Skoči na vsebino

kak?na se vam zdi?


Ciko boy

Priporočeno sporočilo

Hmm,felne so cool! :bravo: Druga?e pa za moje pojme ?e skoraj malo ki?asto! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam ?e vse zmenjeno z majstrom ki mi bo to delu.samo ?e va?e mnenje... pa bo :cheers:

 

?e ika? ?e vse zmenjeno se na na?a mnenja ne oziraj, glavno, da bo avto tebi v?e?. Saj se bo? ti vozil z njim. :cheers:

Aja ?it mo?no, da so samo 15ke. Sicer pa ne preve? sanjati o 16kah, ker so prekleto drage... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja ?it mo?no, da so samo 15ke. Sicer pa ne preve? sanjati o 16kah, ker so prekleto drage... :ne vem:

 

 

ja 15-ke so ker sm zdle probu dat 16-ke gor, pa jih niti pod blatnik ne dobim.

sicer pa... men se zdi kul, kr itak bo v resnici velik lep?i zgledu ko na sliki

pa seveda pridejo gor ?e kromirana ogledala, pa zadnji spojler kot je na tej vijol?ni mazdi

ki je na sliki pod mojim imenom

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa seveda pridejo gor ?e kromirana ogledala, pa zadnji spojler kot je na tej vijol?ni mazdi

ki je na sliki pod mojim imenom

 

Hja men osebno se je bolj dopadel un spojler na beli 323f, ki se je prodajal na avto.netu. :ne vem:

Glede ?rte: daj jo ampak ne potem pretiravati kot na tvoji sliki, ko ima podalj?ke tut malo na belo po?trihano. Cel avto rde? samo belo ?rto... ?eprav, priznam meni se ne zdi najbolj?a ideja. Namesto za eno poceni rde?o in belo daj za eno malo dra?jo metalik barvo pa bo avto bolj bomba. :rispekt: Unikatno barvo daj zme?ati. :danzoman:

Pa kak?ne lepe 15ke, spustit, kak?en lep spojler?ek... Tak smooth look brez pretiravanja. Potem pa ?e pod haubo vse lepo spucas, spravi? v red pa si zmagal. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hja men osebno se je bolj dopadel un spojler na beli 323f, ki se je prodajal na avto.netu. :ne vem:

Glede ?rte: daj jo ampak ne potem pretiravati kot na tvoji sliki, ko ima podalj?ke tut malo na belo po?trihano. Cel avto rde? samo belo ?rto... ?eprav, priznam meni se ne zdi najbolj?a ideja. Namesto za eno poceni rde?o in belo daj za eno malo dra?jo metalik barvo pa bo avto bolj bomba. :rispekt: Unikatno barvo daj zme?ati. :danzoman:

Pa kak?ne lepe 15ke, spustit, kak?en lep spojler?ek... Tak smooth look brez pretiravanja. Potem pa ?e pod haubo vse lepo spucas, spravi? v red pa si zmagal. :bravo:

 

 

poslu?aj Symona, dober nasvet,

 

tudi :policaj: je najbolj v?e? rde?a barva, ste na to ?e pomislili ali izkusili...

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men osebno je moja precej lep?a za vidt in to v vsakem pogledu! <_<

 

Je pa res da tale tastara F mazda je veeeeliko lep?a v ?rni barvi kot rde?i, pa ?e rde?e je dale? najve? na cestah! :(

 

?e se ?e loteva? stajlinga, pol naredi "mu?ko", primer je tale slika, lep?e Fke nisem ?e videl! Barva pa ubija! :danzoman:

post-342-1142720982.jpg

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.