Skoči na vsebino

Hrdja na 5 godina starom autu?!?!?!


Priporočeno sporočilo

I tako......

 

Pronasao sam tockicu na 5 god. starom autu :(.... Posto mi auto nije doma, potrazio sam staru fotku i na fotki staroj godinu dana nadjem isto.. ali u manjem obliku.... sada je malo veca i vidi se hrdja.....

 

Garancija na lim/prohrdjavanje je 6 god. sto bi znacilo da bi mogao to sanirati u garancijskom roku....

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Garancija na lim/prohrdjavanje je 6 god. sto bi znacilo da bi mogao to sanirati u garancijskom roku....

 

Objavljena slika

 

?e je po?kodba z zunanje strani - recimo udarec kamen?ka - ne bo? mogel uveljaviti garancije - fizi?na po?kodba pa?...

 

Garancija na prerjavenje krije samo takrat ko za?ne rjaveti od znotraj na ven - pojavljanje mehur?kov v laku in podobno...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Garancija na prerjavenje krije samo takrat ko za?ne rjaveti od znotraj na ven - pojavljanje mehur?kov v laku in podobno...

 

Mislim, da ni to ?isto res :whatever:

kaj pa garancija na barvo??? Meni so tudi rjaveli stebri?ki na zadnjih vratih (kot bi jih "za?mirglala" avtopralnica), pa so mi jih zamenjali na garancijo!

Mogo?e pa se motim, pa sem imel samo sre?o ... :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa saj ma? garancijo na barvo... sicer nimam pojma kak dolgo, ampak, ?e si redno servisiral na poobla??enem servisu, se ne bi smel biit problem zmenit :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa saj ma? garancijo na barvo... sicer nimam pojma kak dolgo, ampak, ?e si redno servisiral na poobla??enem servisu, se ne bi smel biit problem zmenit :)

 

Pa to ti re?em ... :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 Boss: imam ja po haubi male pikice, ali nije to ostecen lim, vec boja..... a ovo je previse gore da bi kamencic lupio :)

 

Potem pa takoj na servis in garancijo uveljavljat! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.