Skoči na vsebino

Tudi med Mazda?i so ?rne ovce


Boss

Priporočeno sporočilo

Danes na ?martinki (tam kjer ni dvopasovnica) je en bebec (BMK ?e ga kdo pozna al pa je tu prijavljen na forumu) s sivo Mazdo 3 sport enostavno prehiteval kolono ?akajo?ih (OZ. PO?ASI PREMIKAJO?IH) vozil ?ez polno ?rto in se pri umikanju nasproti voze?emu umaknil direktno pred mene tako, da sva skoraj tr?ila. In to ga sploh ni zmedlo saj je ob prvi priliki spet sko?il na nasprotni pas, naravnost prevozil rde?o lu? in to na pasu namenjenemu zavijanju na levo.

 

Pa ?e tablica, da ne bo dilem ker kreten je to LJ X0-70M... resni?no lahko ga je sram al je pa tako butast, da verjame, da ostali ?akamo v koloni zato ker nam pa?e in da je on edini, ki se mu tako mudi, da mu je dovoljeno izzivati sre?o in spravljati ljudi v nevarnost.

 

Povrh tega pa ?e ostalim Mazda-ownerjem natika slabo ime.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest takih ljudi sploh ne razumem. le kaj jim dogaja v glavi???

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest takih ljudi sploh ne razumem. le kaj jim dogaja v glavi???

 

Le kako jih ne razmumes; ce pa ima v glavi le pesek in vodo. :P

 

Salo na stran! Res je zanimivo. Eni ne razlocijo razlike med resnicnostjo in 100KM ter Need for Spidom.

 

In pol mene vstavil "palicaj" ker sem peljal skoz kraj 56km/h.

Krvavo vratolomne hitrosti, kjer se clovek sploh ne obvlada vec. Kaj sele vozilo. :hohoho:

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sem pozabil napisati kaj se je meni zgodilo v?eraj...

Se peljem od Morav? proti Dom?alam in dohitim nekoga, ki se je peljal 50-60 (omejitev je seveda 90 km/h). OK ?lovek je pa? malo ?uden kaj '?mo. No in tako se pelje nasproti nekaj avtov on pa kar na levi pas (za ene 50 cm). Tako, da sem mu od zadaj poblendal, da se je spet umaknil ker bi ziher tavil ?e bolj tja. No ko je bila ravnina sem se ga odlo?il prehiteti. 60 se res ne mislim peljati. Dam ?migavc grem na levi pas takrat pa on spet na levo! Samo ?e pritisnil sem ter upal, da me bo opazil. No me je ampak potem sem mu ?e blendal z meglenko... Pijanci na cesti!! :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss...zadnji? sem hotel en tak post napisat za enega "kretena" na ljubljanski obvoznici.... mazda 6 sport, ljubljanska targa....

 

Najprej me je za?el prehitevat po desni strani, in ko sem ga zagledal sem dal gas, s principa da se ne bo u?tulil pred mano, glede na to da je bla precej dolga kolona, no in ta kamikaza je meni ni? tebi ni? useeno zapeljal pred mano ko bil ?e slabega pol metra konca avta.... no hvala bogu sem precej hitro po zavori pohodu tako da nisva tresknila, pol je to isto ponovil z enim renault master....ta pa ni bil tolk toleranten in se mu je zalimal v rit, beri 10 cm, in letel za njim, pol je mazda? skrenu za brdo ven, in renault za njim....nadaljevanja ne poznam,,,,, upam da je bil en :policaj: undercover..... <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja eni so res manijaki,mene pa je v cetrtek :policaj: jebal ker sem se peljal v naselju 65kmh namesto 50kmh pa je ful lepa cesta bi slo dosti vec pa his ni blizu pa sem izpal ko neki divjak,tistih ki pa take cudne manevre delajo pa nikoli ne vidijo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sem pozabil napisati kaj se je meni zgodilo v?eraj...

