Skoči na vsebino

?i??enje laka


Priporočeno sporočilo

Po pribli?no pol leta sem se spravil in opral avto samo se mi je pojavil nek problem na laku. Okoli sprednjih ?ob, kjer je teklo ?istilo, so nekak?ni rjavkasto ?rni fleki. Mislim da je problem ker sem uporabljal namesto antifriza neko ?istilo za ?istiti WC. Ima kdo morda kak?no idejo kako spraviti to umazanijo dol, ker z navadnim ?i??enjem ne gre.

?e slikca na kateri se sicer fleke zelo slabo vidi: Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se bol slabo vidi na sliki!!!

(a se full pozna)

 

 

?e je povr?inska lisa na laku uzame? polir pasto in zadevo zapolira?!

Najprej z grobo nato s fino

 

Je pa res da potem bi moral spolerat celo havbo ?e ne kar avto.

Bi pri?lo do odtenka na barvi (full lepa-zbledeno lepa) upam da razume? kaj mislim s tem

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole bo pa lahk problem. kr ?istila za wc itd, so ful agresivna in ti lahko kar hitro na?nejo barvo.poskusi na tistem mestu malo s kakim pralnim bencinom. vendar dej prej na kakem drugem mestu pre?ekiraj da ti ne bo barvo dol neslo.

druga?e pa edino poliranje.

 

razen ?e ima ?e kdo kak nasvet?

 

kr me je uklop?i? prehitel, lahk ?e samo dodam,da poskusi? najprej z fino polir pasto,?ele potem z grobo.

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej sam sem nek ?uden flek imel na haubi in ni ?el z nobeno stvarjo dol... pa sem uzel od mame aceton za nohte ?isti, vatko.... in akcija.... use ?lo dol....barva pa ostala cela... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,aceton je super za take zadeve! :bravo: Jaz sn na morju fasal smolo na avto na ve? mestih,pa sn jo z acetonom ?isto preprosto dol dobil! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja na sliki se res ni? ne vidi skoraj. V resnici je enako rjav flek vse do konca havbe (proti steklu) kot se tukaj vidi samo ?istu blizu ?epka za vodo ?pricat. Sem pa bolj podrobno pogledal in je tudi na havbi od prtlja?nika nek podoben flek samo ve?ji in manj mo?en (od ?pricanja zadnje ?ipe).

 

Bom za za?etek probal z acetonom na nekem malem koncu. Upam da bo ?lo druga?e pa odpeljem celoten avto na poliranje:).

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NE Z ACETONOM..........................raz?ira lak!!!!!

 

res to ni pametna ideja da bo? vedu!!!!

 

Raje kr takoj pejd na petrol magari pa kup poler pasto pa zapuleri!!!!

?e ne pa pejd do kakega li?arja ti bo no ?e najbol? svetoval in celo naredil!!!

 

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa ne da ga bo liter gor vlil!!! :( Pa? malo namo?i? vato,pa je tak dosti! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj ?enske dajo tud sam na vatko

pa vid? kako pobera lak z nohtov!!!

?e bo drgni z acetonom bo na tistem delu brez laka.

 

Kve?jemu z alkoholom probi!!!

(sm v laboratoriju posku?ov topila-je aceton mo?na zadeva)

 

 

No sicer pa vsaka inf.je dobrodo?la............MAR NE? :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NE Z ACETONOM..........................raz?ira lak!!!!!

 

res to ni pametna ideja da bo? vedu!!!!

 

Raje kr takoj pejd na petrol magari pa kup poler pasto pa zapuleri!!!!

?e ne pa pejd do kakega li?arja ti bo no ?e najbol? svetoval in celo naredil!!!

LP

 

 

 

Uklopko.....jaz sem sproval kakih kar nekaj razli?nih ?istil, pri kolegu ki ima avtopralnico.... je proval use mogo?e koncentrate pa ?e ful enih ?istil....pa ni ?lo dol.... pol sem pa malo v vato pomo?u pa je ?lo lepo dol, pol pa ?e z vodo spral da nebi kaj ostalo gor......

 

 

Mislim pa da je sestava laka za nohte malo druga?na od laka za avto....... :lol:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odli?no!!!!!

 

No zato sm pa reku da vsaka info.?teje!!!! :bravo:

 

Je pa res da sm jaz testiral s ?istim ne re?enim acetonom (brez posebnih bazi?nih in olnih dodatkov)

kateri so v acetonu ki ga uporabljajo ?enske(da se ne za?ne kadit iz njih)

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spoliraj in bo vse ok, sam ne takoj obupat ?e ne bo ?lo po 15s stran, probaj malo dlje drgnit, pa ?e ho?e? res lepo naredit vzemi ?obe stran(merkaj da jih ne polomi?)

 

jst mam pa zelo dobre izku?nje z polirpasto joli- tud ko pride na plastiko in gumo gre po 1-2 pranjih dol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.