Skoči na vsebino

Mazda 6 2.2 cd skyactiv-d 175 2015 EGR location


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni. 

Mehanike in poznavalce bi prosil, ce mi lahko potrdijo ce sta to dva egr ventila(slika spodaj) ki jih ima omenjena mazda v naslovu. 

Namrec imam problem pri kalibraciji egr ventila(nevem katerega) sumim, da je zabasan in bi ga rad probal ocistiti... dokler vse skupaj ne vrzem ven pa ceprav mislim da tudi takrat eden ostane v funkciji. 

 

Simotomi... Rumena lucka motorja in seveda avto nima moci.

 

 

Screenshot_20221108_231223.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem videl ta video. Sam sem imel namen samo egr vzet ven in scistiti, ker pri njemu se mi pojavi problem pa tudi sem nameraval se izogniti toliksnemu sraufanju...ma verjetno ne bo slo, mogoce bom res moral vse vzet ven in narediti stvar kot je treba.

Skoda ker ni posneto tudi sestavljanje, predvsem me zanima katera tesnila so bila zamenjana 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.