Skoči na vsebino

chip tuning


zdravek

Priporočeno sporočilo

Mislim da bo z bencinarjem brez turbine problem..... pridobi? ni? oziroma zelo malo.... <_<

 

 

Sicer smo se pa ?e razpisali nekje na forumu o tem..... :bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aj freakovi; raspi?ite se o temi chip tuning... ako ko ima kakva iskustva nek veli. koliko dobim konja; koliko gubim benzina; koliko dobim na snazi.. sve me zanima..

 

ovih 45konjev i 45kobil mi je premalo... :(

 

Na NA bencinarju pridobi? z chip tuningom 0,nada,ni?ta. Chip tuning pride takrat v po?tev,ko zamenja? dolo?ene komponente v motorju & izven njega in mora? tem spremembam primerno prirediti tudi motorno elektroniko.

Najve? bo? dosegel,?e zamenja? celoten izpuh z kolektorjem vred ter si naredi? ?e CAI(cold air intake - dovod hladnega zraka),nadaljne spremembe so potem v 'drobovini' motorja. ?e najbolj?a re?itev pa je da zamenja? avto s kak?nim mo?nej?im.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na NA bencinarju pridobi? z chip tuningom 0,nada,ni?ta. Chip tuning pride takrat v po?tev,ko zamenja? dolo?ene komponente v motorju & izven njega in mora? tem spremembam primerno prirediti tudi motorno elektroniko.

Najve? bo? dosegel,?e zamenja? celoten izpuh z kolektorjem vred ter si naredi? ?e CAI(cold air intake - dovod hladnega zraka),nadaljne spremembe so potem v 'drobovini' motorja. ?e najbolj?a re?itev pa je da zamenja? avto s kak?nim mo?nej?im.

lp vuk

 

:jupiii::jupiii: da; to bi bilo najbolje rje?enje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e najbolj?a re?itev pa je da zamenja? avto s kak?nim mo?nej?im.

lp vuk

 

Ja,samo denarni vlo?ek je pa pol precej ve?ji.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,samo denarni vlo?ek je pa pol precej ve?ji.... :(

 

Malo razmisli & pri?el bo? do zaklju?ka da niti ni kaj dosti ve?ji;primerjaj vlo?ek v avto,da dobi? dolo?ene konje,recimo samo celoten izpuh+kolektor je takoj cca. 1000 EUR pa pridobi? samo par konji?kov. V mo?nej?em avtu ma? tudi podvozje & zavore temu prilagojene. NAjbolj?a zadeva za ve? konjev je pa seveda turbo upgrade;ampak custom turbo setup zahteva kar nekaj $$$ in pa ?e ve? ?ivcev,skakanja okoli,rihtanja delov itd,itd, pa potem ?e vedno ni ziher kako dolgo bo avto laufal na tak?nem setupu.

Zase vem,da bi nabavil avto iz VW regala z 1.8T motorjem,ki je zelo tunable,zraven tega pa imam ljudi ki se spoznajo na te zadeve na dosegu roke za pomo? pri projektu, ?e bi seveda hotel tunat kak?en avto.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se strinjam stabo glede tega motorja! :bravo: Se da res ?e DOSTIIIIII iztisnit iz njega! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? diesel, pa so stro?ki minimalni .... PowerBox cca. 125 EUR-of in do 25% ve? mo?i in navora...

moram zopet - diesel rules :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? diesel, pa so stro?ki minimalni .... PowerBox cca. 125 EUR-of in do 25% ve? mo?i in navora...

moram zopet - diesel rules :bravo:

 

:prstgor: se popolnoma strinjam pa ?e Zdraveka malce dra?imo, ker je tak antidiesela?

 

-bottomline-

Zdravek, diesla si nabav :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? diesel, pa so stro?ki minimalni .... PowerBox cca. 125 EUR-of in do 25% ve? mo?i in navora...

moram zopet - diesel rules :bravo:

 

Meni osebno pa power box sploh ne di?i;po mojem mnenju je dosti bolj?a izbira 'pravo' ?ipanje avtomobila in ne nek box,ki samo potvori dolo?ene podatke motorja.

Ampak to je pa? samo moje mnenje.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni osebno pa power box sploh ne di?i;po mojem mnenju je dosti bolj?a izbira 'pravo' ?ipanje avtomobila in ne nek box,ki samo potvori dolo?ene podatke motorja.

Ampak to je pa? samo moje mnenje.

 

Vse lepo in prav - se strinjam - kdo pa ti to naredi za 125 EUR-of??? :whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse lepo in prav - se strinjam - kdo pa ti to naredi za 125 EUR-of??? :whatever:

 

To pa ma? ?isto prav,pod 100.000 SIT skoraj ne pride? skozi.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

e, onog dana kad bi si kupil dizela bi ga kupil zato da se dopelam na prvi prelazak preko pruge i ?ekal bi vlak da dojde...

 

:bravo:

 

ohrani svoje mnenje... probaj ne dominirat z njim

 

si pa? zadovoljen z bencinarjem... drugi so pa z dizli... tak je in tak bo, ravno tako kot smo nekateri ?ez 180cm visoki, drugi so malo manj?i... pa ?enske majo manj?e noge od mo?kih...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si pa? zadovoljen z bencinarjem... drugi so pa z dizli... tak je in tak bo, ravno tako kot smo nekateri ?ez 180cm visoki, drugi so malo manj?i... pa ?enske majo manj?e noge od mo?kih...

 

:hohoho::hohoho::hohoho::bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.