Skoči na vsebino

Ustavla me polcija


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Danes ko sm biv ?e total izmu?en (najprej judo trening, pol ?e predavanja), pa se pripelje za mano policiski voz, pa zavijem desno, pa on desno pa zavijem levo na parking Avtomarketa (sem biv tam zmenen s kolegom), pa zavije polciska ma?inca za mano in vklop lu?i in meni pade tema na o?i, kva bo pa zdej - dobrga zihr ne?, ?e posebi, ker sem biv mal pred tem glih v "zapozneli fazi privezovanja"! <_<

 

Najprej vozni?ka, prometna itd. Potem sem ga v nekolko te?nem tonu vpra?al, kje je glih mene na?el in mi pove, da me spremljajo ?e od Most (tam sem imel med judo treningom parkiran avto) in je od tega minilo ?e kar par urc, kar pomeni, da sem vohal neko totalno ?udno sceno! :blink:

 

Pol pa gospod mal gleda okol mojga avta - obvezna oprema, homolomacije, pa me spra?uje kolk je vse to stalo itd, mal sem ?udno gledal, zakaj rabi te podatke, pol pa na koncu mi pove da ima tut sam tacga mazdića in da me je zato ustavil, ker je to prva Fka taka, ki je mal bolj okranclana! :hohoho:

 

Sledila je kvalitetna debata, za konec sem pa mu dal mazda letak in bo verjetno kaj kmalu uletel na forum, ker je baje ?e neki cajta iskal mazda forum! :jupiii:

 

?e nikol mi ni bilo v tako veselje se pogovarjat s :policaj: , to mi je res total polep?al dan, pa tut zdi se mi da bo to ?e 1 pravi mazda? ve? na forumu in da letak ni ?el v napa?ne roke! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 91
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

dobr dobr. :policaj::bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej vozni?ka, prometna itd. Potem sem ga v nekolko te?nem tonu vpra?al, kje je glih mene na?el in mi pove, da me spremljajo ?e od Most (tam sem imel med judo treningom parkiran avto) in je od tega minilo ?e kar par urc, kar pomeni, da sem vohal neko totalno ?udno sceno! :blink:

:hohoho: Policaji so te cel dan zasledovali!! Tut jaz bi :blink: :ne vem: Si kar predstavljam adrenalin ko ti pove, da te ?e cel dan zasleduje. "KWA SEM PA NAREDU?? A SEM TOLK SUMLJIV??"
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nikol mi ni bilo v tako veselje se pogovarjat s :policaj: , to mi je res total polep?al dan, pa tut zdi se mi da bo to ?e 1 pravi mazda? ve? na forumu in da letak ni ?el v napa?ne roke! :ouje:

 

ker ima? tak sr?kan avto, se bo? lahko ve?krat pogovarjal... :hohoho: , (ker ni ve? policijske kadetske ?ole, gre? lahko ?e na 6-mese?ni te?aj ...) :whatever:B):bravo:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No no...

pa saj nismo vsi policaji "zlobni".

Gre le za slabo podobo v o?eh ljudi :ph34r:

Druga?e je pa tale na?a mo??anska policijska postaja zelo kul :)

Lahko potrdim iz prve roke! :cheers:

 

Draky... dobrodo?el med nami..... ni mi jasn zakaj pri predstavitvi forumovci niso mal bl na velik zvon obesl...

?e niso vedl.....

mene so skor "slekl do nazga"

?e enkrat :rozico:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(najprej judo trening, pol ?e predavanja), (tam sem imel med judo treningom parkiran avto)

Jime

- O soto gari, de ashi barai, ippon seoi nage, morote seoi nage, kate guruma, tomoe nage (moja specialka), ko uchi gari, koshi goruma, uchi mata (tega pa nikol nisem obvladu sramezljiv ), ...

- osaekomi waza

- shime waza

- kansetsu waza

Mate

Jigoro Kano :rispekt:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No no...

pa saj nismo vsi policaji "zlobni".

Gre le za slabo podobo v o?eh ljudi :ph34r:

Druga?e je pa tale na?a mo??anska policijska postaja zelo kul :)

Lahko potrdim iz prve roke! :cheers:

 

 

 

O poglej poglej... pol sta ?e 2 :policaj: tuki gor.,.... :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav vsem na forumu.

Ja tud vsi policaji nismo tak zajebani kot si mislite :D

Je pa res, da na na?ih cestah ?e nisem videl 323F tako zrihtane, vsaka ?ast ReDevil

 

?e bo vse po sre?i, bom kmalu tudi svojo Mazdo mal porihtal, pol pa poka?em slike :bravo:

 

:rispekt:

A si ti zadnji? mene ustavil? Ko sem ?el 79 namesto 50 ?ez Dom?ale med bencinskima postajama? Ker je bil nekam sumljivo prijazen policaj. :P Ja vem, prehiter sem bil ampak tam res ni veliko nesre? in je pregledana cesta pa ?lovek sploh ne opazi, ?e gre prehitro...

No sicer pa dobrodo?el na forumu! Bomo vsaj v zakonih malo podkovani na forumu! Lepo je poznati policaje, ki se zanimajo za avtomobilizem. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal prej sva ?la glih z Wolfom na pija?o in je ful ok dec, pa dal sem mu par letakov, da jih bo po uradni dol?nosti delil mazda ?ofijem! :bravo:

 

Je pa ta maher pravi mazda?, to sm hitro dojel! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal prej sva ?la glih z Wolfom na pija?o in je ful ok dec, pa dal sem mu par letakov, da jih bo po uradni dol?nosti delil mazda ?ofijem! :bravo:

pa kokr vidm, ma enako masino, k ti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rispekt:

A si ti zadnji? mene ustavil? Ko sem ?el 79 namesto 50 ?ez Dom?ale med bencinskima postajama? Ker je bil nekam sumljivo prijazen policaj. :P Ja vem, prehiter sem bil ampak tam res ni veliko nesre? in je pregledana cesta pa ?lovek sploh ne opazi, ?e gre prehitro...

No sicer pa dobrodo?el na forumu! Bomo vsaj v zakonih malo podkovani na forumu! Lepo je poznati policaje, ki se zanimajo za avtomobilizem. ;)

 

Nisem bil jst <_<

jst te lah edino v Lublan ustavim :policaj:

a, pa hvala za dobrodo?lico

227864158.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Rok, ma?ino ma isto, samo razlka je v tem, da se tale ?rna re? lahko spremi v najt rajdrja, moja pa je ?e dokaj bliz optimuma! <_<

 

Symon, maher je na polciski postaji be?igrad, tko da za Dom?ale ni krajevno pristojen, ne mor? kar ?loveka obdol?it! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.