Skoči na vsebino

Spremenba izgleda


BOBI

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 60
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

:bravo: seveda grem,samo letos nem dobenih bab pusto ke se po havbi vsedejo :P

 

He he,bodi the man! :bravo::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: seveda grem,samo letos nem dobenih bab pusto ke se po havbi vsedejo :P

 

d?entenmensko ji odpri vrata :hohoho:

-----

zadetek za 323f, razen "tistega na havbi" ?e zaradi tistega se ne bi mogle vsesti

kolk ?asa, energije in dnarja pa si porabu?

zakaj pa ima? zadaj eno rde?o in eno belo lu??

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj pa ima? zadaj eno rde?o in eno belo lu??

 

vijolca....rde?a je meglenka, bela pa rikverc ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luka spet si bil hitrej?i od mene <_< pija?o si dol?n :D

 

a spet? s tabo bom jaz obubo?al :hohoho:

 

:mi pijemoo:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha ha, res sme?no...

meni je bolj znano: 2 za rikverc in 2 meglenki ... al je zmanjkalo prostora al dnarja :hohoho:

 

lej, sej ni nujno, da sta vedno 2x2...tudi tam kjer so, niso vedno noter zarnice, ampak so take luci le in samo zaradi izgleda ;)

 

:angry: in nehajte se bockat, ker niste vec otroci, pismo! <_<

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha ha, res sme?no...

meni je bolj znano: 2 za rikverc in 2 meglenki ... al je zmanjkalo prostora al dnarja :hohoho:

 

?zmeden? so ti ze ostali odgovorili zakaj je 1x+1x saj ma ogromno avtov tak,so bolj poredki tisti ki majo vse 2x

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lej, sej ni nujno, da sta vedno 2x2...tudi tam kjer so, niso vedno noter zarnice, ampak so take luci le in samo zaradi izgleda ;)

 

res je, lu? za meglenko je samo leva, desna je pa samo za okras (kar je prav za voznika za tabo),

avtek bi bil ?e lep?i, ?e bi bili obe enaki barvi, ali bele ali rde?e ?e zaradi same estetike, ?e se pa upo?teva varnost, je pa tako najbolj?e - moje mnenje

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:ouje: tako evo koncni izdelek pa za letos,kot vidite je zdaj zadnji odbijac skitan prej ni bil,nastavki drugi kot je ze blo prikazano,felne tudi druge kot lani je tud ze bla slikica,pragi isti,prvi odbijac zelo malo na lepse skitan rob se skor ne opazi,no stvar na havbi pa je nova,nekateri dol trgajo jaz pa gor lepim meni se dopade vem da vecini se nebo,pa saj vemo kak je smo ze sto krat rekli VSAK MA SVOJ OKUS :cheers:

 

Jako lijepo to izgleda, usisnik na haubi mi ba? ne sjeda po ukusu, al nije ni tak lo?i!

Slijedeće ?to bi trebao napravit je napraviti clear ?migavce(da budu bijeli) jer naranđasta boju u ?migavcu nikako ne pa?e s ostalim bojama na Mazdi!!

http://www.club323f.com/ba/tuning/clearind...rindicators.php

Ina?e super!!

IPB Image

Shot at 2007-07-12

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

lep pozdrav!!

dolgo se ?e nismo ?uli... vidli pa sploh ne :D

da ne bom odpiral nove teme po nepotrebnem bom kar tukaj napisal

odlo?u sm se da si kupim 323f-ko BG nazaj kr jo preu? pogre?am :P

zanima me kak?ne se vam zdijo tele LU?I pa zanima me ?e bi rabil kako homologacijo za tole pa ?e bi jo sploh naredu :policaj:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful hudo izgledajo :bravo: ...kul...vsaj men. ?eprov podnevi ne pridejo tako do izraza...ma pono? je pa druga pesem. :danzoman:

Okol homolomo, pa bi zihr kdo kaj kompliciral. Je vseen predelava. Mnde. :blink:<_<

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.