Skoči na vsebino

Vo?nja RX8ke!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Meni do zdej ?e nikjer ni rablo podpisat ni?... :bravo:

 

David, un nome una garanzia! :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 129
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

David, un nome una garanzia! :P

 

<_< Hmm,?e prav razumem,bi naj njegovo ime blo garancija?? :whatever:

 

Ne razumem glih najbolj italijansko,tak da bolj ugibam.... :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno ja..... :hohoho:

 

Tebi je o?itno,ko razume? ta jezik! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najnovej?a novica: mal sem se pozanimala za vo?jo s testnim avtomobilom z RX8 in kak?en je bil odgovor?

da jo jutri dobim za 2 uri brez kakr?negakoli podpisa, avto pa je kasko zavarovan :bravo: jaz kli?em za vas, ja, zdaj bom pa ?e vozila namesto vas!? :hohoho::ouje:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam jajc, da bi ?el te?it tja, ?eprav imam ob?utek, da ?e bi ?el tja, da mi ne bi dali RX-8ko v roke. "Kaj bo ta mulc, ko ?e za eno normalno Mazdo nima ke?a" odnos.

Ali pa! Ko je RX-8 pri?la ven je ?el prijatelj tja s Cliom ta starim, pridivjal na parkiri??e in vpraa?l prodajalca, ?e lahko dobi RX-8 za pljati se! In prodajalec ves navdu?en :blink: da lahko ampak tedaj je pa od zadaj pri?el en ?ef in rekel, da ne. :hohoho: Ampak skoraj bi mu uspelo, ?e bi najbr? malo lep?e pripeljal se.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam jajc, da bi ?el te?it tja, ?eprav imam ob?utek, da ?e bi ?el tja, da mi ne bi dali RX-8ko v roke. "Kaj bo ta mulc, ko ?e za eno normalno Mazdo nima ke?a" odnos.

Ali pa! Ko je RX-8 pri?la ven je ?el prijatelj tja s Cliom ta starim, pridivjal na parkiri??e in vpraa?l prodajalca, ?e lahko dobi RX-8 za pljati se!

 

Symon, kaj sem napisala na prvi strani, ?e nisi njihova stranka?! ?e preje pokli?i, se dogovori, ne te?i, imej slab ob?utek samo za"preprehitro" vo?njo, in zopet tja ne predivjaj!!! in nazadnje tudi RX-8 ne razbij, s tem pa ?e sebe!!!!!!!
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff, bognedaj da se ReDevil poskusi vsest v (bolj NA) tole ma?inco, ker ded pa ima vseeno svojih 100 kg ?ive te?e :P , pa recimo da danes ne bi imeli glih pala?ink na baterije za ve?erjo! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najnovej?a novica: mal sem se pozanimala za vo?jo s testnim avtomobilom z RX8 in kak?en je bil odgovor?

da jo jutri dobim za 2 uri brez kakr?negakoli podpisa, avto pa je kasko zavarovan :bravo: jaz kli?em za vas, ja, zdaj bom pa ?e vozila namesto vas!? :hohoho::ouje:

 

Bravo punca :bravo:

 

Ju3 torej iz?rpno poro?ilo o afteku, ob?utki itd...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno je vse odvisno od pristopa do prodajalca...in seveda tudi sama urejenost :)

verjetno pa nevem ?e bi komu dal ki prileti 120 njim na parkiri??e in celi zamazan in pokotan :P

 

jaz grem drugi teden se pogajat na testno vo?njo...lepo v gvanti in z fotrovim bmwjom...mogo?e bo mi uspelo :danzoman:

samo bojim se da ko se bom enkrat odpeljal,da me ve? nebo nazaj... B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, kaj sem napisala na prvi strani, ?e nisi njihova stranka?! ?e preje pokli?i, se dogovori, ne te?i, imej slab ob?utek samo za"preprehitro" vo?njo, in zopet tja ne predivjaj!!! in nazadnje tudi RX-8 ne razbij, s tem pa ?e sebe!!!!!!!

 

Ej Vijolica kje pa si se dogovorila to?? A Cosmos??

 

 

Mojega modell?ka pa no?e noben peljat? Gre tudi hitro, pa ?e sam sem se vam ponudil :(:hohoho:

 

 

Ejga buddy.....pridem jest na test ride.... :prstgor:

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nasledni? pridem v mazda salon ful zrihtan, pa s povnim kufrom (noter pa pisarni?ki material seveda), pa da vidmo ?e bom dobil klju? od srca RXke! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nasledni? pridem v mazda salon ful zrihtan, pa s povnim kufrom (noter pa pisarni?ki material seveda), pa da vidmo ?e bom dobil klju? od srca RXke! :D

 

Ni? ne bo zaleglo, teb ?e na ?elu pi?e "Mazda, stresstest fahrer" ;):D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol ima pa Wildcat od enega mojstra tam blizu vas, neki se be?no spomnim da je bilo govora o njem takrat

 

?zmeden? Em, jaz mam tudi od Bastuck/ATH izpu?ni sistem, tak da ne vem kaj ima? v mislih??? :blink:

Z be?nimi spomini je treba bit malce pozoren, druga?e pride do dezinformacij. Glede tega kaj imam in nimam na avtu sem pa zelo pikolovska :D:jezicek:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo punca :bravo:

Ju3 torej iz?rpno poro?ilo o afteku, ob?utki itd...

 

poro?ilo in slikice pridejo.... lahko za za?etek povem samo to, da avtka nisem ?la iskat, ker ?e ni bil prost po slu?bi ampak bi bilo potrebno ?akati ?e 5 ur, takrat pa me ni bilo ve? v Ljubljani; da bi ga ?la pa kasneje iskat, to pa pri men ne gre, pa tudi, ?e bi me ?akal ferarri - lahko bi ga imela v uporabi celo no? in ga pripeljala ?ele naslednji dan zjutraj, naslednji? ko se bom menila, bom prej vzela dopust
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
Guest cruiser

Tko da zdej ko nasledni? odpelem iz mazda salona enga stroja, ho?em da je RX8, no al pa ?e imajo kje RX7 biturbo! :danzoman:

 

Jap, samo ena taksna je se v Sloveniji :cheers:

Tak da imas zelo male moznosti da jo bos kje dobil za "testirat" :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojega modell?ka pa no?e noben peljat? Gre tudi hitro, pa ?e sam sem se vam ponudil :(:hohoho:

 

ej... jovane... kje si to dobu, pa kolk je stalo ? ... mogo?e se pa prebuja otrok v meni :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.