Skoči na vsebino

"mladi voznik"


M-Fan

Priporočeno sporočilo

ampak mi ?e vseeno ni jasno zakaj morajo mladi pla?evati +20% ??

 

po radiu sem poslu?al da najve? nesre? povzro?ijo vozniki med 30 in 40 letom (upam da se ne motim)

 

pomoje je to samo en na?in kako si ?e dodatno napolnit ?epe (zavarovalnica seveda)!

 

a shit no.. ko sem bil v dvajsetih so vsi govorili, da dvajsetletniki naredijo najve? nesre? - - - zdaj sem v tridesetih pa vidim da je zdaj to od 30-40... a ?ez pet, deset let bodo najbolj problemati?ni tisti med 40 in 50 let?

 

torej kaj lahko iz tega povzamemo? Problem zgleda ni v starosti ampak v generacijih in zgleda da je moja generacija ?isto v pi*di al kaj?

:huh::huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha potem ni panike glede kazenskih. Jih imam ?e 15 na voljo. :hohoho: Mimogrede po kolikem ?asu se izbri?ejo? Blackwolf, Violet, Madmax?

 

?e v ?asovni dobi do enega leta ne nardi? nobenega prekr?ka kjer bi dobil nove pike se ti zbri?ejo.

:bravo:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz mam tud en vpra?anje sme? vozt bos? ...da da? natika?e dol

 

pa zanima me ?e neki... dele bo minil dve letii ko sm naredu izpuit in ko sm jaz delu izpit je bil zakon da po dveh letih nism ve? voznik za?etnik za policaje. A to zame vela? ker namre? je po novem zakonui da si voznik za?etnik 3 leta ne dve

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha potem ni panike glede kazenskih. Jih imam ?e 15 na voljo. :hohoho: Mimogrede po kolikem ?asu se izbri?ejo? Blackwolf, Violet, Madmax?

?e v ?asovni dobi do enega leta ne nardi? nobenega prekr?ka kjer bi dobil nove pike se ti zbri?ejo.

:bravo:

 

?e v treh letih dose?e? 18 ali ve? kazenskih to?k, ti vozni?ko dovojenje takoj preneha, avtomatsko.

?e mine od pravnomo?nosti odlo?be, s katero so bile izre?ene kazenske to?ke, dve leti, izre?ene kazenske to?ke ne morejo biti podlaga za prenehanje veljavnosti vozni?kega dovoljenja (ali po doma?e:po dveh letih od izreka kazenskih to?k se te bri?ejo)

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Bom kr tu zastavo vpra?anje.

A kdo mogo?e ve, ?e ima? odvzem vozni?kega in ga seveda more? ponovno delat, ko ga naredi?, si pol spet "mladi voznik", ali ma? olaj?ave "starih voznikov", kot so 0,5 alkoja in 18 kazenskih ?

 

Za policijo si mladi voznik le enkrat... za zavarovalnice pa lahko tudi veckrat... :) ... Ravno v danasnjem Zurnal24 je bil clanek na to temo >> http://www.zurnal24.si/slovenija/za-doplac...rat-mlad-163223

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam ?e si zavarvan pr zavarovalnici triglav se lahko prav hitro znebi? dodatka za mladega voznika .... B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam ?e si zavarvan pr zavarovalnici triglav se lahko prav hitro znebi? dodatka za mladega voznika .... B)

 

 

33? in en dan casa za 4-urni tecaj varne voznje :)

 

http://avto.triglav.si/zavarovanja/zavarov...a_mlade_voznike

 

http://avto.triglav.si/dan_varne_voznje/mladi_vozniki

 

http://www.vozim.se/vozi-varneje/dan_varne..._mlade_voznike/

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.