Skoči na vsebino

Avtoalarm - novi daljinec


Priporočeno sporočilo

No za?ele so se te?ave z daljincem :angry: , v glavnem padel mi je iz rok in nato je za?el nekaj ?trajkat :angry: odlepa in zaklepa avto kadar se mu za?eli. Najve?ji problem ki me pa matra je pa tale da imam samo en daljinc, kar je seveda tvegano glede na to da ?e ga zgubim se mrzu k ?pricer. Zanima me ?e mogo?e kdo ve ali obstaja mo?nost da nabavim druge daljince in se jih potem preprogramira za moj alarm? Al se men samo preve? zdi da bi se to dalo?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oj!!!!

 

poglej in povej najprej kaki alarm ma??

Preglej med vsemi paperji ?e ma? kako kodo za avtoalarm(ponavadi je rde?a plo??ica)

?e nima? potem poizvej kje so montiral ta alarm ali najdi uvoznika za to fermo!!! ?ele tle se za?ne razmi?lat ?e se da ?e kaki dalin?ek narest!!!

?e pa ?e to ne pomaga pa zamenja? alarm in ma? mer!!!

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobu sem ga zraven avta, je pa Spal, in samo en dalinc ker drugi naj bi bil zgubljen. No sej zdej sem se nekaj igral z daljin?kom in dela, me je pa strah ?e crkne, potem lahko samo gledam avto in to je to. Kje je bil pa montiran pa nimam pojma. Kdo je uvoznik vem, oz. ?e sploh je uradni uvoznik, imam ob?utek da jih samo prodaja v Slo in to je to. ?e se pa motim pa toliko bolje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.