Skoči na vsebino

vzmeti Apex


torstorm

Priporočeno sporočilo

Homologirat pa ?e nisem dal.... <_<

LP daVid

Ka?na homologacija? Kaj je to? :hohoho: Naslednji? k te bojo ustavl pa ?e ti bojo te?il za homologacijo sam re? "jst n? ne vem, to je od mt avto"! :hohoho::hohoho::hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 147
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Evo, pri?el domov, bil v A3M-u in cene za 323 ba so take:

- APEX - 34.000,00 SIT monta?a vklju?ena, H&R - 54.000,00 SIT z monta?o, v glavnem pa homologacije ne pla?ajo, povedal mi je da me homologacija ko?ta ?e okol 6 jurjev ?e imam ?e novi karton (kar ga imam), zdej ne vem, na njihovi strani pi?e tako kot da je ?e to zastonj, zgleda pa da ti verjetno samo uredijo papirje za homologacijo. :blink: ...nisem se spu??al v podrobnosti. Pravi da za apex ni imel reklamacij, garancije dajo 5 let, jih pa tudi najve? prodajo. Ne vem no, verjetno bom kar WEITEC nabavu, ker ne pri?param lih ne vem kolk ?e kupim apex.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolko je videt ste vsi zelo navdu?eni nad a3m-om in njihovimi "?portnimi fedrami". Dobavni rok imajo neglede na to kar re?ejo cca 1 mesec, za ceno 1 kvalitete ti prodajo 3-tjo. Za njih ne morem povedat ni? lepega, mam sam slabe isku?nje z njimi pa ?e dosti takih je , ki bi se strinjali z mano. V sloveniji je dosti takih pri katerih lahko kupi? vzmeti, bol?e pa ?e mogo?e kak?en tolar cenej?e. Pa ?e hitreje jih dobijo. Vglavnem pamet si boste kupli ?e boste kupovali tam. Jaz sem si jo. No tak?no je moje mnenje.

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sm se odlo?u in naro?u WEITEC, upam da bodo ?li gor zelo kmalu.

David pa nisi pri Dolinarju optiko delu in si ?el raje na AMZS?

 

Sploh nisem vedel da jo delajo tam... pa tudi povedal mi ni.... <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sm se odlo?u in naro?u WEITEC, upam da bodo ?li gor zelo kmalu.

David pa nisi pri Dolinarju optiko delu in si ?el raje na AMZS?

 

Standard. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne razumem tega standard? a de se gre na amzs? ok to vem da majo res hudo optiko tam a zaradi tega?

 

majstri neki povejte, ko se vozim z avtom (po?asi in ovinek ter le?e?i policaj) mi zadaj nekaj ?kriplje ?eprav ne mo?no,...pomoje da je kaj v povezavi s fedri amortizerji? a ima kdo podobne simptome pri f-ki? Da ko bo ?e vse razdrto da bi ?e to porihtal k mi gre na jetra.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne razumem tega standard? a de se gre na amzs? ok to vem da majo res hudo optiko tam a zaradi tega?

 

 

 

Standard, spra?uje?-te za eno stvar-firmo pol pa itak ?ist neki druzga vzamete. Sej men je ok, je to pa? odlo?itev vsakega posameznika.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne razumem tega standard? a de se gre na amzs? ok to vem da majo res hudo optiko tam a zaradi tega?

 

majstri neki povejte, ko se vozim z avtom (po?asi in ovinek ter le?e?i policaj) mi zadaj nekaj ?kriplje ?eprav ne mo?no,...pomoje da je kaj v povezavi s fedri amortizerji? a ima kdo podobne simptome pri f-ki? Da ko bo ?e vse razdrto da bi ?e to porihtal k mi gre na jetra.

 

stabilizator stangica

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Standard, spra?uje?-te za eno stvar-firmo pol pa itak ?ist neki druzga vzamete. Sej men je ok, je to pa? odlo?itev vsakega posameznika.

 

ajaaa to, ne lej, gledal sem par proizvajalcev, v temo apex sem napisal zato da nebi nove teme odpiral ampak da tudi ko bo kdo istal o fedrih bo vse na enemu mestu pisalo. Je pa tema ?e en cajt stara.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej ko smo tok za?li v debato Apex:Eibach, me pa zanima, kako se to odra?a da so apeks en skret, ajbah pa bogovske! <_<

 

Nekateri boste rekl da se pri ve?jih avtih apeks poseda itd., ampak ?e govorimo konkretno o 323Fjih (takih al druga?nih), pa nebi reku da je loh karkol razlike, konc koncev ne vem kolk bolj? bi se jaz osebno ob daniih okoli??inah vozil z Ajbahi, namest apeksi! Pa da sli?m argumente! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej ko smo tok za?li v debato Apex:Eibach, me pa zanima, kako se to odra?a da so apeks en skret, ajbah pa bogovske! <_<

 

Nekateri boste rekl da se pri ve?jih avtih apeks poseda itd., ampak ?e govorimo konkretno o 323Fjih (takih al druga?nih), pa nebi reku da je loh karkol razlike, konc koncev ne vem kolk bolj? bi se jaz osebno ob daniih okoli??inah vozil z Ajbahi, namest apeksi! Pa da sli?m argumente! :jupiii:

 

Tle jih lahko samo bere?. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je res ?udno, ker ?e bere? po forumih jih res dost pluva po apexih <_< a a3m-ju je rekel da reklamacije na apex ?e ni imel in da imajo tako ali tako 5 let garancije, je pa res da se jih tudi najve? proda, je pa mogo?e res da se kak?ni te?ki avti posedejo, kaj pa vem. Pri nas na forumu pa ne vem kolk jih ma apex.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh jaz pa mislm, da bi ?e bi hotl dejansko ugotovt razliko med npr: HendER, Ajbah in Apeks, bi rabli tri identi?ne avte (po mo?nosti nove), da ni ?e vsak kej posvoje zgonen, pol pa bi vidl, tkole na pamet (nasuho) pametvat je pa bolj na majavih nogah vse skup! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je res ?udno, ker ?e bere? po forumih jih res dost pluva po apexih <_< a a3m-ju je rekel da reklamacije na apex ?e ni imel in da imajo tako ali tako 5 let garancije, je pa res da se jih tudi najve? proda, je pa mogo?e res da se kak?ni te?ki avti posedejo, kaj pa vem. Pri nas na forumu pa ne vem kolk jih ma apex.

 

 

V svojo skledo pa res ne bojo pljuval :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma vidi se na handlingu. APEX so ful premehke glede na dolzino.

 

APEX - ok za good looks.

EIBACH - poleg looks se performance :jupiii:

 

Jaz sem na mobikrogu izboljsal cas za 1.5sec, ko sem dal Eibache gor :ouje:

 

Ja ampak nikoli ne bodo ?isto identi?ni pogoji, pa da bi blo vse kar se je spremenil edinole fedri - pedri! :ne vem:

 

Sicer pa apeks gor al dol, ni? nimam od tega, ?e jih kdo kupi al pa ?e niti enih ve? ne prodajo in pikira fabrka! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbl simpl je ?e feder pogreje? z brenarjem, tako naradi? udobno vo?njo, ker se fedri zmeh?ajo. pa vsak dan je avto ni?ji sam od sebe :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho: Naredi si sam.press

 

Meni moj "terenec" ?isto dobro slu?i na tej vi?ini kot je, pa ?e to je v?asih problem. :huh:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.