Skoči na vsebino

Vo?nja RX8ke!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zdravo banda

 

Tudi sam sem ob nakupu svoje mazde vseskozi naskrivaj v salonu ?kilil na rde?o lepotico na koncu salona, ?eprav sem s svojo 3jko izredno zadovoljen, pa mi ni dalo miru, dokler nisem ?el rde?ega vraga probat..

 

V debati sem zasledil par komentarjev, kako RX8 lepo zvezno pospe?uje, pa me zanima pri kolk obratih ste jo vozili?

 

Mazda RX8 namre? postane brutalna nad 7000 obrati! Sem jo vozu sicer par mesecev nazaj, ampak mi ?e vedno ne gre iz glave kaj avtu dogaja v najvi?jih obratih... ne ?altat predno ne zapiska, ko vas pisk opozori pa v vi?jo, treba it krepko v rde?e, avto se tam po?uti odli?no!

 

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 129
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V debati sem zasledil par komentarjev, kako RX8 lepo zvezno pospe?uje, pa me zanima pri kolk obratih ste jo vozili?

 

Mazda RX8 namre? postane brutalna nad 7000 obrati! Sem jo vozu sicer par mesecev nazaj, ampak mi ?e vedno ne gre iz glave kaj avtu dogaja v najvi?jih obratih... ne ?altat predno ne zapiska, ko vas pisk opozori pa v vi?jo, treba it krepko v rde?e, avto se tam po?uti odli?no!

 

:bravo:

 

Ni? bati tudi pri nas je piskala. :P Ho?emo le povedati, da v bistvu ve?inoma enako pospe?uje. Pohodi? pri 3k obrati, pohodi? pri 5k obrati ali pa pri 7 k obrati vedno enako lepo za?ne pospe?evati brez kakega brutalnega sunka. Nisem pa kritiziral, da slabo pospe?uje. :bravo: Aja pa govora je jasno o "mo?nej?i" verziji ampak ?al sem imel notri polno balasta. (3 potniki) <_<
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo poky ?e bo? kdaj videl v ogledalu od zdaj sivo 323 GTR od Din-a po mo?nosti na Koro?kem mostu se ji umakni :D

 

?e ne bom sam v avtu,pol ziher,druga?e pa..... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,da povem ?e moje prvo mnenje o vo?nji RX 8! :D To ni avto,to je STROJ!!!! :bravo: Kaj dela motor nad 5-5500 obrati???? :blink: NORO!!! :bravo: Sicer tudi prej ni podhranjen,samo od tu naprej se pa dobesedno raztrga!! :rispekt: Govora pa je o mo?nej?i razli?ici z 232 KM! :lol: Skratka,upam,da ?imprej pride za stalno k meni! :vesel:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky... pol gemo en krog po mb :vesel:

 

Ehh,MB je premali za tak hiter avto.... :P Si prehitro na koncu pol! :D Joke,ni blema,ve? da! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma zaj se je ?e sprijaznila,?e ve?,celo v?e? ji je ?e tale avtek! :D Samo,da sn ji zagarantiral,da gre otro?ki sede? not,pa nekaj prtljage od zadi pa je vse cool! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma zaj se je ?e sprijaznila,?e ve?,celo v?e? ji je ?e tale avtek! :D Samo,da sn ji zagarantiral,da gre otro?ki sede? not,pa nekaj prtljage od zadi pa je vse cool! :bravo:

 

:hohoho: No, ?estitam za izvrsten nakup! :rispekt: Veliko u?itkov ob vo?nji te lepotice! Kak?ne barve bo? No saj ti kar prilimaj potem slike, ko bo doma. ;) A 3ka gre pa v ceno ali jo prodaja?? (po MSNju :D)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3ko prodajam ja,saj sn povedal tudi na forumu,pa na MSNju si tudi opazo ne? :D Slike pa definitivno pridejo,ko bo avtek doma! Prej pa ni?! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa poky..zdaj si pa jebac B)

sam kako si lahko izdal najkulsko barvo?? :D

 

