Skoči na vsebino

Nakup Mazde 6


R_sport

Priporočeno sporočilo

Poseg je bil opravljen na stro?ke mazde-garancija, jaz ti prodam original felne 17 col z gumami goodyear exelence (215/45/17). Felne so brez praske, gume pa nove. Vo?nja sploh ni trda, to lahko povem, ker pozimi vozim 195/60/15 pa vam povem da velike razlike ni. Avto je celo spu??en.

Moje felne bi prodal, ker bi kupil 18 colske. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jest osebno ?utim precej razlike med zimskimi (195/65-15) ki jih vozim zdej in letnimi (205/50-17) :ne vem:

 

Avto dosti bolj mehko pelje zdej...... :ne vem:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Tudi sam sem pred kak?nim mesecem kupil rabljeno M6 in sem zadovoljen... ko sem brskal po netu sem naletel na ta forum.

Glede porabe mi je sedaj jasno kako nastaviti ra?unalnik, kako obdr?ati nastavljeno vrednost pa ?e ne...

pa ?e ene par vpra?anj...

Po kratkih vo?njah mi v motorju ?e nekaj ?asa brni... To je moj prvi dizela? in to pripisujem temu. Bi prosil, ?e mi nekdo razlo?i kaj bi bilo to.

Stra?no me moti beep-anje ko nastavljam radio in ra?unalnik. Se da to kaj uti?at?

Za prvo javljanje bi bilo to vse. V naprej se zahvaljujem za odgovore in pozdravljam vse na foumu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Tudi sam sem pred kak?nim mesecem kupil rabljeno M6 in sem zadovoljen... ko sem brskal po netu sem naletel na ta forum.

Glede porabe mi je sedaj jasno kako nastaviti ra?unalnik, kako obdr?ati nastavljeno vrednost pa ?e ne...

pa ?e ene par vpra?anj...

Po kratkih vo?njah mi v motorju ?e nekaj ?asa brni... To je moj prvi dizela? in to pripisujem temu. Bi prosil, ?e mi nekdo razlo?i kaj bi bilo to.

Stra?no me moti beep-anje ko nastavljam radio in ra?unalnik. Se da to kaj uti?at?

Za prvo javljanje bi bilo to vse. V naprej se zahvaljujem za odgovore in pozdravljam vse na foumu

 

Urban, pozdravljen na forumu

 

Tisto brnenje je druga?e grelec (webasto), ki dodatno ogreva hladen motor (diesli se veliko po?asneje ogrejejo na delovno temperaturo kot bencinarji). Ko ugasne? motor ?umenje traja ?e toliko ?asa dokler ta grelec ne pokuri nafte, ki je ?e v ?obi grelca - nekje v roku ene minute po ustavitiv motorja mu zmanjka nafte in se ustavi. To je normalen pojav in lahko si hvale?en Mazdi, da ta grelec spada pod serijsko opremo saj ga pri ostalih proizvajalcih bogato prepla?uje? (200.000+ sit).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po kratkih vo?njah mi v motorju ?e nekaj ?asa brni... To je moj prvi dizela? in to pripisujem temu. Bi prosil, ?e mi nekdo razlo?i kaj bi bilo to.

 

Stra?no me moti beep-anje ko nastavljam radio in ra?unalnik. Se da to kaj uti?at?

Za prvo javljanje bi bilo to vse. V naprej se zahvaljujem za odgovore in pozdravljam vse na foumu

 

Pozdravljen na forumu!

 

Popravil David- Ker ni videl prej odgovora od g Boss-a

 

 

Za bipanje ima? pa opcijo za ugasnit....pod nastavitvami radia lahko to da? na off....vsaj pri mazdi 3 je tako...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Tudi sam sem pred kak?nim mesecem kupil rabljeno M6 in sem zadovoljen... ko sem brskal po netu sem naletel na ta forum.

Glede porabe mi je sedaj jasno kako nastaviti ra?unalnik, kako obdr?ati nastavljeno vrednost pa ?e ne...

pa ?e ene par vpra?anj...

Po kratkih vo?njah mi v motorju ?e nekaj ?asa brni... To je moj prvi dizela? in to pripisujem temu. Bi prosil, ?e mi nekdo razlo?i kaj bi bilo to.

Stra?no me moti beep-anje ko nastavljam radio in ra?unalnik. Se da to kaj uti?at?

Za prvo javljanje bi bilo to vse. V naprej se zahvaljujem za odgovore in pozdravljam vse na foumu

 

Dobrodo?el in ?estitke ob nakupu! Upam da te bo dobro slu?ila...

 

Za webasto predgrelec ti je ?e Boss razlo?il; dobra zadeva, na "hrup" se pa tudi navadi? (jaz ga sploh ve? ne sli?im). Je pa mo?no ta predgrelec nadgradit na standardni webasto grelec (ogrevanje motorja in kabine, vklop z programirno uro ali daljinec); zadeva deluje odli?no!

 

Glede nastavitev ra?unalnika je ?e bilo opisano na tem forumu, uporabi iskanje. Nastavitve se res te?ko ohranijo oz. enim baje dela, drugim ne. :ne vem: Poglej npr.: http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...ra%C4%8Dunalnik.

 

Beep pri radiju se tudi da izklopit, gl. http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=774&hl=beep

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?el in ?estitke ob nakupu! Upam da te bo dobro slu?ila...

 

Za webasto predgrelec ti je ?e Boss razlo?il; dobra zadeva, na "hrup" se pa tudi navadi? (jaz ga sploh ve? ne sli?im). Je pa mo?no ta predgrelec nadgradit na standardni webasto grelec (ogrevanje motorja in kabine, vklop z programirno uro ali daljinec); zadeva deluje odli?no!

 

Glede nastavitev ra?unalnika je ?e bilo opisano na tem forumu, uporabi iskanje. Nastavitve se res te?ko ohranijo oz. enim baje dela, drugim ne. :ne vem: Poglej npr.: http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...ra%C4%8Dunalnik.

 

Beep pri radiju se tudi da izklopit, gl. http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=774&hl=beep

 

 

Hvala fantje!

 

tole je bilo res express

 

Za nakup sem se odlo?il predvsem zato ker nama 323 slu?i brez problemov ?e 6 let. Jasno da je ostala v floti in smo se znebili Seata... Danes sem se z njo odpeljal v slu?bo, pa se mi zdi kot da bi vozil karjolo. Tak?na je razlika med 323 in 6.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poseg je bil opravljen na stro?ke mazde-garancija, jaz ti prodam original felne 17 col z gumami goodyear exelence (215/45/17). Felne so brez praske, gume pa nove.

 

Za kolk bi pa prodal te gume s feltnami? Pa kje bi se to dal videt? Lahko napi?e? tudi na PM.

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Mene pa zanima a ma kdo 6-ko avtomatik??? in kak?ne ima kaj izku?nje z mazdinim avtomatskim menjalnikom. Baje je 5-stopenjski :huh: pa cena z avtomatskim menjalnikom je samo 300k dra?ja od navadnega menjalnika. :o

 

Lp

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.