Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, 

 

Avto: Mazdo 3 Sport BM 2.0G letnik 2015, 26.000km 

 

Zanima me ce ima kdo podobno izkušnjo z vozno dinamiko na avtocesti. Namreč avto na original letnih pnevmatikah Michelin Energysaver se je peljal na avtocesti lepo, brez kakšnih hudih popravkov smeri. Zdaj z novimi Zimskimi pnevmatikami Toyo SnowProx avto nenormalno pleše. Optike še nisem delal, verjetno bom počakal na marec, da vidim kako bo ponovno z letnimi pnevmatikami.

 

Omenim lahko tudi, da sem v začetku zime zapeljal čez zelo ugreznjen odtočni jašek, je možno da bi to vplivalo na optiko oz poskodbo kolesnega mehanizma? 🙄

 

Pri 25.000km sem že menjal zadnjo desno zavorno čeljust 😐

 

Lepo pozdrav, 

Žiga

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Žiga Menard napisal:

Pozdravljeni, 

 

Avto: Mazdo 3 Sport BM 2.0G letnik 2015, 26.000km 

 

Zanima me ce ima kdo podobno izkušnjo z vozno dinamiko na avtocesti. Namreč avto na original letnih pnevmatikah Michelin Energysaver se je peljal na avtocesti lepo, brez kakšnih hudih popravkov smeri. Zdaj z novimi Zimskimi pnevmatikami Toyo SnowProx avto nenormalno pleše. Optike še nisem delal, verjetno bom počakal na marec, da vidim kako bo ponovno z letnimi pnevmatikami.

 

Omenim lahko tudi, da sem v začetku zime zapeljal čez zelo ugreznjen odtočni jašek, je možno da bi to vplivalo na optiko oz poskodbo kolesnega mehanizma? 🙄

 

Pri 25.000km sem že menjal zadnjo desno zavorno čeljust 😐

 

Lepo pozdrav, 

Žiga

Jaz sem imel podoben problem na 6- ki. Ko sem pregledal gumi, sem ugotovil, da imata nabito tam, kjer sem nagazil luknjo. Posledično takih gum ne moreš več prav centrirat. Preglej malo sprednji gumi po tekali površini, če se poznajo take vrtine, kjer si zadel jašek. Možno je pa tudi, da je šla optika. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar uredil pri optiku. Na levi strani popolnoma "razštelano". Popravil za tri obrate. Se zapeljal en krog, občutek popolnoma drugačen. Se vrnil, da je popravil se malenkost, ker volan ni bil poravnan. 

 

Za enkrat kaže da je problem rešen. 

 

Spet bo vožnja pravi užitek. 

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Žiga Menard napisal:

Pravkar uredil pri optiku. Na levi strani popolnoma "razštelano". Popravil za tri obrate. Se zapeljal en krog, občutek popolnoma drugačen. Se vrnil, da je popravil se malenkost, ker volan ni bil poravnan. 

 

Za enkrat kaže da je problem rešen. 

 

Spet bo vožnja pravi užitek. 

 

Lp

Lepo, da si rešil. 👍Vseeno poglej sprednji gumi, da nista slučajno poškodovani od udarca. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.