Skoči na vsebino

Avto Magazin


Symon

Priporočeno sporočilo

?e zadnji? smo imeli par pripomb ?eznje pa naredimo temo namenjeno prav njim.

Danes sem opazil kar nekaj "zanimivih" izjav.

1. Naprimer o Alfinem 2.2 16V JTS motorju v 159ki. "?e zapi?em, da je to verjetno najbolj?i sesalni ?tirivaljnik, resnica ni dale?. Blizu je sicer Hondin VTi V-TEC, a bi natan?nej?e rezultate lahko dala le neposredna primerjava."

Prvi stavek me ne moti. Ampak drugi. Primejava 1.6 motorja in 2.2 je za moje pojme zgre?ena. Mo?no, da so hoteli povedati, da je pribli?no tako dober kot 2.0 Type R ampak to pa? ni VTi.... :whatever: ?e razreda avtomobilov sta druga... Pa obdobje... Skratka kiks, ?e mene vpra?ate. Si kar predstavljam kak?en bi znal biti ?ele odziv na Hondinem forumu.

2. Lepo, da Vinko Kernc hvali Schumaherja ampak na koncu izpade le en navaden navija?, ki ho?e delati reklamo svojemu idolu.

3. Nissan Navara.... ?e tako imajo ob ?lanku vsakega malo mo?nej?ega avtomobila "akcijske fotografije" ampak slika tega Nissana je pa ?e malo kruta.... Me prav zanima kaj bodo rekli pri Renault Nissanu Slovenija, ko bodo videli slike. Avto "leti" pol metra nad tlemi. Ja skakali so z njim! ?e bi bil jaz uvoznik jim ne bi posodil nobenega avtomobila ve?! :whatever: Tole je res kaplja ?ez rob in bi se lahko pri Avto magazinu malo zamislili nad sabo.

4. Da o povpre?ni porabi ne govorimo. Uvozniki gotovo iz prakse vedo koliko po?rejo njihovi avtomobili in grem staviti, da ne toliko kot v ?lankih. Pa jim je o?itno vseeno glavno, da pohvalijo njihove avte. Pomoje so ve nekak?ni pat poziciji. AM dobiva avtomobile (posledi?no je bolj?a prodaja) za testirat, uvozniki (avtomobili) pa dobre ocene (tudi dobra prodaja).

 

Ni ?udnega, da se potem "nekateri" ne odzovejo na vzporedne teste (prej?nja ?tevilka). ?e na navadnih se dovolj iz?ivljajo. <_<

Pa naj spet napi?em, da sem naro?nik in da imajo v?asih zanimive ?lanke (uvod je ponavadi kar ?ivljenjski) ampak naj se malo zamislijo saj revijo berejo tudi ljudjeki jim ni pomembno to, da lahko avto sko?i pol metra v zrak in so bodo ob tak?nih slikah zamislili in zgrozili nad ekipo Avto magazina...

 

Over and Out!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer zadnjega AM ?e nisem imel v roki ampak glede porabe je tko da ponavad napi?ejo njihovo povpre?je, pa? kak?nega so dosegli. simon saj za na? avto tud pi?e nekih 6,5 nemestne vo?nje pa 7,5 mestne, pa si kdaj pri?el do take porabe, jst ?e ne mel sm 9 l mestne in pa izven mestne okol 7l odvisno od te?e noge

 

jah za skok so pa? veretno hoteli malo popestrit revijo ali kokr koli, sej je testni avto, a ti bi testni avto ?paral?

 

jst vem da ne bi ga ?e prehitro v grabn spravu ( v smislu cesta je zavila, jst tud sam avto ne)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer zadnjega AM ?e nisem imel v roki

;)

glede porabe je tko da ponavad napi?ejo njihovo povpre?je, pa? kak?nega so dosegli. simon saj za na? avto tud pi?e nekih 6,5 nemestne vo?nje pa 7,5 mestne, pa si kdaj pri?el do take porabe, jst ?e ne mel sm 9 l mestne in pa izven mestne okol 7l odvisno od te?e noge

Moj od 7.5 do blizu 10. ;) Ampak mislim, da ko so testirali na?e avte, da je bil ?e druga?en red pri bajti...

jah za skok so pa? veretno hoteli malo popestrit revijo ali kokr koli, sej je testni avto, a ti bi testni avto ?paral?

jst vem da ne bi ga ?e prehitro v grabn spravu ( v smislu cesta je zavila, jst tud sam avto ne)

 

no saj si ?e na za?etku napisal, da nisi videl slike. Sicer se POPOLNOMA strinjam, da ?e ti dajo avto v roke, da bi se malo iz?ivel ampak zagotovo nisem edini, ki ga je taka slika malo ?okirala. ?zmeden? Kot sem rekel, ne vem al se uvoznikom je.be al kaj. :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem bil dolga leta naro?nik AM - pa sedaj ?e dobri 2 leti ni? ve? - beda od solate - sorry, to je pa? moje skromno mnenje...grem raje za ta dnar na ve?erjo, al pa v tople kraje - hehehe :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.