Skoči na vsebino

Zadnji odbija?


zemir

Priporočeno sporočilo

Kaj res ne pozna? nobenega malo tehni?nega tipa. Odbija? res ni ne vem kak?en "kun?t" se?raufat ter nazaj dat. Vsaj po mojih izku?njah s 106ko, ko sem oba sam dal dol ter nazaj gor. :vesel: Prednjega celo trikrat. :bravo: Malo poglej celo situacijo ter za?ni ?raufat. Po potrebi bo treba sneti koloteke ali pa na notranji strani pritlja?nika kaj razdreti, da pride? do odbija?a. Nasplo?no pa mislim, da je zadnji odbija? la?e dol sneti kot prednjega.

 

 

Mimogrede, kako kaj avto? Kar dober preskok kaj? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja starega mam ?e gor pa ful grdo zgedak ga pol manka.Ja preskok pa zelo velik mal se moram ?e avto navadit ker je avto "konec" :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najprej vzam zadne lampe dol pol pr plastiki nad kolesom pober vn ?epke pa uzpod ma? na vsaki strani po dva vijaka pa na sredin ma? ?e dva vijaka al pa ?epa

 

 

ni ?ist 100% ka ne vem iz glave sam tak majo skori usee mazdice.mal se prej razglej!¨

 

:D

drga? bi te pa v gami ena ura dela pr?la okrog 9000

 

:ouje:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

drga? bi te pa v gami ena ura dela pr?la okrog 9000

 

:ouje:

 

Visoke se cenite vi tam. :P:bravo:

No sicer pa kot sem napisal jaz. Zemir, res nima? dosti za uni?iti, sploh, ?e je ?e ves razsut. ;) Ti se kar pogumno loti avta, ?e si vsaj malo tehni?en tip ti bo uspelo. Pa ?e ob?utek bo bolj?i, ko bo? razlagal, da si sam odbija? zamenjal. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Visoke se cenite vi tam. :P:bravo:

No sicer pa kot sem napisal jaz. Zemir, res nima? dosti za uni?iti, sploh, ?e je ?e ves razsut. ;) Ti se kar pogumno loti avta, ?e si vsaj malo tehni?en tip ti bo uspelo. Pa ?e ob?utek bo bolj?i, ko bo? razlagal, da si sam odbija? zamenjal. :cheers:

 

 

taprav se je zej oglasu.ka ful obvlada tehni?ni stvari.a mazdica ?e laufa hehe

 

PS:JOKE :hohoho:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:vesel: zadnji odbijac je hitro doli ce ves jaz ze mize to naredim,sem tolkokrat ze premenjal.Ob kolotekih imas cepeke na vrhu pa vijak.pol mas se spodaj na vezni dva vijaka,nato pa moras iz ptljaznika odstranit vse stranske plastike so na zadnji strani stirje vijaki pa se na vsakem boku po dva,pa se na koncu luci ven vzames se je po en vijak na vsaki strani.Se cuje dosti ampak je hitro koncano,upam da sem kaj pomagal,dosti uspeha pri sraufanju :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.