Skoči na vsebino

Top Gearova lestvica


Boss

Priporočeno sporočilo

Zadeva je zanimiva in je verjetno res dejansko stanje na trgu saj so Francozi ?isto podbacili (prepri?ljivo dr?ijo zadnja mesta), Japonci so v ospredju v zanimivi dru?bi s ?kodo (vsaj nekdo zna v Evropi narediti kvaliteten avto).

 

Mazdice so se med 159 modeli uvrstile med 14 in 19 mestom, kar je zelo v redu.

 

Top Gear Survey

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?kodilaka pa tut ?e ga neb blo na lestvici, bi ?e vseeno danes pono? dokaj mirno spal! :hohoho:

 

He he,ReDevil,pa ne tak zani?evat ?kodic no...... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, jaz imam ?kodo. zaenkrat :D

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu bi se loh ?e reklo kar troskok! :hohoho:

 

Drga? pa mi ?kode niso v?e? (tut oblika, ne samo nekdanji imid? kopije lade samare:)), itak pa vem da je to ?e dobesedno ?e?ki VW, da ne re?em celo Audi! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takrat ko sem kupoval svoj prvi avto (kar je potem ?koda ratala), sem gledal za ?imbolj ugodnim karavanom, ki dejansko JE karavan. Sem tudi gledal Kia pride karavan, pa mi nekako ni potegnilo. ?koda mi je lepa predvsem, ker je moja. Druga?e me pa zna prav dobro ob ?ivce spravt. Res pa je da ni ?e nikoli crknila (tok tok tok po lesu). Vem pa da mi bo M6 hud preskok. ?e samo v primerjavi z ma?ino (iz 1.3 na 2.3 ?zmeden? ), kaj ?ele v dodatnih storitvah (klima, ABS, el. ?ipe, ... da ne na?tevam naprej). Ampak, ... naj podpis govori. :jupiii:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bo ?rna, ampak taka:

Objavljena slika

slika je iz www.mazda.si

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sosedje bodo takoj mislli da prodaja? drogo in da si se iz po?tenega dr?avljana (?oferja ?kodilaka), prelevil v mafija?a! :hohoho:

 

:hohoho:

Samo tale stereotip res dr?i. Takoj ko kupi? drug avto in naredi? malo ve?ji preskok ali pa, da se jim tako zdi (en kao ful drag avto od oka v resnici je bil pa lih tolk kot njihov Clio :P) si takoj nekak?en mafijec. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sosedje bodo takoj mislli da prodaja? drogo in da si se iz po?tenega dr?avljana (?oferja ?kodilaka), prelevil v mafija?a! :hohoho:

 

no saj, sosedje so tudi pre?altali iz ta starega puntota na tisto ta lepo modro Mazdo 3. pa ?e cel stanovanje so prenavljal. kaj pa ?e so oni mafijci? ?zmeden?

:D

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ?koda, da ni ve? ?koda, ker bi bla pol manj?a ?koda! :P

 

 

upam, da ne. sem zmeren voznik :bravo::D:P

bom rekel: pi..., je dobra ta Mazda (vem, slaba rima)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, valjda ja - zato pa si kupil 2,3GT!!!!!! :punk::hudicek:

 

ok, ko se pri?el na Gammo sem vpra?al:

"a imate tako Mazdo 6, ki ima opremo GT, vendar s ?ibkej?o ma?ino?"

 

in gospa odvrne:

"ne, samo v kompletu z 2,3 ma?ino gre."

 

in potem jaz odvrnem:

"jah, potem bom pa Mazdo 6 Sport Combi z 2,3 ma?ino in GT opremo naro?il. aja, pa ?e tele senzorje za parkerat mi dejte zraven. kdaj pa pride?"

 

in ona odvrne:

"v redu. pride pa ... ?akte, da pogledam ... jah, ni? prej kot konec marca za tole izbrano barvo."

 

in pol sem za?el "sitno" ?tet.

 

 

zato ma?ina 2,3!

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Japonci so v ospredju v zanimivi dru?bi s ?kodo (vsaj nekdo zna v Evropi narediti kvaliteten avto).

 

:rispekt: Zdaj mislim, da je skrajni ?as, da za?nem ?kodilaka hvaliti. Doma so me (pozitivno) presenetili z odlo?itvijo, da jim je v?e? nova Octavia. Saj bi jim namigoval na Mazdo ampak je veliko vi?ji cenovni rang. sramezljiv ?e so pa ?e celo bolj kvalitetni kot materinska firma so pa sploh. :rispekt: DODANO: Mah zdaj ko so cene vidli za bolje opremljene modele jim je pa ?e kar Fabia v?e?. Saj ne vejo kaj bi radi. <_<

suicidal:Je bil pa posre?en tale tvoj nakup GTjke. Rispekt! :notworth:

 

PS: A ima kdo link do adacove liste najbolj kvalitetnih znamk lani? Samo iz firbca me zanima kje je ?koda v Nem?iji? (sicer pa vem, da spra?ujem na napa?nem forumu :sramezljiv:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rispekt: Zdaj mislim, da je skrajni ?as, da za?nem ?kodilaka hvaliti. Doma so me (pozitivno) presenetili z odlo?itvijo, da jim je v?e? nova Octavia. Saj bi jim namigoval na Mazdo ampak je veliko vi?ji cenovni rang. sramezljiv ?e so pa ?e celo bolj kvalitetni kot materinska firma so pa sploh. :rispekt: DODANO: Mah zdaj ko so cene vidli za bolje opremljene modele jim je pa ?e kar Fabia v?e?. Saj ne vejo kaj bi radi. <_<

suicidal:Je bil pa posre?en tale tvoj nakup GTjke. Rispekt! :notworth:

 

PS: A ima kdo link do adacove liste najbolj kvalitetnih znamk lani? Samo iz firbca me zanima kje je ?koda v Nem?iji? (sicer pa vem, da spra?ujem na napa?nem forumu :sramezljiv:

 

http://www.adac.de/default.asp?location=1

 

tej glupi nemci ne znajo naredit strani tudi v anglescini...majkico jim po´ljubim....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo banda. mal zamujam,bat enivej...

moj prej?n avto je bla ?koda felicija.

in nimam kej re?t ?ez njo!

naredo sm cca 100.000km, pa ni enkrat vidla servisa!!!!!!

tud ol filtra nism zamenju! je ?e kdo tak car??? pa naj kdo re?e da ?kodilak ni stroj:)

 

no, zdej pr 323f ki bo mal drga?. bo treba servisirat redno!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.