Skoči na vsebino

Tudi med Mazda?i so ?rne ovce


Boss

Priporočeno sporočilo

se strinjam in zato predlagam slalom med koli?ki z avtom ampak vzratno!!!

To bi pa blo neki.

 

Aja ga.Megumi pozdrav z moje strani.

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Vsak bi moral po par letih spet na CPP. To sem sama videla, ko sem delala izpit za A-kat., ker ve?inoma tako ali tako pozabi na nekatere finte.

:policaj:

 

 

Welcome !!! :jupiii::jupiii: Kon?no spet nova predstavnica "ne?nej?ega" spola.

 

Kakor kdo, jaz sem po 9h letih spet bil v avto?oli za kategorijo A in ni bilo nobenega problema.Druga?e pa jaz NISEM delal vozni?kega izpita za osebni avto, tako da mi je vo?nja v vzvratno ne dela nobenih problemov, saj pri tovornjaku ne more? pogledat nazaj druga?e kot z ogledali.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav novi ?lanici! :bravo:

 

Ko smo ?e glih pri temi nesposobnih ?oferjev, moram omenit mojga biv?ega sodelavca, sicer ne vozi mazde, ampak fordilaka! Upam, da ne bo kdaj bral tega posta, ?e pa, je pa itak res! <_<

 

Njegovo parkiranje zgleda kot da se pelje po tra?nicah, kar pomen, da ima volan skoz v isti poziciji, pa gre nazaj da bo popravu, ker kao v prvo ni uspel zvozit, pol pa gre naprej in ful na silo in z veliko gasa in v drugo mu pol kokr rata, to kar v prvo ni, ?eprav je bil volan v istem polo?aju cel ?as, samo se je premaknu 5 m nazaj in spet naprej po tra?nicah, pol jasno na vsake tolko je Fiesta malo kr??ena, ?e pa bo kdo kdaj rabil kupon, se mogo?e lahko glih on ?rtvuje, ker se mu ne bo dost poznalo 1 ve? ali manj! :hohoho:

 

Je pa zanimiva tut ta situacija, ko gre on iz svoje gara?e, po sloviti rampi (za izstreljevanje raket) :P , ima avto 75 KM in je rekel da mu je ?e zdaj ?al da ni vzel 100 KM mo?nega ko je kupoval, ker da za na cesto je 75 KM ?ist dovolj, samo ven z gara?e pa bolj tako-tako, da ko nabije poln gas, da komaj klanec spelje (to morate vidt kako se gume vrtijo v prazno, ?e posebej ko je malo de?ja) in da bi mu takrat zelo prov pr?lo malo ve? konjev! :ne vem: :hohoho:

 

In pol jaz se z njim tko ful strinjam in sem mu predlagal da pol bi blo pa ?e bol?, da bi imel 115 KM, bi pa lahko pristal ?e kar pri sosedu na drugi strani ceste v dnevni sobi, ki jo ima v 2. ?tuku! To bi bla vsekakor lahko rubrika: Saj ni res, pa je! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav.

Sem sicer nova na tem foromu, vendar sem z vami ?e od vsega za?etka, tudi na sre?anjih.

Vsak se ima za izvrstnega voznika, ?e posebaj tisti, ki imajo mo?nej?e avtomobile. Ko pa gre za parkiranje ali manivriranje pa se lahko skrijejo.

Vsak bi moral po par letih spet na CPP. To sem sama videla, ko sem delala izpit za A-kat., ker ve?inoma tako ali tako pozabi na nekatere finte.

:policaj:

 

Gd?. Megumi, dobrodo?la na forumu...jap, osve?itev CPP pa je tudi meni prijala :D .

@all - Je pa res,da naj vsak najprej pomete pred svojim pragom;tudi sam priznam,da v?asih naredim kak?no potezo,ki se drugim udele?encem v tistem momentu zdi nevarna in predrzna in mogo?e tudi je.Pa? nisem perfetkten ?lovek in ne 'igram' se vedno by the book.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak malo off topic....Mazda323,a se motim al ti zlo dobro pozna? to Mrs.Megumi??? <_< Ne vem,mogo?e se motim,vsekakor pa dobrodo?la med nami! :rozico:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,vedno bolj se mi dozdeva,da mam prav!! :P:bravo:

 

Na ?alost ?e nimam sposobnosti,da bi videl v tvojo glavo & vedel kaj misli?...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?alost ?e nimam sposobnosti,da bi videl v tvojo glavo & vedel kaj misli?...

 

He he! :bravo: Kdo je vozo Mazdo323 na sre?anja pa to,ko ?e sam ni mel izpita?? Pa ne mislim na star?e.... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D neverjetno pogruntali ste, ?e seveda prav mislite kdo je :P , saj bi se prej javil vendar nisem imel mo?nosti, ker nisem bil doma... :rozico:

 

 

Poky od kod pa tebi tak?en ?ut, kar naenkrat da jo poznam od kod tebi viri!? :)

 

Mazdo323 pa vozi ja samo svojo, in jo ?e cel ?as, jaz imam drugo 323, ?e prav mislima ali kero misli? ti :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem da vozi svojo,sta mi povedla na sre?anju takrat na Trojanah! ;) Pa ziher pravo mislim... :bravo: Zdelo pa se mi je po tvojem postu dobrodo?lice za Megumi. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem da vozi svojo,sta mi povedla na sre?anju takrat na Trojanah! ;) Pa ziher pravo mislim... :bravo: Zdelo pa se mi je po tvojem postu dobrodo?lice za Megumi. :P

 

Kaj pa ?e bi bla to bolj?a polovica;verjetno bi jo podobno 'lepo' pozdravil...he,he. :D:P

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e bi bla to bolj?a polovica;verjetno bi jo podobno 'lepo' pozdravil...he,he. :D:P

 

Ne,te bi jo pozdravil ?e lep?e in ?e bolj prijazno.... :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah,ne vem no,samo takoj ko sem prebral tvoj post,se mi je zazdelo,kdo bi to lahko bil... :bravo: Do ?ensk pa itaq treba bit prijazn ja! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej jest sem jo tudi lepo pozdravil...... :danzoman:

 

Ja ?e,samo ob tvojem postu se nisn spomno na nobeno.... :D:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Da malo obudim tole temo, da ne bom nove odpiral...

Zadnji? (?etrtek zve?er) sem se peljal po LJ obvoznici od BTC-ja proti izvozu za Fu?ine. Pred mano se je nek mo?ki srednjih let vozil v srebrni mazdi 626 (zadnji model pred ?estico). Pri izvozu za Fu?ine se je odlo?il zapustiti avtocesto, tako kot tudi jaz za njim (to je tisti izvoz, ko vzporedno pride cesta iz BTC-ja in je seveda enosmerna). In kaj je ta bedak naredil? Ustavil se je na mestu, kjer se stikata izvoz iz avtoceste in tista vzporedna cesta - pri tem je skoraj povzro?il veri?no tr?enje in za?el voziti rikverc proti BTC-ju po tisti vzporedni cesti!!! :angry: Mislim nevem no, rad bi spoznal tega retarda in mu povedal par krepkih. Sicer sem mu potrobil, vendar verjetno ni ugotovil zakaj mu trobim (taki najve?krat misliji, da jih pozdravlja? ali kaj podobnega). ?koda samo, da si nisem zapomnil registrskih, ker bi jih z veseljem objavil tu in ?e kje drugje. Takim bi morali na licu mesta izpite pobrat! <_<

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.