Skoči na vsebino

Vo?nja RX8ke!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 129
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

a ti povem, da je njej oblika itd.itd. pri avtu ?e bolj v?e? kot tebi?! tak da bo tudi stro?ek za vzdr?evanje in registracijo spregledala....

 

Se sn reko,da se je ?e sprijaznila z avtom,to pomeni tudi z stro?ki! Seveda ji takih stvari kot pravi dedec ne morem zamol?at! :P:D Avtek pa tudi ji je ?e v?e?,?e bolj pa ji bo! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se sn reko,da se je ?e sprijaznila z avtom,to pomeni tudi z stro?ki! Seveda ji takih stvari kot pravi dedec ne morem zamol?at! :P:D Avtek pa tudi ji je ?e v?e?,?e bolj pa ji bo! :bravo:

 

uporabi namesto besede "sprijaznila" navdu?ena tako z avtom, da tudi ?e omenja? stro?ke jih verjetno trenutno ni preve? registrirala, mogo?e pozneje, ko bo treba peneze od?tet :D
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na prve odzive pri omenjanju cifer stro?kov,mislim,da me je kr dobro poslu?ala in tudi registrirala! :P:D Ampak,to je ?e mimo,tak da spet mirno spim! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa berem, pa berem, pa berem. Pa (v?asih mi pa? malo kasneje pride) kar ne morem verjet. a si bo? res dejansko nabavu tole super duper lepo, u?iva?ko RX-8?! Huuuuuuudoooooo. kok ti jo pa privo??im. wooohoooo. bo treba pol prid't na en obisk/sre?anje. kdaj pa pride??? [tukaj pride smajli, ki se slini kot pes ob pogledu na so?en zrezek]

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,pride k bajti,pride ja! :bravo: Samo 3ko morem ?e prodat,pa grem po RX8,ker me ?e ?aka,sn si jo zagarantiral! :D Ve? da pridem tudi na sre?anje z njo,pa ne da bo doma stala jaz pa tam med Mazda?i. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky, vidim da si dobro premislil okrog nakupa avta. Ima? zelo dobre argumente za nakup. Tak?ne zverine se kupi in se ne sekira ?e ti avto popije kaj ve? in ?e je kdaj pa kdaj servis malo dra?ji, to je avto katerega kupi? iz ljubiteljstva do avtomobilov. Podobni argumenti so bili, ko sem kupoval moj avto in se ?e sedaj ne sekiram ker mi povpre?no pije po mestu 13l in ker sem moral kaj po?raufat, vse ti vrne ko dela :hohoho: . Jaz bi tudi kupil takoj RX-8 ampak no dinero zaenkrat :( in sem ti kar fau?, pa turbino bom moral nazaj na 1bar po?raufat :P . ?elim ti pa ?im ve? veselih km.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa pravi da je pod njegovimi pri?akovanji glede na pospe?ke.

 

Hmm... <_< Zaj odvisno kaka pri?akovanja je on mel glede tega avta,je bla ta?vohna ali mo?nej?a verzija in pa seved kolko si je sploh upal pritisnit,glede na to,da ?e je ni navajen! :whatever: Jaz priznam,da je nisem upal pritisnit na polno,ker je ?e pred tem izpolnila moja pri?akovanja! :P:bravo:

 

@din

Morma se pol 1x v MB dobit,pa malo preimerjat stroje! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene je (prijetno) presenetila, da jo lahko vozis 150-160 km/h na avtocesti in je cist tiha in mirna kot cista limuzina

 

Se mi je tak dopadlo,ko sn v eni slovenski reviji bral test RX8,pa je pisalo,da je to avto,s katerim se lahko pelje? po avtocesti 200 km/h,pa se ne rabi? bat,da bi sopotnica vre??ala,da zmanj?a? hitrost,ker se te ne ?uti! :P:D Je pa res,da do merilnika hitrosti niti ne vidi.... :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak Rx-8 nima ni? kaj posebnega zvoka ?e od zadaj ni ATH lonca, torej mora? imet vklopljen radio, ko pa ima? ta lonec od zadaj pa je radio odve?....

 

Kaj te vem,meni se je zdel zvok od 5000 vrtljajev naprej kr super! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle na forumu vas je zgleda ene par zadel na lotu (Poky in Dando)! <_<

 

Upam da ?imprej dobite svoje stroje, pol pa manjka samo ?e kaka S2000 na forumu, da bo konkretna zbirka! :bravo:

 

Kak?ni pa naj bi bli pospe?ki, pri 232 konjski zadevim, pa ?e kdo ve ?e za 350Zja! ?zmeden?

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RX8 z 232 KM ma po katalogu 6.4 do 100ke, 350Z pa 6 sekund! :D

 

Eh tiste 4/10 bo? (kot dru?inski o?e) ?e nekako pogre?il! <_<

 

SE pa ?e 6.4 sli? noro, ?eprav je tovarni?ke podatke itak ful te?ko realizirat, ampak tut npr. 7.0 je odli?en cajt! :blink:

 

Enkat mora? res uletet na LJ - sre?anje, sej zdej ti bo to sre?anje, takoreko? pol bli?je! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja,ni blema! :bravo: Ko bo avtek doma,se vidimo na prvem sre?anju,samo da ne bom delal takrat! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?e nekaj ko bo? pla?eval cestnino malo omeni da ima? 1.3 motor in ne 2.6 :D

 

Itaq! :bravo: Dejstva so dejstva! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.