Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Bilo je v hecu. Ampak če tako rečeš, pa sem ti poiskal izsek:   Krovni zakon na področju varstva osebnih podatkov je ZVOP-1, ki pravi, da je fotografija, posneta na določenem dogodku interne ali javne narave, lahko opredeljena kot zbirka osebnih podatkov in tako predmet varstva osebnih podatkov. Po ZVOP-1 je osebni podatek katerikoli podatek, ki se nanaša na posameznika, ne glede na obliko, v kateri je izražen, zbirka osebnih podatkov pa je vsak strukturiran niz podatkov, ki vsebuje vsaj en osebni podatek.  
    • sej nism nič njenih podatkov objavil.  
    • Če isto širino ET, cole in CB, potem so tovarniških mer in so že homologirane.
    • Sej sem napisal, da mal hitrejš skozi vas - 50km/h je premal kot je omejitev, 70km/h bo glih prav. Srne ne boš nagazil, kakšno babico z berglo brez slušnega aparata pa komot. Jebeš frulico, če baba ne sliš.
    • Tako kot praviš... bohnedej v kakšni strmini, ko recimo hočeš iz mesta štartat, met kaj več kot najnižjo pomoč (ECO pri mojem). Vse ostalo te hoče dobesedno v prvi graben skipat. In tko kot praviš, še vedno je najbolj s prestavami dozirat, moč motorja pa le glede na teren prilagajat. Tako, da ja, če želiš še vedno šunke bildat, je najboljš met na ECO najnižji moči in v vse ostale klance pa zgolj naslednja nastavitev po moči TOUR. Nastavitvi EMTB in TURBO pa sta za moje pojme nepotrebni.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.