Skoči na vsebino

Kupovanje mazde 323f


rupart80

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?ivjo.Po dolgem ?asu sem se odlo?il da bom verjetno spet kupil mazdo 323f samo tokrat 1.5 16v,pa me zanima na kaj moram biti pozoren pri teh motorjih in kak?ne hibe ima ta motor.Hvala

 

res je minil dolg casa...se jaz sem ratal lacen vmes :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej ?e ni bila razsuta oz. ?e ni bila preve? razsuta, vijaki pod havbo so o?tevil?eni, potem poglej kako je tam okoli amortizerjev in kako so spredaj nosilci po?vasani, povsod mora biti enako (pridi na sre?anje pa bo? lahko pogledl), prav tako v prtlja?niku dvigni podn in poglej te vare. Poglej tudi ?e so vsi lufti enaki, ?e se vrata dobro zapirajo, da niso kej pove?ena ipd. Poglej tudi malo okoli kolotekov ipd. Poglej ?tevilke ?ip oz. proizvajalca, potem proizvajalca sprednjih in zadnjih lu?i ipd. ?e je bilo pa kej rahlo udarjeno pa ni ni? narobe, ?e je npr. obija? poklepan ipd., ker ?e je bila kak?na malenkost potem ni ni? narobe. Pri motorju pa poslu?i kako laufa, da ni masten, malo olje poglej in hladilno.

A gt-jko bo? prodal?? Prevelki stro?ki al kako?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo.Po dolgem ?asu sem se odlo?il da bom verjetno spet kupil mazdo 323f samo tokrat 1.5 16v,pa me zanima na kaj moram biti pozoren pri teh motorjih in kak?ne hibe ima ta motor.Hvala

 

:blink: ni hibe sploh

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rupart80

 

Ja odlo?il sem se, da bom menjal oz. so se moji odlo?ili , ?e bi se mene vpra?al bi jo ?e vozil. ?ez tri mesce pa zato, ker mi mora na banki dnar odle?at, druga?e prvi lastnik, letnik 97, 180k prevo?enih- realnih, olja ne ?re niti kapljice, nikoli zaletena, uglavnem lahko jo pride? pogledat, je vredna ogleda. Zamenjal pa nisem ni? pomembnega je ?e kar originalna. :bravo:

 

LP

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo.Po dolgem ?asu sem se odlo?il da bom verjetno spet kupil mazdo 323f samo tokrat 1.5 16v,pa me zanima na kaj moram biti pozoren pri teh motorjih in kak?ne hibe ima ta motor.Hvala

 

Jaz ti mojo prodam :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je full sme?n, ker ?e vedno veliko folka misli, da so deli za japonce dragi. Pa ni res, samo malo mora? preklicariti in dobi? ugodno. Druga?e pa ima Gama center vse za Mazdo - Japan parts. Karoserijske dele pa pa? stare dobi? ?e ne druga?e. Ceno za dele je pa nesmiselno primerjati s cenami za Fiate, Renaulte ipd.

No da ti povem ceno servisa za prej?njo mazdo:

- menjava olja motorja

- menjava olja menjalnika

- menjava sve?k

- nove zadnje bremze

- menjava homokineti?nih zglobov (prinesel sem jih sam)

- + teko?ine preveriti oz. doliti kar je blo za doliti :)

- pranje avta

= 37.000,00 Sit

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=634142 ...tole pejt pogledat, meni je ?al ni ratalo sem pa poklical. Je pa blizu NM. Bila je butnjena v en bok vendar naj ne bi bilo huj?ega, je pa 3. lastnik ?e. Lahko da je z avtom vse ok in rabi samo denar. Jermen je bil menjan, vodna pumpa pa ne.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=634142 ...tole pejt pogledat, meni je ?al ni ratalo sem pa poklical. Je pa blizu NM. Bila je butnjena v en bok vendar naj ne bi bilo huj?ega, je pa 3. lastnik ?e. Lahko da je z avtom vse ok in rabi samo denar. Jermen je bil menjan, vodna pumpa pa ne.

 

 

Ne vem tale se mi zdi bolj zanimiva sam mal visoka cena je.si ga ti kej klical tega?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=651428

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=657529

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tista zelena se je pojavila kak?en dan preden sem kupil svojo....no jest sem dal za svojo malo manj in je brez klime. Tista rde?a je tudi skoraj 900k.

Druga, ki si jo navedel se je pa pojavila po mojem nakupu. Cena je pa ugodna ne :) ...res je pa da nima balonov in klime, zgleda pa lepo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm....cca. en mesec, ?e mi pa ta ne bi bila v?e? bi pa verjetno ?e vedno ?akal....cene so pa kot vidi? od 600-900k odvisno od letnika, opreme in ohranjenosti.

Tole z armarturami tudi meni ni jasno. Jest imam tak?no armarturo http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=607790# (pred ?altheblom sta ?e luknji za 2 plo?evinki in predal?ek ki ni pokrit) ter tudi letnik 1997. Ima? lahko tudi tak?no http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=639993# (spremenjeni zra?niki, odprtina pod avtoradijem, predal?ki tudi v naslonu za roke ter "digitalni" gumbki za na?telat kam naj ti zrak piha, kot vidi? na teli http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=657529#, ki je letnik 1996. Po mojem mnenju je tale katero sem drugo opisal novej?a (bolj okrogla, tisti gumbki ipd.), ?eprav jo imajo tudi ?e nekatere 1996 (?eprav mi tole ni glih jasno z letniki).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od normalnih bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.