Skoči na vsebino

radarji in meritve hitrosti


HLADNI

Priporočeno sporočilo

Vpra?anje za vse oz. bi madmax najbolj vedel.

 

Dobil sem prekrasno slikico mojega avta, na kateri sem ugotovil ,da mi ?tevec hitrosti preklemano natan?no ka?e.

 

Vem da je pod trojanami omejitev 100 km na uro, po praznem tunelu sem si pa? nastavil tempomat malo ?ez 110 (ra?unal sem da ?tevec la?e 10%, da je toleranca merjenja 5%). O.k. pa? nekaj od teh dveh varijant ni bilo pravilno domnevanih; zato sem bil na SREDI PREDORA slikan iz neke riti od astre!!!

 

:angry:

 

Saj se ne gre za 5 jurjev, ampak ali se lahko postavijo sredi predora???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

seveda lahko O?ITNO, ?e se pelje? proti morju bo? v tunelih na SOS conah ve?krat sre?u civil avto k ma re?pitlin v prtla?niku

(neumesno upra?anje: A si si u?e? na sliki :hohoho::hohoho::hohoho: )

 

 

brez zamere

 

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u biti ja da sam dobil takvu slikicu; ja bi se ?alil.. kod nas u hrav?koj te nesme zaustaviti vani na autocesti na zaustavni traki a da se najebe nasred tunele - toga nema!!! ali gle, mi smo jo? v balkanu - a vi ste ipak europljani - treba snositi posljedice. :ouje::ouje::ouje::ouje:

 

- u svakom slu?aju; prelistaj malo zakone; neke va?e narodne novine ili tak ne?t.. ja mislim da se mo?e?

izvući. ILI daj to u novine da policija snima na SOS traki; tak bu? pomogel mo?da nekom a mo?da zbog

publiciteta odustanu od daljnih akcija pa bu? se mogel br?e voziti.. :bravo::bravo::bravo:

 

FIGHT FOR YOUR RIGHT!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk pa so ti namerili, ?e ni skrivnost?

 

Jaz se vozim ?ez trojane s tempomatom nastavljenim malce ?ez 110 km/h... na tistih svetle?ih tablah mi pri tej nastavitvi poka?e hitrost 101 do 102km/h. ?e dobim kazen za 102 km/h jo bom objavil na vseh avto forumih in si jo okviril v opomin brezmejni stupidnosti.

 

 

aja, ?e to ... kolk hitro si dobil slikco od "domnevno" narejenega prekr?ka?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma pomojem ti lahko dajo kazen (??iti zakon).

Je pa bedasto to vse skupi, ker pridejo stro?ki razvijanja+po?iljanja+delo+....., skoraj tolko kot ta tvoja kazen.

 

Kej bolj kot to da se nemore? kej dosti zagovarjat (?e si viden na sliki) ti res ne morem odgovoriti, saj nisem prometnik. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma pomojem ti lahko dajo kazen (??iti zakon).

Je pa bedasto to vse skupi, ker pridejo stro?ki razvijanja+po?iljanja+delo+....., skoraj tolko kot ta tvoja kazen.

 

Kej bolj kot to da se nemore? kej dosti zagovarjat (?e si viden na sliki) ti res ne morem odgovoriti, saj nisem prometnik. :(

 

 

 

Madmax carina doo..... :hohoho:

 

 

KAkorkoli..... ?e je bla probida nima? kaj brcat...bo use brez uspeha....tako da kar pla?aj.... <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.