Skoči na vsebino

Beli smerokazi?


Hrdzo

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest bi vzel ?rne, ?e kdo zna prek ebaya nabavt oz. nabavlja tam mu naka?em denar pa fajn bi bilo da bi nas ve? naro?ilo da bi bila po?tina cenej, ?eprav sploh ni draga po?tnina. Baje je fajn met ?e nekje ra?un odprt al ne vem kaj, da je ?e cenej, se ne spoznam na to, tako da ?e se me kdo usmili...lahko na PM sporo?i :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest bi vzel ?rne, ?e kdo zna prek ebaya nabavt oz. nabavlja tam mu naka?em denar pa fajn bi bilo da bi nas ve? naro?ilo da bi bila po?tina cenej, ?eprav sploh ni draga po?tnina. Baje je fajn met ?e nekje ra?un odprt al ne vem kaj, da je ?e cenej, se ne spoznam na to, tako da ?e se me kdo usmili...lahko na PM sporo?i :bravo:

 

Za pla?ila je fino ?e ima? PayPal ra?un - se izogne? proviziji banke pri nakazilu v tujino!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

wooohoooo......fajn zgleda, komaj ?akam jutri da jih ?e jest dobim....great thx to komar :jupiii: :mi pijemoo: :jupiii:

 

..jutri bo prav remake moje f-ke, zjutraj grem temnit, potem ?migavce namontiram ter ?e felge for namontiram....so mi pa v A3M napa?ne varnostne naro?il (vijake namesto matic) tako da bom spet ?aku en cajt da pravi pridejo.

mazda323f je potrebno menjati tudi grla??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Mazda 323f : Lepo ji pa?ejo! :bravo:

 

Samo malo vode in ?ampona pa bi lahko afteku privo??il ... :hohoho:

 

....so mi pa v A3M napa?ne varnostne naro?il (vijake namesto matic) tako da bom spet ?aku en cajt da pravi pridejo.

 

 

Mah, nisem ravno prepri?an, da so ti fantje v A3M ravno dobro tehni?no podkovani ... tebi vijake, meni premehke vzmeti ... :ne vem: :ph34r:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda323f je potrebno menjati tudi grla??

Jaz nisem rabo,vse isto kot pri starih :D

 

@Mazda 323f : Lepo ji pa?ejo! :bravo:

 

Samo malo vode in ?ampona pa bi lahko afteku privo??il ... :hohoho:

 

<_< saj vem ja pa ce tak dez napovedujejo te dni,bom samo sampon gor dal :P

 

dan d kot zgleda :D

 

jaz sem tud moje bele danes dobil :bravo:

 

full lepo pa?ejo ?rni na zeleno barvo :jupiii:

 

kolko pa je bla cena?

Saj ni skrivnost,7600 sit :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo lepo!!!!

 

Mene pa zanima kok mo?no svetijo te stranski smerniki glede na to da so ?rni!!!!!

A se dost vidi?

(p.s. lahko bi jih potem s temnilnim sprejom potemnil-kar oran?ne)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo lepo!!!!

 

(p.s. lahko bi jih potem s temnilnim sprejom potemnil-kar oran?ne)

 

lp

 

kolega je moral to barvo dol ribat pred policajem ker je kaznivo

pa dosti slab?a vidljivost je ker so prebarvani!

 

pomoje je vseeno bolj?e reskirat teh par jur?kov!

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kaj bo pa na ?rne reku ta kuplene mislm?

 

pol isto za te vela ?e ni v homologaciji se glih tko pod nosom lahk obri?e?!!!

RAZLAGA prosim!!! sramezljiv

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kaj bo pa na ?rne reku ta kuplene mislm?

 

pol isto za te vela ?e ni v homologaciji se glih tko pod nosom lahk obri?e?!!!

RAZLAGA prosim!!! sramezljiv

 

za homologacijo ne vem, tud newem kako bi policaj odreagiral na ?rne - nepobarvane (tud en od razlogov zakaj sem si kupil bele)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?migavci so montirani :bravo: ...so pa oran?ne ?arnice notri tako da oran?no ?miga, v ?katli je pa tudi TUV certifikat v nem??ini. Bom vpra?al na lpp-ju ?e je ta dokument dost. So pa popolnoma enaki kot original samo da so ?rni. LabiGT lahko tudi potrdi da oran?no ?miga :bravo: , je v ?ivo spremljal :bravo: Je pa v ?katli nem?ki TUV certifikat podpisan in ?igosan in bom to omenil na homologaciji na lpp-ju sam da ne bojo kej sral za strokovno vgradnjo :hohoho: ker potem pa res ne vem kaj bom naredu. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eno vpra?anje ?e bo kdo poznal odgovor, pa predno za?nem te?it na lpp-ju in da ne bom kej preve? pla?u. Zanima me ?e je potrebno "?rne, bele" smerokaze tudi vpisati v homolomo. Imam pa TUV in tudi na smerokazu je tisti E vtisnjen z notranje strani tako kot mora biti in tudi na pogled je smerokaz popolnoma enak kot oran?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, ?e pa?ejo te ?migavci na 323f letnik 99?

 

KLIK

 

lp

 

Tukaj ima prodajalec navedeno, da prodaja (po?ilja) samo v Nem?ijo!!!!

:whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.