Skoči na vsebino

Premacy 2,0 2002


Priporočeno sporočilo

Res ni razlike v ceni pri rabljenih, je pa za dizla dra?ji servis, tveganje stro?kov ob okvari - injektorji ali turbina - nikoli ne ve? kaj kupi?.

Saj se nebi branil dizla, samo ni prioriteta, kljub temu, da so v modi. Vukov premacy bi bil ?isto kul, samo okrog cene bi se verjetno malo te?ko dogovorila...

 

Jah mora? povedat kolko $$$ bi dal zanj....Glede tega,da en ve?,kaj kupi? je pri bencincu ?isto isto,da nikoli ne ve? kaj kupi?, edino ralika je da nima turbine,?e se osredoto?imo samo na Premacy-je...je pa tudi res,da pri 1.8 ma?ini zelo te?ko pride? pod 9 l porabe. Meni recimo zdaj dizel ne pride ve? v po?tev,ker ne delam ve? tolko km kot prej.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem, ciljam do 11 tiso? ?.

Nimam pa potrebe za dizlom, saj prevozim do 20 tiso? kilometrov letno.

Lahko se pa za kako pija?o zmenima, pa mi vsaj malo avto razka?e?, ?e ?e ravno biznisa ne sklenema.

Pa ?e to - zanimiv in enostaven na?in pripenjanja kolesa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem, ciljam do 11 tiso? ?.

Nimam pa potrebe za dizlom, saj prevozim do 20 tiso? kilometrov letno.

Lahko se pa za kako pija?o zmenima, pa mi vsaj malo avto razka?e?, ?e ?e ravno biznisa ne sklenema.

Pa ?e to - zanimiv in enostaven na?in pripenjanja kolesa.

 

11 tiso? EUR bo pa malce premalo,tam okoli 12,5 tiso? je ?e bolj relano....glede pija?e ni problema,?e bo? kaj v MB,sporo?i preko ZS.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,da ?e jaz malo reklame naredim... :D Vuk-ova Mazdica je res bomba,more? jo v ?ivo videt CitroX"! :bravo: Lahko bi se vi2 1x dobla,pa da mu jo poka?e? vukson! :D

 

?e zrihtano...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja.

Sva malo pogledala in se malo peljala. Zanimiva zadeva, ni? kaj enoprostorskih voznih lastnosti ne daje - verjetno "krivo" zamenjano vzmetenje in odmik od ceste. Malo klasi?nih dizl zvokov, ki pa jih po nekaj metrih odmisli?, ko se hitrost (obrati) malo pove?a. Kak konji?ek ve? ne bi ?kodil pri teh dveh litrih... Mogo?e bi trebalo kak?en i na rde?e pobarvat..

Nisem se zelo spu??al v podrobnosti je pa ena stvar za pokritizirat - sede?i bi res lahko bili malo (beri mnogo) bolj?i. Pri taki ceni novega vozila var?ujejo pri sede?ih?? Kje je tu logika, ne vem...

Povzetek: prostoren, prakti?en, v?e?en avto z dobrimi voznimi lastnostmi (za preisku?enje voznih lastnosti sicer ?lovek potrebuje malo ve? ?asa in prostora...) in dodatno opremo.

Razlogi proti: ne najdem pametnega razloga, da bi se odkri?al svojega, ki prav lepo prede, pa ?e verjetno bi preve? izgubil, ?e ga prodam. Picaso z dobro opremo je v tujini precej ugodnej?i, bom tudi o tem razmi?ljal. Nenazadnje je tudi prora?un pomemben.

Ja, vem, seveda se premacy lep?e pelje.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja.

Sva malo pogledala in se malo peljala. Zanimiva zadeva, ni? kaj enoprostorskih voznih lastnosti ne daje - verjetno "krivo" zamenjano vzmetenje in odmik od ceste. Malo klasi?nih dizl zvokov, ki pa jih po nekaj metrih odmisli?, ko se hitrost (obrati) malo pove?a. Kak konji?ek ve? ne bi ?kodil pri teh dveh litrih... Mogo?e bi trebalo kak?en i na rde?e pobarvat..

Nisem se zelo spu??al v podrobnosti je pa ena stvar za pokritizirat - sede?i bi res lahko bili malo (beri mnogo) bolj?i. Pri taki ceni novega vozila var?ujejo pri sede?ih?? Kje je tu logika, ne vem...

Povzetek: prostoren, prakti?en, v?e?en avto z dobrimi voznimi lastnostmi (za preisku?enje voznih lastnosti sicer ?lovek potrebuje malo ve? ?asa in prostora...) in dodatno opremo.

Razlogi proti: ne najdem pametnega razloga, da bi se odkri?al svojega, ki prav lepo prede, pa ?e verjetno bi preve? izgubil, ?e ga prodam. Picaso z dobro opremo je v tujini precej ugodnej?i, bom tudi o tem razmi?ljal. Nenazadnje je tudi prora?un pomemben.

Ja, vem, seveda se premacy lep?e pelje.... :bravo:

 

Glede sede?ev ne sme? pozabit,da je vendarle enoprostorec in ne nek '?portni' avto. Se pa sam strinjam,da bi kak?ni bolj ?portni sede?i prav pasali vanj. Da le ne bo? pri Picassoju ?e bolj razo?aran glede sede?ev in polo?ajem sedenja.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede sede?ev ne sme? pozabit,da je vendarle enoprostorec in ne nek '?portni' avto. Se pa sam strinjam,da bi kak?ni bolj ?portni sede?i prav pasali vanj. Da le ne bo? pri Picassoju ?e bolj razo?aran glede sede?ev in polo?ajem sedenja.

lp vuk

 

Lastniki picassojev sede?ev raje ne omenjajo.... verjetnoso slab?i, kot pri premacy.

 

Verjetno sem pa jaz malo razvajen kar se seda?ev ti?e - saj si videl. Pa niti moji niso najbolj?i - malo so prekratki. :blink: Bolj udobno kot se sedaj, se bi v tem razredu te?ko vozil.

 

Ta premacy je res kul, ampak prora?un tega (zaenkrat) ne predvideva...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lastniki picassojev sede?ev raje ne omenjajo.... verjetnoso slab?i, kot pri premacy.

 

Verjetno sem pa jaz malo razvajen kar se seda?ev ti?e - saj si videl. Pa niti moji niso najbolj?i - malo so prekratki. :blink: Bolj udobno kot se sedaj, se bi v tem razredu te?ko vozil.

 

Ta premacy je res kul, ampak prora?un tega (zaenkrat) ne predvideva...

 

Sem videl sede?e ja;jaz tudi ?e vedno pogre?am sede?e iz 206ke,drugega pa ?isto ni?....no saj Premacy bo ?e nekaj ?asa pri meni,tako da bo mogo?e tudi kdaj v tvojem prora?unu ;)

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.