Skoči na vsebino

Platišča z zimskimi gumami

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

Prodam platišča jeklena obnovljena z zimskimi gumami Dunlop 195 65 15. Gume imajo 6+ mm profila in so letnik 18. 

Predvidevam, da pašejo tudi na mazdo3 starejši letnik, sam sem jih imel na šestici 04 letnik. 

Cena...130 €

 

041 380 775 

Popravljeno od Shrek
  • 1 leto kasneje...
Napisano (urejeno)

Zimske gume DUNLOP 195 65 15 na obnovljenih jeklenih platiščih. Cena 100 €. Čistimo skladišče 😋

Gumi tepihi za mazdo 6 letnik 02 do 07 karavan... 20€

Gumi korito prtljažnega prostora za mazdo 6 letnik 02 do 07 karavan gratis. 

041 380 775 

Popravljeno od Shrek
  • 4 tedne kasneje...
Napisano (urejeno)
pred 11 urami je Shrek napisal:

Res nihče ne rabi zimskih gum? Pa tepihe... 

 

Se pridružujem ... res nihče ne rabi "zimskih" preprog za Mazdo 6 GJ 2013 - 2023? Cena je šla med tem na pol. Zanima me, kaj bo komentiral @Bini

 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Janez007 napisal:

 

Se pridružujem ... res nihče ne rabi "zimskih" preprog za Mazdo 6 GJ 2013 - 2023? Cena je šla med tem na pol. Zanima me, kaj bo komentiral @Bini

 

 

😂Kaj, za vzet so, samo jaz jih ne rabim.....:nevem:

Popravljeno od Bini
  • 11 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Hvala, seveda bom vzel z veseljem ko se moji znucajo do konca  
    • Ta tip bi moral dobiti medaljo. 👍
    • Kar je enim super je drugim, ki so prej vozili " premijskega" Nemca najslabše. Kaj čmo. Kako gre že tista : slabemu....😉
    • Nekaj pomojem ne štima pri tvoji Mazdi glede klime. Da bi vklopla notranje kroženje zraka, tega ne vem, ker nisem bil nikoli pozoren na to. Bom pozoren in javim. Po logiki bi rekel, da zato da ti ne dovaja hladnega ko gretje še ni aktivno. Ti dela to samo pozimi, oz ko je zunaj hladneje? Avtomatska klima pri meni dela tako da če je zunaj nad 30 recimo in mam naštimano na 22, se vklopi na skoraj maksimum za ene 2 minute če je bil avto v senci, če je bil na soncu pa seveda nekaj dlje in shladi v res parih minutah. Potem se postopno lepo niža intenziteta pihanja. Je pa res, da auto način uporabim samo za shladit na začetku, potem ga izklopm ker nam bolj paše mrzel zrak v noge. Zračniki na voznikovi strani so perfekcija, na sovoznikovi strani se pa strinjam 🙂 tudi moja jih izklaplja.   Kar se tiče ogledal ne vem, zaenkrat še nimam problema, kar se tiče matričnih luči pa nimam pojma. Glede čričkov pa fingers crossed. Do zdaj sem jih mel vedno, tudi na novem pasatu, pa se niso obremenjevali na servisu in so mi rekli da je to žal normalno   @Zeki uf, hvala ti tisočkrat! Že težim agentu 🙂 Koliko so ti pa računali prvi servis?
    • Sam sem pred mesecem dni  imel podobno izkušnjo z Mazdinim booking sistemom. Izberem termin v petek ob 8:00. Čez dva dni me kličejo iz servisa, da dana kombinacija ni na voljo in če bi lahko prišel v četrtek. Sem vprašal, če nimajo v petek druge ure na voljo in mi reče da ob 10 ih je še fraj. Mislim halo, daj mi prvo ponudi drugo uro, še le nato mi ponudi drug dan. Mislil sem, da se lahko zanesem na e-bookingin in si vzel dopust. Bi bilo bolje, da bi napisali, da je za servis potrebno poklicati ali se zglasiti osebno. Glede zavarovalnine je verjetno kriva dodatna oprema. Jaz imam prime line in navadno belo barvo in je premija precej nižja z vsemi popusti. Jaz sem se ravno zaradi govoric o klimi, senzorjih in podobnem odločil za osnovni model in moram reči, da mi ni žal. S prodajno vrednostjo pa se ne obremenjujem. Prvotno sem nameraval kupiti cetre line plus asistenčni paketom 360° kamera, pa sem si premislil, ko sem se spomnil, da mi je na starem avtu nekdo zbrcal stransko ogledalo pred blokom. Prilagam še mojo polico od Save.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.