Se peljem od Morav? proti Dom?alam in dohitim nekoga, ki se je peljal 50-60 (omejitev je seveda 90 km/h). OK ?lovek je pa? malo ?uden kaj '?mo. No in tako se pelje nasproti nekaj avtov on pa kar na levi pas (za ene 50 cm). Tako, da sem mu od zadaj poblendal, da se je spet umaknil ker bi ziher tavil ?e bolj tja. No ko je bila ravnina sem se ga odlo?il prehiteti. 60 se res ne mislim peljati. Dam ?migavc grem na levi pas takrat pa on spet na levo! Samo ?e pritisnil sem ter upal, da me bo opazil. No me je ampak potem sem mu ?e blendal z meglenko... Pijanci na cesti!! :angry:

 

?e vidi? kaki invalid vozi in ga ?eli? prehitet mu pred tem poblendaj pa potrobi, potem pa upa? da je videl in da se bo vse sre?no iz?lo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni v CPP zapisano da predno prehiteva? mora? poblendati vozniku pred sabo da ga opozori??

 

No sedaj mi pa povej kolikokrat to prakticira?. :whatever: V ve?ini primerov bi morda izpadel celo bedak in bi te kleli kaj jim blenda?, piska? ter jih potem ?e prehiteva?... :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon:sam osebno veckrat opozorim voznika pred seboj (s kratkim zmigom luci) da ga bom prehitel...zgolj preventivno...in to se mi zdi povsem prav. Namrec vsaj na zavitih cestah primorske te prej ali slej izuci, da je to pametno poceti, saj vecina ljudi ne spremlja prometa za seboj...v kolikor pa vidim da me je voznik pred mano opazil, pa tega ne pocnem, saj ni potrebe.

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je tema vedno to po?nem predno prehitim mu poblendam, potem pa ko prehitevam te gleda ko tele, da ga ko mu zablendam malo znerviram in si potem misli kaj mi blenda tele :P, kakorkoli nisem ?e imel slabih izku?enj z tem prav nasprotno, podnevi pa ne blendam in ne dajem zvo?nih signalov razen ko prehitevam in ?e se tisti voznik takrat malo ?udno obna?a in sili proti nasprotnemu voznemu pasu ali pa ?e seka ovinek ko ga prehitevam (seveda na preglednem ovinku)... Probaj pa bo? videl, ?eprav ?e nimam veliko izku?enj na cesti sem ?ele voznik za?etnik :ph34r:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, sicer verjetno marsikdo izmed nas kdaj naredi kako neumnost (sem tudi ?e koga prehitel po desni na autobanu) <_< , samo tale tvoj primer pa je res totalna zmaga v mentalnem smislu te osebe :rispekt: , ?e se ?e ho?e fentat, naj vsaj druge pusti, ki bi radi pr?li sre?no domov! <_<

 

Glede na?ina vo?nje pa bi lahko vozu makar lamborginija, pa je ?e zmer tepec, ker dostkrat glih kak?en ki ima nadpovpre?en in zmogljiv avto, pol misli da lahko sam dolo?a potek prometa! :angry:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav.

Sem sicer nova na tem foromu, vendar sem z vami ?e od vsega za?etka, tudi na sre?anjih.

 

 

Vsak se ima za izvrstnega voznika, ?e posebaj tisti, ki imajo mo?nej?e avtomobile. Ko pa gre za parkiranje ali manivriranje pa se lahko skrijejo.

Vsak bi moral po par letih spet na CPP. To sem sama videla, ko sem delala izpit za A-kat., ker ve?inoma tako ali tako pozabi na nekatere finte.

:policaj:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Megumi dobrodo?la!

 

 

Glede manevriranja in parkiranja pa marsikdo nima pojma, in tudi ni kak?nih posebnih razlik med spoloma, enkrat smo enga modela opazoval kako je parkiral na plo?nik, ziher je 10x popravu pa ?e pol mu ni ni? ratal.

 

 

Druga?e pa bi bilo zanimivo kak?no tekmovanje v bo?nem parkiranju in manevriranju med ovirami

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.