Skoči na vsebino

Pljuvalnik za ?rtve zaparkiranja


Symon

Priporočeno sporočilo

Nekega dne se je na?la gospa z Lupotom, ki je avto pustila natanko pred gara?o in nato od?la v slu?bo. Ker je policija ni mogla izslediti, sem moral tisti dan odpovedati nekaj aktivnosti, za katere bi potreboval avto. Kaj drugega kot to, da ima IQ manj?i od ?tevilke ?evljev, si lahko o taki voznici mislim?

 

A ni tako, da policija v takem primeru pokli?e pajka in ta mora priti takoj, ker je to prioriteta?

 

Druga?e pa pokli?e? ?e enga kolega ali dva pa Lupota na streho obrnete zato, ker ko je enkrat avto na strehi je trenje manj?e, kot ?e bi bil na kolesih in ga zato la?je oddrsate do ceste. :D

 

 

Osebno mi je pa ameri?ki na?in najbolj v?e? , ko nekdo zaparkira hidrant pa se gasilci ne zajebavajo kaj dosti - razbijejo ?ipo na eni strani pa na drugi strani avta pa cev skozi.

 

Mislim, da bi morali to tudi v Sloveniji uvest, da ?e nekdo nekdo zaparkira, da ima zaparkirani pravno pravico in dol?nost poslikati in odstraniti vozilo, ki blokira dostop in da za morebitne po?kodbe ni odgovoren. ?e se to uzakoni bodo vsi parkirali kot angel?ki... :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni tako, da policija v takem primeru pokli?e pajka in ta mora priti takoj, ker je to prioriteta?

 

V Idriji je najve?ji pajek velik 1 cm. Tak pajek bi pa kar nekaj ?asa pletel mre?o okoli avta ...

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Idriji je najve?ji pajek velik 1 cm. Tak pajek bi pa kar nekaj ?asa pletel mre?o okoli avta ...

 

hehe... lol ...

 

a vidi? takoj ima? tr?no ni?o... kupi? pajka in ti ?e policija dela biznis

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat pa sem nekega mo?akarja zalotil na kraju zlo?ina. Po?akal sem, da je izstopil iz avta, nato sem ga vpra?al, ?e ve, da ja parkiral na dovozni poti. Ker mi je odgovoril, da ni vedel, sem mu lepo mirno razlo?il: "Kri?i na cesti pomenijo dovozno pot. Za tiste, ki jim to ni jasno, je tukaj znak za prepovedano parkiranje. Za tiste, ki ne poznajo prometnih znakov, je tukaj napis. Ker ste pa o?itno preneumni, da bi znali brati, vam pa jaz povem, da se tukaj ne parkira, ker potrebujemo dovoz do gara?."

Mo?akar je nato nekaj godrnjal, nato pa je odstranil avto.

 

:rispekt: Tole si pa tako lepo povedal, da lahko res re?em samo: Svaka ?ast!

Tole z "legalizacijo" butanja avtomobilov sploh ni slaba ideja. :P ?e te kdo parkira ga pa? porine? stran, pa magar, ?e u graben ali pa sredi ceste. ?e bo sredi ceste nekoga nerviral, ga bo potem porinil v kak?no ?ivo mejo. Lastniku ?ive meje bo prekipelo in ga bo porinil v graben... :hohoho: Lastnik pa se bo nau?il lepo parkirati. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzame? pipec in mu naredi? Airless tyre od Michelina :P

 

 

Smo imeli v na?i ulici pred 20 leti (po pri?evanju star?ev) podobne primere. Sosed je imel podjetje in cesta do njega je ?la mimo na?ega dvori??a in ko se je kdo k njemu pripeljal je lepo na na?e dvori??e parkiral ali pa ga pustil na ulici. Ulica pa je bila ?iroka za en avto in pribli?no 100m dolga. Po dolgih kregarijah so to uli?ico zakoli?ili in jo naredili za pe?ce in drugje naredili ulico kot je treba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se zdi pa za parkirane genialce ?e najbol zihr varianta, da bi vozil kake ogromne terence u stilu Hummer, pa bi nardil tko kt majo v USA ko ska?ejo ?ez avtomobile, pa kak?nega zdrobijo, pa? jeb.t ga! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 let kasneje...

Da obudim malo starejso temo :) ... 

 

Resitev za parkirne "invalide" :) 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tale je huda... :) pa ?e kazniva ?e te dobijo (po?kodovanje tuje stvari)...

 

en video je bil na tubi, kjer je en tip to delal z barvo, ki se spere z vodo... (mogo?e je tu tudi tako)...

