Skoči na vsebino

vzmeti Apex


torstorm

Priporočeno sporočilo

Sj u mojmu gradu se nek valajo ?e original fedri! :hohoho:

 

 

ja saj to si reku bomo enkat za foro mal testa delal kako se z uriginal drzi pa kako z temi ki so zaj gor!!! :ouje:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 147
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tut z original je blo solidno, ?eprov pa t?ko re?t kok je bol? k sm pol naenkat s fedri dav ?e komplet amort. tr?at in je pol bla ?ist druga zgodba! :ne vem:

 

Va?n da zdej voz dr?i cesto k ps je?a! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma bom kar sem napisal, ima kdo oz. proda kdo tr?ane amortizerje za 323f 1.5? Vem da so se ene prodajale sam ne vem kdo jih je prodajal oz. kupil.

 

kukr vem jih je ?tajer prodaju samo so ?e prodani kolikor vem!!!!

Drga? pa ne pride veliko ? ?e jih da? obnovit in tr?at

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, smo mal pri?al na sre?anju in Zemir pravi da mu zabijajo zdej k je avto spu??en...tko da se bojim da ne bo pr men isto, potem pa ?e enkrat vse dol pa ?e enkrat optika in je sam sranje. Morm zvedet ?e vuga tud vzmeti vgradi in njegov papir velja za homolomo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

?im je malo te?ji se radi posedajo res je. Pa si vpra?al, ?e imajo H&R za tvoj avto v A3M? Mene so pri?li cca 200? z gotovino. ;) Pa je le znamka z ve? pedigreja kot Apex. <_<

 

Pol sm se ?e mal pr amortizerju za eibache pozanimal. 370? me pridejo fedri, monta?a in homologacija
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jan, to je ?ist prehuda cena, ne se hecat! <_< :ne vem:

 

Z Apex bo? pa zadovoln, men se GTjka v dveh letih ni posedla niti mau, kako posedanje! <_<

 

Je pa ?e drug problem, dokler nima? ceste okol tvojga gradu u?timane, se bo? samo po glavi touku, zkva si stroja spustu, ker bo? skoz nasedov, madona 40 mm, ni mal v tem primeru! :whatever:

 

?e se bo? pa usen odlo?u, se loh mal pozanimam za zlo ugodne cene! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ReDevil: Te?ji avti SE posedajo to ti lahko kar nekaj lastnikov (predvsem dizlov) pove. ;)

Bbilder, rekel sem ti za H&R vpra?aj v A3Mu. :whatever: Niso dosti dra?ji kot Apex ?eprav 193? za Apex se mi zdi visoka cena, si prepri?an, da ni to rekel za H&R? :ne vem:

 

EDIT & PS: Celo Vseved ti lahko pove, da so delali teste vzmeti in so bili Apex fedri mehkej?i kot serijski. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ReDevil: Te?ji avti SE posedajo to ti lahko kar nekaj lastnikov (predvsem dizlov) pove. ;)

Bbilder, rekel sem ti za H&R vpra?aj v A3Mu. :whatever: Niso dosti dra?ji kot Apex ?eprav 193? za Apex se mi zdi visoka cena, si prepri?an, da ni to rekel za H&R? :ne vem:

 

Noup, sem rekel za apex-e ker sm tud sam mislil da so dost cenej? :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noup, sem rekel za apex-e ker sm tud sam mislil da so dost cenej? :blink:

 

?udno jaz sem dal za apexe 140 ? z homologacijo in vgradnjo.

Glede tega da so mehkej?i se pa ne strinjam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mi je pa res ?udno :blink: ker men je reku v A3M da so fedri 193? vgrandja pa 60-80?. Za homologacijo pa nit vpra?al nism.

 

Ja jaz sem ujel eno akcijo pla?al sem samo fedre ostalo dobil zasojn.Samo useeno so bili fedri samo 140? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eibachi so bli njega dni 35k Sit...to je njihova realna cena. Ve? kot 45 tut niso bli. 288 je zelo velik oz. cca. 240 s popustom... <_<

 

Za eibache se pozanimaj pri AS velenje...pa re? da si s foruma...mogo? dajo kej popusta (probi Melanie dobit) :D

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah amortizer je reku 288?, glede na to da so H&R 220? pa? mislm da ?e so Ajnbah 240 pol raj njih uzamm. Za mazdo 323F BA pa vem da so bli 35K sit :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.