Skoči na vsebino

ALU PLATI??A


Ciko boy

Priporočeno sporočilo

kot veste je ?e pozni ?as pomladanskega bujenja in me zanima

(tako kot druge) kak?no obutev si boste(ali ste si ?e) privo??ili

 

 

no... ker... jst... sm... SI JO ?E!!! :jupiii::ouje::ouje::danzoman::danzoman::bravo::rispekt:

 

moje sanje se ?e uresni?ujejo in sem za?el s feltnim!

zgleda pa tak noro da ga kr ne bi ve? rihtu

obljubim pa tudi slikice ?imprej se bo dal. drga? se pa tak u kratkem vidimo kr se ?e nikol nismo!!!

a je tako? me je blo pa sram pridit kr sm mel te zimske feltne za bruhaaaaaat!!! :wacko::wacko:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot veste je ?e pozni ?as pomladanskega bujenja in me zanima

(tako kot druge) kak?no obutev si boste(ali ste si ?e) privo??ili

no... ker... jst... sm... SI JO ?E!!! :jupiii::ouje::ouje::danzoman::danzoman::bravo::rispekt:

 

moje sanje se ?e uresni?ujejo in sem za?el s feltnim!

zgleda pa tak noro da ga kr ne bi ve? rihtu

obljubim pa tudi slikice ?imprej se bo dal. drga? se pa tak u kratkem vidimo kr se ?e nikol nismo!!!

a je tako? me je blo pa sram pridit kr sm mel te zimske feltne za bruhaaaaaat!!! :wacko::wacko:

 

 

Ej super....zdej pa hitro slikice prpopej sem gor da se ?e mi malo nagledamo.....

:bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da ima? sprednji odbija? malo porihtan ... ?koda - takoj popravit - slabo vpliva na celotno sliko, ki je mui bien! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekam ven ti strlijo :)

znizat pa blatnike razsirt pa so zmagu :bravo:

 

 

zni?u ga bom za 35mm( verjetno )sam za blatnike ?irit

pa ne vem kak bi zgledal... sem pa ?e tudi to razmi?ljal

 

 

aja, komar... kolk si pa dal za ?irjenje blatnikov???

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja, komar... kolk si pa dal za ?irjenje blatnikov???

 

Eh, ?irjenje je bilo minimalno (1 cm na vsaki strani - samo zadaj)! To je z val?kanjem notranjega roba ... cena pa je bila 8.450,00 SIT! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kirmu si pa dal to rihtat mogo?e A3M??

 

David ima prav - blatnike so rihtali pri AS avtomobili Skorn?ek ... pri A3M-u pa so fedre nabavli in montirali! :ouje:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo moje, samo je serijska, ampak meni najlep?a.

post-427-1146082606.jpg

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ima kdo kak?ne predloge za ni?anje??

ker jst bi sam fedre druge kupil amortizerje bi pustil pa originalne

?e ima kdo kak?ne solidne ali poceni varijante naj mi prosim sporo?i :ljubezen::rispekt:

 

pa ?e kdo mogo?e ve kako je s homoligacijo ni?anja kak?na so tveganja in ?e obstajajo kak?na merila

koliko lahko makino spusti?

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega z A3M je v?asih kar jeba met posla, tko da mogo?e si oglej ?e konkuren?ne firme, ko bo? se podajal v kake investicije! <_<

 

Pa zapomni si: vse kar bo? delal (spreminjal) na avtu mora biti narejeno po JUS-u, druga?e ne bo? mogel homologirat, no upam, da ve? kaj je to JUS! :P

 

Glede ni?anja, pa ti je lahko edino merilo zemlja oz. nasedanje avta, probaj pa nardit "do podna", pa bo zgledal ful lepo, prakti?no pa bo u nulo, oz. 0 bo ocena za prakti?nost! :hohoho: Jaz imam Apekse - 40 mm, pa kar ob?asno kje nasedem s celimi ?revi (podvozjem), bi pa z veseljem imel par centi ni?ji avto, sam kaj ko imamo take kolovoze namest cest! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo!

 

Eno vprasanje... Na Mazdi6 CD120 Sport bi sel iz standardnih platisc (195/65/15) na lita platisca (http://www.mazda.si/Mazda6/images/oprema36.jpg) velikosti 215/45/17.

 

Zanima me, ce ima kdo izkusnje kaksna je razlika? Predvsem me skrbijo manjsi pospeski. Kaj pa odzivnost, se zelo pozna?

 

Avto pa je drugace ze nizan, vgrajeni so Eibach fedri.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo!

 

Eno vprasanje... Na Mazdi6 CD120 Sport bi sel iz standardnih platisc (195/65/15) na lita platisca (http://www.mazda.si/Mazda6/images/oprema36.jpg) velikosti 215/45/17.

 

Zanima me, ce ima kdo izkusnje kaksna je razlika? Predvsem me skrbijo manjsi pospeski. Kaj pa odzivnost, se zelo pozna?

 

 

 

glej takole je ( vsaj z moje strani ) ?ir?e gume ko ima?, ve? upora predstavljajo na cesti

tako da ja. pospe?ki bodo malo manj?i (to se vidi predvsem na slab?ih motorjih) za

odzivnost ti pa ne znam povedat ker ima? servo volan in ga jaz nimam. pri meni je tako

da se zdej dobesedno bildam na volanu pa tudi ?isto vsako luknjo na cesti obli?e

(tja ko cesta visi tja ti volan vle?e) drugih te?av pa skoraj ni

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo!

 

Eno vprasanje... Na Mazdi6 CD120 Sport bi sel iz standardnih platisc (195/65/15) na lita platisca (http://www.mazda.si/Mazda6/images/oprema36.jpg) velikosti 215/45/17.

 

Zanima me, ce ima kdo izkusnje kaksna je razlika? Predvsem me skrbijo manjsi pospeski. Kaj pa odzivnost, se zelo pozna?

 

Avto pa je drugace ze nizan, vgrajeni so Eibach fedri.

 

Glej n? ne skrbi....prakti?no edina razlika ki jo bo? opazil bo ob?utno bolj?a lega na cesti, definitivno bolj?i izgled.... no malo bolj bo? luknje na cesti ?util zaradi ni?jega profila...

 

 

Sicer pa ti mo?i ne bo poralo NI? ker ima? dovolj mo?en avto....tako da brez skrbi...

 

 

Sre?no

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... mali oglasi, avto.net avtooglasnik... :ne vem:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.