Skoči na vsebino

Zadnji odbija? za Xedos 6


Priporočeno sporočilo

Imam popolnoma celega, barve je pa take kot je moj xedos.

 

 

Ps. So xedosi letnik 2000 imeli druga?nega kot letnik 94 ???

 

Po?li ZS !!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se opravi?ujem za OFFtopic, ampak X6 letnika 2000 ? da ni slu?ajno X9 ?

 

pa saj so jih 98 nehalli delat ... ali ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 2x kvik kve??n:

 

xedos6... knofki za usmerjanje toplohladnega zraka so ali niso osvetljeni? Moji niso, pa ne vem, a nikol niso bili, ali je samo kak?na ?arnica ?la. In ?e je temu tako, koliko ?raufanja je potrebno, da se zamenja.

 

isto vpra?anje za predal?ek pri sovozniku.

 

LP

 

PS: ?e ima kdo kak?no anteno vi?ka... moja je bila o?itno zamenjana. Motor?ek je OK, vendar se vrti v prazno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 2x kvik kve??n:

 

xedos6... knofki za usmerjanje toplohladnega zraka so ali niso osvetljeni? Moji niso, pa ne vem, a nikol niso bili, ali je samo kak?na ?arnica ?la. In ?e je temu tako, koliko ?raufanja je potrebno, da se zamenja.

 

isto vpra?anje za predal?ek pri sovozniku.

 

LP

 

PS: ?e ima kdo kak?no anteno vi?ka... moja je bila o?itno zamenjana. Motor?ek je OK, vendar se vrti v prazno.

 

Tebi so pregorele li?ke v tipkah, ker normalno so vse tipke osvetljene, prabtako pa je osvetljen sovoznikov predal ko ga odpre? in ima? pri?gane lu?i.Zazamenjavo lu?k v tipkah je potrebno odstranit vso plastiko okrog ?tevcev(ni enostavno, ker je malo prostora) potem pa odvije? oho?je z vso elektroniko stran od tiste plasike in zamenja? ?arnice.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tebi so pregorele li?ke v tipkah, ker normalno so vse tipke osvetljene, prabtako pa je osvetljen sovoznikov predal ko ga odpre? in ima? pri?gane lu?i.Zazamenjavo lu?k v tipkah je potrebno odstranit vso plastiko okrog ?tevcev(ni enostavno, ker je malo prostora) potem pa odvije? oho?je z vso elektroniko stran od tiste plasike in zamenja? ?arnice.

 

tnx!

 

lu?ke za trenutno nastavitev pihanja delajo, samo pono?i ne vem katera je katera, pa mi gre malo na ?ivce.

Vso plastiko okrog ?tevcev... juhej! Mislim da me kar naenkrat ne moti ve? tolk zadeva... nisem lih za avte ?raufat. :(

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tnx!

 

lu?ke za trenutno nastavitev pihanja delajo, samo pono?i ne vem katera je katera, pa mi gre malo na ?ivce.

Vso plastiko okrog ?tevcev... juhej! Mislim da me kar naenkrat ne moti ve? tolk zadeva... nisem lih za avte ?raufat. :(

 

LP

 

Glede lu?k: Jaz sem jih menjal vse. Ni pretirano te?ko... ?arnice pa sem dobil na mazda servisu. So posebnega tipa. ?ez steklo imajo prevle?eno gumijasto prevleko, ki se mi je sicer strgala, ko sem jo posku?al sneti iz stare. Tu je potrebna dolo?ena previdnost, a se da improvizirati...

 

Glede antene: Antena je vezana na jermen, ki poganja anteno ven in noter. ?e motor?ek sli?i?, antena pa ne prileze ven, ti je po?il jermen. Da se kupiti samo jermen z anteno in zamenjati le ta del, kar je najceneje (cca 3000 sit). Nova antena z motor?kom je nekje 15-20.000 sit.

 

Dalibor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.