Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

dobrojutro!!!!

 

No ?e bi radi mel box ma?ino pri mazdi snemite en kabl od sve?ke da mazda dela na 3 celindre!!!

 

:bravo:

 

Dons se pelm u slu?bo pa avto kar naenkrat neha pospe?vat,in ko dodam gas za?ne cukat in trest!!!

Se ustavm da preverim ?e se se je morda snel kak kabl iz sve?ke vendar sm bil razo?aran!!!

Prsiljen sm bil da se pelem pa 3-h celindrih v sli?bo!

 

A je mel kdaj kake take probleme!!!

Zanimajo me mnenja kaj bi lahko blo ?e narobe poleg morebitne prekurjene sve?ke ali kabla!?

 

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko te kondenz malo zeza...ali pa oksidacija na sitemu od razdelilne kape do sve?k...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ve? kaj mora? narest

 

Pri?gi motor in odpri havbo ter poslu?aj, ?e kje prebijajo kabli. To se vidi v temi oziroma sli?i ko iskra preskakuje na ohi?je.?e je vse OK nadaljuje?...

 

Najprej snema? kable enga po enga, da ugotovi? kateri valj ti ne v?iga. Ko si to ugotovil odvije? sve?ko in jo natakne? na kabel ter se z ohi?jem sve?ke dotakne? bloka motorja. Poskusi?, kak?no iskro daje (mora kar mo?no sekat). Ko si imel odvito sve?ko preveri, ?e je mokra od bencina (?e je potem je z vbrizgom na?eloma vse normalno).

 

?e seka premalo poskusi z drugo sve?ko... Ok? ?e vedno seka premalo?

 

Preveri v?igalne tuljave - ne vem kako je pri tem motorju a ima? dve ali ?tiri... ?e sta dve ju zamenjaj med seboj in poglej kako se obna?a motor. v kolikor je tuljava kriva bo zdaj ta odvita sve?ka sekala normalno, motor bo pa komaj deloval saj bo zdaj laufal samo na dva valja (pri enem je odvita sve?a pri drugem pa ne deluje tuljava.

 

?e je do zdaj vse normalno je pa potrebno preveriti ?e kompresijo v valju... predvidevam, da nima? merilca zato bo najla?je to narest na kak?nem od servisov. ?e je to vzrok potem je verjetno ?el kompresijski obro?ek na batu in bo treba odpirat motor.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden??zmeden?

 

ja hmal bom za?el s temi opravili!!!

Js upam da je sve?a fu?!!!!

?e pa je kj ve? bom pa takoj brez avta 2dni mar ne!!?

Kable sm pa ?e gledov ob 5:20 k je bla tema in se ni n? bliskal!!!

No k bom kj ve? zvedu bom poro?al!!!

 

P.S. hvala za dane nasvete!!!

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sm reku da bom poro?al!!!

 

Zadeva popravljena!!!!

Vzrok:

 

Prebit kabl na 3-jem valju!!!

 

Moja mazda ima ponovno ?etrtega aduta v igri!! :bravo::hohoho:

 

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem ti hotel napisati:"wellcome to the club!" ampak sem na koncu razo?arano ugotovil, da si popravil napako. :P Saj meni pa Gregorju pa samo ob?asno cuka (kadar v de?ju) in sva ugotovila, da zdajle pozimi no?e. Se samodejno popravi, do kdaj pa bo tako bomo pa videli. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok da ?e neki povem!!

Kolegu iz mojga konca je mel take probleme,k je v ni?jo ?altov pa po gasu stopu je avto zacukov!!!

zamenju je keble in od takrat nobenga cukanja ve?!!!

(zgleda kot nekak?na hiba)

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.