 

evo, parkiranim butcem so v?eraj pri murskosobo?ki bolni?nici vrli policisti delili zahvale...

 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tale je huda... :) pa ?e kazniva ?e te dobijo (po?kodovanje tuje stvari)...

 

en video je bil na tubi, kjer je en tip to delal z barvo, ki se spere z vodo... (mogo?e je tu tudi tako)...

 

 

Saj jaz sem nekako razumel, da gre tukaj za barvo, ki se spere z vodo ... ("no vandaliza" ... pa "agua" ... pri nekje 00:39 ...  iz tega sklepam, da je to to :) ) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukaj ?e slika razlage, kje so parkirali... z zeleno je ozna?eno sicer pla?ljivo parkiri??e, z rde?o pa mesto, kjer so policisti delili pozdrave...

 

mislim da je ceneje dati 30 centov na uro, kot dobiti polo?nico za napa?no parkiranje..

 

post-11-0-46595100-1400582271_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukaj ?e slika razlage, kje so parkirali... z zeleno je ozna?eno sicer pla?ljivo parkiri??e, z rde?o pa mesto, kjer so policisti delili pozdrave...

 

mislim da je ceneje dati 30 centov na uro, kot dobiti polo?nico za napa?no parkiranje..

 

 

Sem danes moral tasta peljat na ocesno kliniko v LJ... Tam okoli je parkiraranje kar velik problem.. Parkirna hisa je kar precej oddaljena... je pa v okolici nekaj parkirisc med bloki, ki so namenjeni nestanovalcem.... In kolikor sem gledal, sem bil eden izmed redkih, ki je iz avtomata potegnil listek za 0,40? za eno uro parkiranja :) ... Tako da take "racije" podpiram :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem danes moral tasta peljat na ocesno kliniko v LJ... Tam okoli je parkiraranje kar velik problem.. Parkirna hisa je kar precej oddaljena... je pa v okolici nekaj parkirisc med bloki, ki so namenjeni nestanovalcem.... In kolikor sem gledal, sem bil eden izmed redkih, ki je iz avtomata potegnil listek za 0,40? za eno uro parkiranja :) ... Tako da take "racije" podpiram :) ... 

Okoli urgence in poliklinike je kar nekaj pla?ljivih parkiri?? in po mojih izku?njah ni nikoli nih?e ?isto poln. Sem zadnje ?ase bil kar parkrat tam. Ko je bila bolj nuja sem pa? zapeljal na urgenco/pred polikliniko dal otroka ven in poiskal parking.

Isto v centu Ljubljane. Vsaki? ko gremo ven in mi kak kolega re?e "daj pejt sem, tja bla bla bla" mu re?em, da par centov za parking pa ?e mam, pa bom imel vsaj mir. Pa samo eno parkirno kazen sem rabil, da sem se spametoval. Za un denar bi lahko kar nekaj ?asa imel parkiran po gara?nih hi?ah.  :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okoli urgence in poliklinike je kar nekaj pla?ljivih parkiri?? in po mojih izku?njah ni nikoli nih?e ?isto poln. Sem zadnje ?ase bil kar parkrat tam. Ko je bila bolj nuja sem pa? zapeljal na urgenco/pred polikliniko dal otroka ven in poiskal parking.

Isto v centu Ljubljane. Vsaki? ko gremo ven in mi kak kolega re?e "daj pejt sem, tja bla bla bla" mu re?em, da par centov za parking pa ?e mam, pa bom imel vsaj mir. Pa samo eno parkirno kazen sem rabil, da sem se spametoval. Za un denar bi lahko kar nekaj ?asa imel parkiran po gara?nih hi?ah.  :jezicek:

Okoli urgence in poliklinike ze... v blizini ocesne klinike pa so samo parkirisca ob cesti ... in najblizja garazna hisa je tista pri klinicnem centru oz. polikliniki :) ... ampak to je cca. 2 km stran ... 

 

Glede parkiranja pa jaz tudi vedno parkiram tam, kjer je dovoljeno (tudi ce je za placat) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaa saj res, o?esna je kar dosti prej ?e gre? iz obvoznice ne? Tisto je pa smotano ja. Nekaj let nazaj ko sem peljal staro mamo tja vem, da so sicer ?e rampo odprli? Res pa, da sem imel zraven staro mamo, se ne spomnim, ?e mogo?e zaradi tega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

 

 

Sem prej pri porocilih videl... najbolj glupo pa se mi zdi, da krivijo DARS... da ce bi podrli cestninske postaje, bi ta se zivel ...  :wacko: ... Zakaj potem ne krivijo BMW... ce ne bi naredil tega avta, bi tudi se zivel...  :ninja: ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.