Skoči na vsebino

Mazda Letak


pierce

Priporočeno sporočilo

Danes sem dobil za brisalci tisti letak, ki ga je Tonix naredil. Kdaj je pa ?lo to v ''proizvodnjo'', sploh nisem vedel, da je ta projekt za?ivel. In kdo hudi?a je na tem forumu iz Novega mesta, pa da je celo mojo mazdo najdu. Hehe mi je kar malo polep?alo dan... naj me tisti, ki to deli po NM pm-ja, da gremo na :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 69
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ne ne ne, ?e te pri?aka za brisalci je bolj zanimivo

Sploh, ?e si ?e ?lan! :bravo: Tole je ?e res ironija, da si lepimo jih med sabo. Zadnji? sem ga jaz dal Madmaxu. :whatever: Kaj je res tako malo Mazd ali pa je ?lanov veliko? :ne vem:

Druga?e pa za letake morate kontaktirati Wildcat, vam jih bo ona poslala po po?ti. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne ne, ?e te pri?aka za brisalci je bolj zanimivo, namesto kakih bednih reklam ko si ti zalepijo na ?ipo.

:rolleyes:

 

Hi hi Mary, ?e res je!

 

Seveda ?e lep?e kot letak za brisalci, bi bila kak?na ro?ica recimo,

ampak zato je pa mo?ka populacija zadol?ena, a ne!!! :hohoho:

 

No ?e opazim tvoj avto kdaj kje v CE, ali pa ?e pove? kje ponavadi parkira? jih dobi? cel ?toss :hudicek:

(pa bo? lahko ?e ti delila :D )

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot je meni znano jih ni ve?....oziroma so samo ?e rde?e na razpolago...

 

 

Jest jo ćakam ?e doooolgo ?asa....

 

 

Tomson ?e hmal ne dobim jo bom s tvojega afteka spraskal dol.... :hohoho::danzoman:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ima kdo podlogo za izdelavo nalepk?

Bom enega znanca poizkusil "nafehtat"! :rispekt:

 

Jaz lahko samo potrdim,da so nalepke izdelane iz strani tega Tomijevega znanca zelo dobre kvalitete in se ?e ve? kot pol leta preva?ajo na moji Mazdi. :D

Way to go Tommy!! :D

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.