Skoči na vsebino

Poglejte tale oglas


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Jao,mislim no..... :ne vem: ?e pa tota prodaja avto sn pa jaz ne vem kaj no,,,, :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 59
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

no, pa poglejte, kaj je na to temo napisal ?asnik finance :)

 

Privla?na pravnica vnela srca kupcev rabljenih avtov

 

Novica Mihajlović

novica.mihajlovic@finance-on.net

 

objavljeno 5.1.06 22:30, ?t. 4/2006

 

 

Za tri leta staro alfo 147, ki jo je prodajalo mlado dekle, se je pulilo 260 kupcev

 

Tako se prodaja rabljen avto! To je bil najpogostej?i komentar ob ogledu spletnega oglasa za rabljeno alfo, ob katero se naslanja razgaljeno mlado dekle. Bodo?a pravnica je avto prodala v dveh dneh in zanj dobila toliko, kot je ?elela.

 

Danes smo povsem po naklju?ju na spletni strani za internetno prodajo avtomobilov (spremenil mazda-mx3) naleteli na nevsakdanji oglas za tri leta starega alfa romea, ki je bila naprodaj za 2,45 milijona tolarjev, a kmalu je oglas zginil s spletne strani. "Na avtonetu je mno?ica oglasov, alfe se ne prodajajo ravno briljantno, jaz pa se amatersko ukvarjam s fotografijo in te fotografije sem ?e imela narejene. Torej sem poskusila, ker sem predvidevala, da bo velik odziv," nam je povedala ?tudentka prava, ki ?eli ostati anonimna. V niti ne celih dveh dneh je dobila 260 ponudb, od tega le tretjino resnih, kupci pa so bili iz Hrva?ke, Avstrije in Italije. "Bilo je veliko mailov podpore in ?estitk za izvirno idejo, tudi od trgovcev z novimi avtomobili. Seveda so bile tudi druge neprimerne ponudbe," pravi prodajalka, ki je za svoj avto dobila 2,45 milijona tolarjev, kolikor je bila njena prva cena. "Ideja ni nova, le dovolj ?ensk ni, ki bi si to upale storiti. Zakaj ne? Zaradi zaplankanosti prebivalcev na?e ljube de?elice, saj te takoj, ko poka?e? malo gole ko?e, ozna?ijo za marsikaj," dodaja sogovornica.

 

 

pa ?e link, do objavljene novice

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madonca sn jezen!!!! :angry: Sn ga zamudo!!! Po va?ih postih sode?,je mogo bit cool!! :bravo:

 

Ja ni blo slabo, ?e posebej v paketu! :P

 

Zgleda se je en lakotnik najdu, pa je za ta dnar babo dubu, pol pa ?e je zraven ?e kripa, pa tut kulj! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kripa definitivno ta alfa ni!!!! Ej Devil...zadnje ?ase kar dosti pljuva? po useh avtih razen mazde, vectre in calibre???!!!!! Any reason...al si sam tolko velik mazda fan???

 

Moj prej?nji avto je bila Alfa 156 2.4 JTD pa morem re?t da je avto zakon!!! Edino malo premajhen je....in to je edina slabost!!!

 

Tako da ni lepo toooolko pljuvat vse poprek..... OK?? :bravo:

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David se je razjezil :/

 

Ej David, nekaj za malo smeha...pogovor z mojim bratrancem po mailu ;)

 

 

Moj post :

alfisti in audi/bmw/renault fani tolko udrihajo po

japoncih...mi vozimo nase avte redno na servise, uni pa delajo generalke

motorja pri 100k km :P

 

 

Njegov odgovor :

Pa uno z generalkami ne me?aj z audi. Ne gre.... Alfe pa jih tako ali tako

ne delajo. Motor jim preprosto odpade z ostalimi deli in pol pa? kupi?

novega, starega pa popravlja uni, k ga najde na cesti. :hohoho::hohoho:

 

Pa ne se jezit, lepotec :)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: Ej luka luka.,...sploh se ne jezim....sej ve? da se niti ne znam.... sam zanima me.... :ne vem:

 

Tako da No Problemos By Me.... :bravo:

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Luka n? te ne vidim po obali ve?...kje si??

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: Ej luka luka.,...sploh se ne jezim....sej ve? da se niti ne znam.... sam zanima me.... :ne vem:

 

Tako da No Problemos By Me.... :bravo:

LP daVid

P.S. Luka n? te ne vidim po obali ve?...kje si??

 

No, sam da se nebi spravljali v slabo voljo...sicer pa je svoboda govora tezka rec za prenasat kaksenkrat...hi hi :)

 

Ma jz sem skozi tukaj.

Sam s punco izredno malo ven hodiva med vikendi...drugace pa me dobis na obala.net...hehe :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha Obala.net.... Nisem ve? aktiven tam.... :danzoman: Hm...Moj predlog... re?i tvoji da te malo na zrak spusti, oziroma obratno..... :bravo: Danes pridem dol....

 

kam? :)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, pa poglejte, kaj je na to temo napisal ?asnik finance :)

Ne mor? verjeti! :blink: Avto je prodajala? P kar v cajtinge je pri?la. Fak samo res je bila izvirna. Sori potem, ?e sem imel pokvarjene misli ampak ej saj smo jih imeli vsi. :P A pozna kdo kak?no manekenko, da jo poslikam ob svojem avtu ter ga za milijon prodam. Aja pa ona ga bo prodajala kao, da je lastnica. :P

Pa pravo ?tudira. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: David ni blo glih mi?ljeno alfa kot kripa, pa? pa je bila pa? vsa pozornost posve?ena "mesu" oz. bolj kostem! :bravo:

 

?e glih mal prej sem pa pohvalu dizajn, ker so mi tele novej?e alfe res v?e? (no 166 od spredi pa? ne) <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta nova Alfa 159 je tako lepa. Skoraj tako kot Mazda 6 :lol:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo meni tole ?e vedno ?udno zveni, katera "pravnica" se bo pa takole slikala in razskirala svoj ugled med pravniki

 

med pravniki si je ugled lahko samo pridobila .... :D

 

 

pa brez zamere, ?e je kdo slu?ajno pravnik sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

med pravniki si je ugled lahko samo pridobila .... :D

 

Strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, strinjam se, ... :harhar:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi blo pa fajn, da bi blo ve? takih oglasov na sceni, v?asih bi ?el ?lovek celo kak avto pogledat, mogo?e tut na testno vo?njo! :P

 

Me pa zanima ?e bi gospodi?no volan preve? motil! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.