Jump to content

Kupim ALU platišča 17'', ET52,5, vijaki 5x114,3, širina J6,5

Create short link

Recommended Posts

Pozdravljeni,

Iščem in v primeru dogovora / ustreznosti tudi kupim ALU platišča (lahko tudi v kompletu z gumami v kolikor so 205/17-50 93V) spodnjih specifikacij:

- velikost: 17''

- ET: 52,5

- širina: J6,5

- vijaki: 5 x 114,3

Slika zgolj za pozornost.

Hvala v naprej.

20240413_110000.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
    • Odvisno koliko ima tovarniške garancije. Hyundai jo ima 5 let. Ford 2 + 3 leta jamstva. Na jamstvu bi moral z odvetnikom grozit, če ne bi sodelovali. In na jamstvu ni roka 45 dni. Je pa verjetno dogleden rok, kar pol leta zagotovo ni.   Poglej papirje, po navadi je to zapisano zraven servisne knjige v predalu.
    • Hmmm 🤔 A sem kaj zamudil? A ni napisal, da je daleč za z avtom?   In trajekt je mirneje, kor avto na Balkan do Grčije.   Jaz sem kdaj z enim, kdaj z drugim. Poleti Elba, Apulija z avtom. Ja mogoče je dražje. Je pa bolj komot in več komforta lahko imamo zraven.   Sem bil tudi lani v Grčiji z letalom.   Pač stvar preferenc in če ga zanima avto, je to super ideja. Tudi do Apulije smo šli eno smer z trajektom Dubrovnik - Bari, drugo pa po Italiji. Si naredimo popotovanje.   Tak mimo grede, povratni trajekt Dubrovnik - Bari, je cena letala za 4. Za rent-a-car, pa nisem zavozil bencina na poti gor in dol. Če je glavni smisel dopusta računica, potem bi moral it v Savudrijo al pa Bibione, da je čim ceneje in blizu. Meni je smisel nekaj videt in uživat.
    • Saj pravim: siva cona. Dela ja. Čisto legalno pa ni, se ne preganja.
    • Trajekt povratna, te pride vec kt avion za 4 + rentacar. Pa se na trajektu en kup casa izgubis.
    • Imaš trajekt iz Benetk ali iz Ancone 😉
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.