Skoči na vsebino

vzmeti Apex


torstorm

Priporočeno sporočilo

H&R ima razli?ne verjetno zaradi same te?e avta, a ni to ?e omenjeno v tej temi?

A Zemir je ?e zamenjal?

 

Ne ?e ker so v A3M-u nesposobni in zamujajo ?e tedn, dvomim pa da bojo sploh dobil te fedre. No glede razli?nih varjant vzmeti mi je zdj use jasn, zdj me sam zanima ?e so od gt-jke kj ni?je al sam tr?e. K je res terenc ta mazda! :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 147
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne ?e ker so v A3M-u nesposobni in zamujajo ?e tedn, dvomim pa da bojo sploh dobil te fedre. No glede razli?nih varjant vzmeti mi je zdj use jasn, zdj me sam zanima ?e so od gt-jke kj ni?je al sam tr?e. K je res terenc ta mazda! :P

 

Ja glede tega so pa res nesposobni no sej se itak ne mudi do poletja je ?as :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No po treh tednih te?enja so fedri kon?no pri?li v trgovino :jupiii: .V petek pa grejo gor na avto bom poslikal in dal gor glede lege pa sporo?im

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima kdo izku?nje pri M6, kako se obnese ?e je avto zni?an za 35mm. Ali lahko pozabim na udobje in pa katere fedre uporabljate pri M6. Sem sli?al da apex ni priporo?ljiv ker se preve? poseda, ali je to res?

 

oooo komareeeee nekdo te isce :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima kdo izku?nje pri M6, kako se obnese ?e je avto zni?an za 35mm. Ali lahko pozabim na udobje in pa katere fedre uporabljate pri M6. Sem sli?al da apex ni priporo?ljiv ker se preve? poseda, ali je to res?

 

Ja stvar je taka Apex fedri so znani do so zelo trdi tako da raj?i kak?ne h&r ?e bi rad obdr?al udobnost pa ?e bolje da vzame? eibach jaz sem hotel eibach samo jih ne delajo ve? za moj avto :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na tako milo zimo in ?e bo taka tudi ostala gredo fedri gor drug mesec! :bravo:

 

Jst jih pa montiram danes ob 10ih bom poro?u ko pridem domov :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kon?no pri?el domov.Glede Apex-ov je pa tko so kr trdi za normalno vo?njo ampak ni panike sm mislu da bodo bolj.Lega je nora dr?i se k pra***a :bravo: Defenitivno mi ni ?al nakupa zgleda pa tud dobr :rispekt: Bom malo poslikal in bom dal slikice gor da vidite ?e vizualno da neboste rekl da "bu?am" :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kon?no pri?el domov.Glede Apex-ov je pa tko so kr trdi za normalno vo?njo ampak ni panike sm mislu da bodo bolj.Lega je nora dr?i se k pra***a :bravo: Defenitivno mi ni ?al nakupa zgleda pa tud dobr :rispekt: Bom malo poslikal in bom dal slikice gor da vidite ?e vizualno da neboste rekl da "bu?am" :vesel:

 

Kje si se pa v?eraj skrival ???? :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

moram rect da v kombinaciji z temi amortizerji res avto lepo lezi na cesti pa je ne spusti!!!! mal sm rabu da sm se navadu ker ves da na mxi je vse mal bl na mehko tle pa je res u iber trdo!!!!

 

moram pa se videt kako bo ko bo letna kolekcija gor po moje da se bo vos se bol drzu ceste kot sedaj sam pac prvo je to treba stestirat!!!! :bravo::D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja men so bli amortizerji kr mav preve? str?ani, po pravic povedan! <_<

 

Po to? zvont pa je prepozn! :P

 

 

no ja men se za enkat se kar dobr zdi sam kaj bo pa cez ene par mescov pa se ne vem!!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @Janez007 Sej veš kako to gre... on prav 800, ti rečeš 100. Pol pa 700, ti njemu 150 itd in se pol tam nekje pri 350€ najdeta.   NevLado je bil letos v Turčiji pa se je poleg dopusta naučil tudi trgovskih trikov.
    • BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.   Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje.
    • Tole ni niti malo presenetljivo, ker kupci Škod ne kupujejo nerazumsko in verjetno veliko bolj preračunajo kaj potrebujejo, kako uporabno je to, kolk denarja je treba za to dat in seveda ljudje z višjim IQ-jem avta ne rabijo za to, da se postavljajo pred drugimi. Avto jim ni nadomestek, ki bi kompenziral manjko intelekta. (Lahko se mi zahvališ kasneje) 😜    
    • Protiponudbe v zasebno sporočilo 
    • A potem cena staremu raste???
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.