo, da tole sploh ni Por?ee), pol se pa Golf odpelje mimo oz. bi se dajala ko zme?ana, kdo bi koga! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ka?e ima? super hitro Katrco, da se lahko meri z elitnim bratom Das Auta! Si pa kar mislim, da ?e bi ga opral, bi se lastnik Boxterja pretvarjal, da niti ni stiskal in da ?e cel cajt pi?e sms in fura ekonomi?ni na?in vo?nje. :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ka?e ima? super hitro Katrco, da se lahko meri z elitnim bratom Das Auta! Si pa kar mislim, da ?e bi ga opral, bi se lastnik Boxterja pretvarjal, da niti ni stiskal in da ?e cel cajt pi?e sms in fura ekonomi?ni na?in vo?nje. :P:danzoman:

 

:hudicek: Po drugi strani je pa Honda CTR tudi hitrej?a od Clia za mi?jega. Prav tko, povsod res minimalno. Bo treba po?timat konjenico za sezono 2012. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.