Skoči na vsebino

24 ur Le Mansa z dizlom


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Glih mal prej sem na teletextu prebral, da naj bi Audi letos na Lemanu ustrahoval s traktorjem z oznako R10, pa me prav zanima kako se bo stvar obnesla, lansko leto so zmagal z R8, zdej bo zanimiv videt, ?e se bo z dizela?em zgodba ponovila, sicer pa V12 in 650 kavalov se sli?i stra?no. Me zanima, ?e konkurenca mirno spi zimsko spanje?! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo videli kaj bodo naredili!

Druga?e pa Mazdin 24 urni dirkalnik

 

 

 

to ti je sound, ko da ma? uho na 2000 Wattni Black&Deckerci :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri dieslu ima? ?e dodatno oro?je in sicer, da svoje nasprotnike enostavno na ovinku zadimi? pa bodo na pol slepi leteli v ograjo kot mu?ice na ?ipo pri 200km/h :D

 

druga? pa diesel powah - ?eprav mislim, da vseeno ni za v dirkalni avto (zanj imajo dirkalne tovornjake)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se dimne zavese ti?e, pol se morjo znat samo ?e v podmornico transformirat, pa loh nastopjo v novmu D?ems Bondu! NO pa ?e znajo kolesa nasprotnikom rezat, zna tut prav priti! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno ma diesel prednost na taki progi,ker bojo lahko dalj ?asa zdr?ali na progi z enim tankom bencina oz.nafte!!! :bravo: ?e bo le hitrost konkuren?na.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno ma diesel prednost na taki progi,ker bojo lahko dalj ?asa zdr?ali na progi z enim tankom bencina oz.nafte!!! :bravo:

To je isto kot pri Pariz-Dakarju ko VW tehta 200 kil manj kot Mitsubishi Pajero ker ima manj goriva sabo. Dobra ideja. :rispekt:

Samo nekaj mi gre v nos. ?e bodo zmagali, ma da skenslajo dizle iz te dirke. Resno. Konec koncev je tut Mazda brez problema zmagala z Wanklom in se je konkurenca dobesedno "usrala" in so naredili cel halo in prepovedali Wankla v tem ?portu.... Ni po?teno. :angry: Si predstavljate Mazdo v F1 z Wanklom kako dela ?talo Renaultu? :P Potem bo pa namesto tega VW v F1 nekega lepega dne z dizlom tekmoval. :hohoho:

Mare samo tale motor?ek se pa obrne. Pomoje on samo tapne gas pa ima ?e blokado. ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a so res wankla prepovedali na Le mans? :ne vem:

 

Za to izjavo stojim 90%. 767B je namre? pometla s konkurenco nakar so je le ta prito?ila ?e?, da nima istega motorja. Ravno zato uoam, da bodo to storili tudi z Audijem saj ravno tako ni enak sistem delovanja.

Skratka naj Audi popu?i in se ope?e ali pa naj se konkurenca/Mazda/ ljudje uprejo, da to ni po?teno in, da je diskriminacija. :angry:

Matr, ?e bi bil jaz pri Mazdi bi se ziher prito?il. Tale avto bo res najbr? ?el nekajkrat manj v boks kar je pa kar velika razlika. Poglejte F1 in Ferrari kako je svoj ?as taktiziral s postanki. Hvalabogu jim letos niti to ni pomagalo. :P:cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

traktorji pa nazaj na njive, pa naj tam skrbijo za ?talo oz. razturavajo sceno po mili volji! :danzoman:

 

To je sama fau?ija - hehehe :harhar::prstgor::hudicek:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

 

Glede na tvoj prednji spojler, k zgleda kot plug od pravega traktorja bi jaz prej tebe na njivo poslal hrano pridelovat. Midva s Tomijem se lahko po njivi samo voziva ti bo? pa vsaj prva dva metra preoral preden se zagozdi?. :D :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zdej ?e dobro da se je plug pred ?asom ustra?il zime in je zdej do spomladi na zaslu?enem po?itku (glede na to da ni lih sezona za oranje na poljskih povr?inah) v kleti (kjer se skor vsak dan spotaknem ?ez njega) :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.