Skoči na vsebino

Take 6ke lahko vozijo ameri?ani...


KAALman

Priporočeno sporočilo

http://www.familycar.com/RoadTests/Mazda-6/

 

3.0 V6 :D makez my heart beat much faster

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater je dobra karavanka za ameri?ki trg!! :bravo:

 

na veliko ji manjkajo stre?ni nosilci. karavan brez stre?nih nosilcev me spominja na ?ajfo.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alostno je to da jim ostali pol sveta subvencionira take cene, da o nafti ne izgubljam besed. Ej, nemorem si pomagat ampak ko mi en ameriko pa glupe ameri?ane omeni :vskalo: .

Veste kaj mi je enkrat en zabiti amer reku; Od kod si? Iz Slovenije. A, to je tista gostilna na koncu ulice!

Pol re?e? pa Evropa, pa te gledajo kot da si iz lune padu. Fak ej! ?zmeden?

 

Sorry ker sem mal offtopic!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima? kej... ?e dobro, da je sploh najdu kak?no povezavo na ime Slovenija :D

 

Druga? pa 90% ameri?anov ne zna na?teti zadnjih 5 ameri?kih predsednikov kaj da bi sploh vedeli kje je Evropa.

 

aja pa ?e to, ko so jih spra?evali kaj so de?ele tretjega sveta so odgovarjali v stilu, da so to dr?ave po tretji svetovni/atomski vojni ali pa da a so to dr?ave, ki so jih okupirali vesoljci?!?!?! in podobni umotvori.

 

:hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok smo malo za?li s teme.... 85% ameri?ano ne zna na svetovnem globusu niti USA pokazat... GROZNOO!!! :whatever:

 

Sej je zgodbic o neumnosti amerikanosov ogromno..... predlagam da se posebna tema v KR Neki odpre...samo za njih..... :aaaaa:

 

 

LP dAVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se pa ameri?ke ?estke ti?e pa res ne vem kako lahko s takimi cenami (30% ni?jimi kot v EU) proizvajalci sploh shajajo?

 

Verjetno zaradi tega, ker jih uradno izdelujejo v ZDA in so opro??eni carin?!?!

 

Saj, ?e bi v EU prodajali avtomobile narejene izven EU brez carin bi verjetno polovica evropski proizvajalcev lahko enostavno zaprla svoje fabrke?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men pa gre na zivce da evropejci se delate pametne glede americanov, oni pa dalec dalec pred vsemi :rispekt:

 

LA Big T (el ej big ti) - yo my man rapsta' ... kwa za vraga si hotel povedat :D:cheers:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizza Hut, Kentucky Fried Chicken, Burger King, juciy steaks..itd itd...a vids kok je amerika kul B)

 

 

Bi si lahko ?e prej mislil....da bo ta njihova apriornost na hrani pristala.... overweight sonavabi?is!! :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizza Hut, Kentucky Fried Chicken, Burger King, juciy steaks..itd itd...a vids kok je amerika kul B)

 

Zato pa so ameri?anke, ki sem jih videl v ?ivo ?isto druga?ne od teh na TV-ju in v revijah - vse imajo obliko hru?ke (upam, da ne bo katera hru?ka u?aljena, ker sem jo z ameri?ankami primerjal!!) ... druga?e pa se pridru?ujem mnenju - amerikanosi ... ma kaj, ?isto za luno so no!!!!!! :vskalo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm.. am spet mogu zaklent ? :P

 

mislim... men se dopadejo avti, ne pa ameri?ani... tale karavanka zgleda drop dead gorgeous :)

 

pa da so ameri?ani dale? pred vsemi, ja res je, po kretenizmu !

sicer obstajajo svetle izjeme, ampak... nebi tu o tem !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avti so res nenormalno poceni proti Slo

 

Mazda Mazdaspeed6 (MPS)

274 hp 2.3 liter

turbocharged

4-cylinder engine

 

Sport

starting at $28,555* ( 5.768,110sit)

 

Grand Touring

starting at $30,485 (6.157,970sit)

 

Mazda Rx-8

starting at $25,935 (5.238,870sit)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avti so res nenormalno poceni proti Slo

 

Mazda Mazdaspeed6 (MPS)

274 hp 2.3 liter

turbocharged

4-cylinder engine

 

Sport

starting at $28,555* ( 5.768,110sit)

 

Grand Touring

starting at $30,485 (6.157,970sit)

 

Mazda Rx-8

starting at $25,935 (5.238,870sit)

 

Ja sej... za zjokat.press :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar je dobro naj slabu! :hohoho:

Res je bedno tole, da imajo Ameri?ani skoraj polovico cenej?e avtomobile (RX-8). :angry: Po drugi strani jim je pa skrb za naravo neznanka in nimajo pojma o Kjotskem protokolu (no saj, ?e se ne ktoim ga tudi Japonci niso podpisali :whatever: ).

No v glavnem se pa vidi, da je tole pod haubo ?isto za Ameri?ki trg. Ampak priznajmo si, da bi se tole prileglo tudi nam Evropejcem! Samo ?e Coupe verzijo naredijo pa 406 coupe odpade kot knof od gat! :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm.. am spet mogu zaklent ? :P

 

mislim... men se dopadejo avti, ne pa ameri?ani... tale karavanka zgleda drop dead gorgeous :)

 

pa da so ameri?ani dale? pred vsemi, ja res je, po kretenizmu !

sicer obstajajo svetle izjeme, ampak... nebi tu o tem !

 

Nena se jezi stariiii... :rispekt:

 

No, da se vrnem na temo - bom se kar za rde?ko odlo?il (so deca dovol vlki, da karavana ve? ne rabim) ! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ?e nimam "dec", pa sem se za karavan odlo?u. (nikoli ne ve? kdaj pridejo, he he.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ?e nimam "dec", pa sem se za karavan odlo?u. (nikoli ne ve? kdaj pridejo, he he.

 

To pa bi ?e mogo vsaj malo slutit, se si(bo?) verjetno zraven....:P:D Tak da si se vredu odlo?o za karavana! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa bi ?e mogo vsaj malo slutit, se si(bo?) verjetno zraven....:P:D Tak da si se vredu odlo?o za karavana! :bravo:

 

ja ja, sem vedno zraven, vsekakor :D , hotel sem napisat, da nikoli ne ve? (vem) kdaj me bo prijelo imeti nara??aj, pa da sem za vsak slu?aj kupil karavan ?e zdaj. res pa je, da imam tudi ?e zdaj karavana - ?kodo.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.