Skoči na vsebino

Vo?nja RX8ke!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 129
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No pa smo jo peljali! :jupiii: ReDevil je itak vozil kot baba! :hohoho:

Rad bi se zahvalil Wildcat in Makaveliju za to vo?njo. Bilo je super, spet sem malo raz?irtil obzorja itd... Skratka, dobro se pelje, ?eprav pa pa? mi lastniki obi?ajnih Ottovih motorjev pa? nismo navajeni na kaj tak?nega in pa? ni pravega ob?utka za hitrost. :blink: OK, ?e gre? 170 potem pa vidi?, da gre? hitro ampak do 100 pa pri 4000 obratov je ob?utek popolnoma miren. :danzoman: Kot bi se peljal z obi?ajnimi pri 2500 pa ene 60km/h... Nasplo?no pospe?uje tako mirno, da samo gleda?. Res je pa to dvorezen me?. Pohodi? in se ne zgodi ni?. Pa? vedno hitreje gre? in to je to. Ampak, ko sem pa pre?altal pa veliko bolj cukne kot pri mojem. Pospe?ek rukne. Ali pa nisem znal ?altat. :P

Jah dobro je bilo v glavnem. ?e enkrat hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist nenadejano sem jo dobu pod svojo komando, o?itno se je Wildcat mal usmilla socialcev mazda?ev, ki bi radi mel hitre avte! :hohoho:

 

323F - ?e dobr da si bil takrat v avtu, ko sem jaz vozil, druga? bi mislil da se RX8 vrti samo do 4000 rpm, ostali del obratomera pa da ima za okras! <_<

 

?eprav baje je bil Ap?ih ?e bolj agresiven od mene, oz. on ga je po ovinkih ?ponal, jaz pa bolj po ravnem! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men edino ni jasno kaj je un ata s ta ?rno - na Dregu SG nekaj ?trikal med vo?njo al kaj (res da ima "le" 190 KM verzijo), ampak da ga je bravo HGT gladko nesel, oz. da je imel komaj slabo sekundo bol? cajt od moje rde?eko?e princese, to pa je vseeno mal nenavadno! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mi je pa kolega pravo za toto ?rno Mazdico,da je "star?ek" bolj slabo vozo!! Samo ni vedo kolko KM ma! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men edino ni jasno kaj je un ata s ta ?rno - na Dregu SG nekaj ?trikal med vo?njo al kaj (res da ima "le" 190 KM verzijo), ampak da ga je bravo HGT gladko nesel, oz. da je imel komaj slabo sekundo bol? cajt od moje rde?eko?e princese, to pa je vseeno mal nenavadno! :ne vem:

 

Un model ima "ta ?voh" model s 190 km-ji !!! Vem ker ga poznam :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja z vo?njo avta je tko (moje mnenje) po ravnem znamo vsi hitr pelat, skoz ovinke pa ne upamo vsi pelat vse avte na ?PO?ES?. tko da RX8 ni ?la n? po?es skoz ovinke, bilo je pa verjetno bliz, ne vem, ker ni n? odna?al.

 

sam vem pa to da bi z mojo F-ko pri taki hiotrosti ?e razmi?lal al bo ?lo po?es al ?e lepo v ovinek, seveda odvisno kako bi delal z volanom. z RX-ko se pa nisem hotu preve? igrat, k sm pa? bil prvi voznik in jih je ?e velik ?akal na vo?njo.

 

LP

 

in HVALA za tako lepo dogodiv??ino z RX8

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja z vo?njo avta je tko (moje mnenje) po ravnem znamo vsi hitr pelat, skoz ovinke pa ne upamo vsi pelat vse avte na ?PO?ES?. tko da RX8 ni ?la n? po?es skoz ovinke, bilo je pa verjetno bliz, ne vem, ker ni n? odna?al.

 

sam vem pa to da bi z mojo F-ko pri taki hiotrosti ?e razmi?lal al bo ?lo po?es al ?e lepo v ovinek, seveda odvisno kako bi delal z volanom.