Ma kaki jeba???? :blink: Po?akaj,da pride najprej domu! :D Barvo sn pa itaq gledal najprej ?rno,samo po pravici povedano,mi pri RX8 ?rna ne sede tak.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky, dobr si si to zamislu ma?inko, raj? ne re?em da ti nisem niti mal fov?, ker bi se najbr? zlagal! B)

 

Zachary - RX8ko smo kar po?teno ?ponal, se mi zdi da zapiska pri cca. 9.000, pol prestavlal sem pa jo okol 9.500 al pa minimalno pred tem, ker takat je ?e blokada! <_<

 

Poky - sicer spo?tujem tut tvojo trojko, ?eprav le-ta je samo avto, RX8 pa je adio pamet :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky - sicer spo?tujem tut tvojo trojko, ?eprav le-ta je samo avto, RX8 pa je adio pamet :rispekt:

 

He he,se strinjam! :bravo: Glede piskanja pa,piskat za?ne pri 8500 obratih,pol pa vedno glasneje,?e se ne motim! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,se strinjam! :bravo: Glede piskanja pa,piskat za?ne pri 8500 obratih,pol pa vedno glasneje,?e se ne motim! :whatever:

 

Piska al ne piska, smo jo gonil 231 km/h od arje vasi proti ... in to 4 komadi noter !!!! :jupiii::ouje::ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,da povem ?e moje prvo mnenje o vo?nji RX 8! :D To ni avto,to je STROJ!!!! :bravo: Kaj dela motor nad 5-5500 obrati???? :blink: NORO!!! :bravo: Sicer tudi prej ni podhranjen,samo od tu naprej se pa dobesedno raztrga!! :rispekt: Govora pa je o mo?nej?i razli?ici z 232 KM! :lol: Skratka,upam,da ?imprej pride za stalno k meni! :vesel:

 

nekaj pa le dr?i vza RX-8:

Razvpiti kupe RX-8 je po drugi platii

bencinsko za?eljen in prepri?ljiv

predvsem v obmo?ju najvi?jih

"vrtljaj?kov", ko sloviti wankel diha

na polno.

kateri razlog je prevladal, da si se odlo?il zanjo?

Ma zaj se je ?e sprijaznila,?e ve?,celo v?e? ji je ?e tale avtek! :D Samo,da sn ji zagarantiral,da gre otro?ki sede? not,pa nekaj prtljage od zadi pa je vse cool! :bravo:

 

poky, verjamem, da je tvoja bolj?a polovica bolj "zvita", kot ti; kake neumnosti pa ji tvezi? z otro?kim sede?em, pa prtljago, ali si jo vpra?al?

He he,se strinjam! happy0158.gif Glede piskanja pa,piskat za?ne pri 8500 obratih,pol pa vedno glasneje,?e se ne motim! whatever.gif

zate bo najbolj?e, ?e dirka? samo po na?ih dirkali??ih, asvalt je sicer bolj slab, pa vseeno bolj?e ?e gredo gume, kot pa avto in ti :whatever:
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj sn se odlo?o za RX8?? Prva stvar,ki me je pritegnila je oblika avta,ki mi je SVETOVNA!! :rispekt: Ta avto bi kupo pa ?e bi ga dobo z 1.6 motorjem in 100KM,samo ga na ?alost (ali sre?o :P ) ni,tak,da z motorjem in porabo sn se mogo sprijaznit,pa tudi z ve?jimi stro?ki registracije..... :( Glede prostora nisn ?enkici ni? natvezo,ker ?e si se gdaj peljala s tem avtom,pol ve?,da se da zadaj normalno sedet,seveda,?e potniki niso dvometra?i! Tak da otrok pa sploh zadaj ne potrebuje ve? prostora,kot pa ga je! :bravo: Glede prtlja?nika pa ga je napram Mazdi 3 sport manj samo za nekje okrog 30 litrov,tak da neke ogromne razlike po tej plati spet ni. :D ?e pa ga bo premalo,pa kufer na streho pa gremo! :P Dirkat pa ne mislim s tem avtom po na?ih cestah,ker ga ne bom zaradi tega nabavo,ampak zaradi u?itka v vo?nji,ki je res nekaj posebnega! :bravo: Za dirkanje po cestah sn ?e prestar,poleg tega smo ponavadi 3.v avtu tak da....to odpade! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.