Skoči na vsebino

DAB+ naknadna ugradnja


mazda_gg

Priporočeno sporočilo

Kaj mislite, USB DAB+ za android radio, bi delalo u mazdi preko "android auto"?

 

, if your android 7.1 / 8.0 / 8.1 / 9.0 car multimedia has pre-installed the 
  DAB+ App, just buy this USB powered DAB+ Box to get digital radio. which can fit all our Erisin Android car multimedia 
  and the most of other android 5.1 / 6.0 / 7.1 / 8.0 / 8.1 / 9.0 unit on the market

 

 

Screenshot_2020-12-19 US $28 15 Erisin ES364 DAB+ Digital Car Radio Aerial Amplified Antenna for Android 7 1 8 1 9 0 10 0 C[...].png

Popravljeno od mazda_gg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem 99% da ne bo delalo. 

To je za android radije kot ga imamo nekateri na forumu, tam se inštalira app na radijo, da potev ve kaj naj s to škatlico dela. 

Pri originalnem radiju pa ne moreš namestit aplikacije, v originalnem softwareu pa tudi verjetno ni kode za to aftetmarket dab škatlico. 

Lahko pa probaš, pa sporočiš 😉

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Zato pa je takih 70% ali še več, koliko je sploh volilna udeležba....vsak je seveda najbolj pameten zase....kot zanimivost, sem zadnjič gledal eno tv oddajo, zanimivo v Indiji imajo 1mrd volilnih upravičencev, 25mio jih sodeluje pri volitvah🤣..in vsak upravičenec ne sme imeti do volišča več kot 2km....heh, imajo kar dela
    • Marčne rdeče številke, ki skrbijo WWW.DELO.SI Prodaja avtomobilov v Evropi prejšnji mesec manjša za tri odstotke.  
    • Taki, ki ne gredo volit, so potem ponavadi najbolj glasni  
    • a to še kdo hodi  
    • VZ5 je res stroj (to je še iz starih audi časov ko so imeli motor z 5 valji), sem imel možnost voziti za njo na lokalni cesti (in se je slišal pravi zvok), potem ob uvozu na avtocesto je bilo bye bye-bye :), je stroj, ki pa tudi stane.....je pa res, da je meni ta voz oblikovno in s tem motorjem res top....je pa res kot si rekel, v tem primeru ti položnice ne uidejo.....jaz sem po pol leta dobil pozdrav iz AT, da naj pošljejo podatke kdo je vozil sl.avto, ko sem bil v Munchen-u in smo me nekje v Avstriji dobili na radar, pa sem vozil samo Š.Scala 1.5T (ki ima sicer samo turbo in 150k, ampak gre ko sneta skira), in zdaj čakam koliko € bodo naračunali....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.