Ja, ampak avto ni bil tvoj, pa vreden je 8 MIO SITov... Ne bi se jaz prvi? usedel v tak avto pa ga teral ?ez ovinke sploh pa ne nekje, kjer se prakti?no prvi? pelje?... :whatever: OK saj nima veze samo tako.... Odgovornost pa to. :P

Moja edina napaka pri vo?nji je bila pa najbr? to, da nisem na?el v rikverc na za?etku. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ampak avto ni bil tvoj, pa vreden je 8 MIO SITov... Ne bi se jaz prvi? usedel v tak avto pa ga teral ?ez ovinke sploh pa ne nekje, kjer se prakti?no prvi? pelje?... :whatever: OK saj nima veze samo tako.... Odgovornost pa to. :P

Moja edina napaka pri vo?nji je bila pa najbr? to, da nisem na?el v rikverc na za?etku. :hohoho:

 

Sem sli?al da je rikverc pri RX 8 za dopla?ilo, :whatever::whatever:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kaj Javar, ta ?voh al ne ta ?voh, ?e zmer ima kar nekaj kavalov pod havbo in bi marsikdo od mazda mafie, npr. Sajmon znal bistveno drga? realizirat vso papirnato brutalnost! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja... na hitr ?alta?, pa zato mal cukne. in to je impresionisti?no. sicer pa bol? tak , kokr da sklopko spu??a?,dokler je ne zavoha? :P

 

pospe?ki so res taki umirjeni,ne ?uti? tiste brutalnosti. morte pa fantje tud vedet, da smo se na pikniku skoz vozl 3je ali 4je not, kar pomeni cca 300kg "balasta".(al pa ?e ve?,?e je kdo mel polne jajce) :D

 

tist ki je pa dragu v SG, pa js tud ne vem ka je delu! al jo pa ni poteru nad 4kilo obratov, oziroma je prehit ?altal. po moje :ne vem:

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Loh bi se reklo da je Makaveli pravi mazda X Rentacar maher! :bravo:

 

On in Redwind bosta ?e vedla kaj ho?em s tem povedat, samo Wildcat pa ne sme zvedet! :ne vem:

 

NO ene 3 dni nazaj sem se total izmu?en vra?al iz Humanica, pa potam sre?am Makavelija, pa mi re?e da lahko mal "zafurkam" od Miss Wild MX5ko, pa sem z veseljem prevzel krmilo in sva se z odprto streho mal popeljala po obvoznic, blo je noooro! :bravo:

 

POl ?ez pol urce pa sem se spet usedel v svojo rde?o ropotuljo (pravi d?ip in 1-prostorec proti Mxki)! <_<

 

Skratka TNX za to fino dogodiv??ino! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh, sploh ni blo tak, ka se la?e???? :D

 

to se je teb sam sanjalo :P

 

sicer pa noben ni reku ,da wildy ne sme zvedet.

 

sicer pa... dej mi naslov, da ti ra?un za benz po?lem :harhar:

:D:D:D

 

pa btw, tvoj avto ni d?ip! js bi tut rad enkrat en giro s tvojim naredo!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok Makaveli - ti po?ljem predra?un za stro?ke vo?nje rde?ega vraga! :hohoho:

 

Samo pol po vo?nji MX5ke mi je blo ful ?udno ko je bila pol cel cajt streha nad mano (kot ?e vedno pred tem)! :hohoho:

 

Aja drga? pa je Makaveli tut povedal da sva RedWind in jaz najbolj pametno (beri: u?iva?ko - nenevarno) odpeljala testno vo?njo v Lu?ah in okolici! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Sem ravno danes gledal… pa predvidevam, da je eden od teh mulcev na biciklih      
    • Kaj pa kar originalnega? Kataloško pa tut lahko razbereš z njega. 
    • Na strani 11 lahko vidiš...tole sem vzel.  https://www.shoppster.si/p/3886668    Tud pr Povšetu imajo. 14-delni set natičnih ključev Impact Black 1/2" dolgi - E-16586 | Elektroservis in trgovina Povše WWW.ELEKTROSERVIS-POVSE.COM 14-delni set natičnih ključev Impact Black 1/2   Nora cena or Shoppsteru...set ima vse,kar boš kdaj rabil...in vsak nastavek komplet z pinom in gumico.  
    • Sam sebe nimam kaj hvalit. Je pa zato naš mulc ena glavnih zvezd v oddaji Avtomobilnost.
    • Prečesaj to temo,in boš našel,kaj sem jaz kupil...za ročno vijačenje Cr-V (krom-vanadij),za udarno Cr-Mo (krom-molibden). Cr-V je trši,a tudi krhkejši-lomljivejši. Za udarno je samo Cr-Mo,ker je mehkejše in bolj žilavo. Spoznaš po tem,k ni kromirano ampak je črne mat barve (bronirano,etramantirano...). A pazi-najcenejši drek od nastavkov so tudi črni,a so Cr-V!!! Priporočam,da gledaš nek zaupliv vir...ne neko noname čajniz...raje Makita,Metabo,Milwauke ipd...vse je to čajniz,a si lahko ziher,da je Cr-Mo Ingersol Rand pa po moje nočeš plačati... Kratki seti za cca.50€+ so že ok,dolgi so prec 100€.... Lih narobe...trše se hitro razleti😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.