Skoči na vsebino

Olje za avtomatski menjalnik


Priporočeno sporočilo

:ne vem: :ne vem:

ubo??ek, kar smili? se mi, ampak, kar je res je res, vedno sem z u?itkom prebirala strokovne razlage in mislim, da na forumu ni ve?jega strokovnjaka (tehni?nega), ob?utek imam, da mora? biti vsaj profesor fizike ali kaj podobnega :ne vem:

 

"Palica in koren?ek"?....Hvala za profesorsko titulo...Sem dale? od tega...Mislim pa, da izgublja? ?as z ugibanji, ne verjamem, da ti bo uspelo.

:danzoman::danzoman::danzoman:

Se je kdo vpra?al, zakaj bi poznavalec tehnike nekoga posku?al za...., ali ni njegov namen, da mu pomaga na najbrezbolnej?i, najcenej?i na?in???!!!

Pred nekaj dnevi je k meni pri?el znanec po moje ?arovnije za olje in gorivo za novega mercedesa E 220 CDI. Kdo ve zakaj? Verjetno sem ga na nek na?in zaj...Mogo?e pa je za to, ker je pridobil pozitivne izku?nje z starim avtomobilom istega tipa??? ....

Kdo bi vedel, v?asih so ljudje res ?udni..... :ne vem: :ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nista pa pre?tela, koliko druga?nih nasvetov (ne reklamnih), ali mnenj sem podal in tudi koliko tehni?nih pojasnil in ne vesta koliko ?asa mi je to vzelo.... <_<<_<<_<

 

Predstavljajta si, da se Hvilovem avtomatskem menjalniku za?ne zatikati. Redki so mehaniki, ki znajo na njih uspe?no odpraviti te?ave in zakaj ga ne bi za partiso?akov preventivno "cepil" proti slabostim.

********

 

 

Don't get me wrong.... tisto je pla opazka pozitivnega zna?ajo..... sirius od tebe sem marsikaj zvedel.... in to spo?tujem!! In meni to tvoje ogla?evanje blazno u?e?...glede na to da delam v marketingu....

 

Torej...keep on the good work.. :prstgor::bravo:

 

 

LP dAVdi

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Don't get me wrong.... tisto je pla opazka pozitivnega zna?ajo..... sirius od tebe sem marsikaj zvedel.... in to spo?tujem!! In meni to tvoje ogla?evanje blazno u?e?...glede na to da delam v marketingu....

 

Torej...keep on the good work.. :prstgor::bravo:

LP dAVdi

 

Tvoje pripombe nisem razumel, kot zlonamerne... In tudi nisem odgovoril nanje dokler ni Violet izkoristila tvoje zapa?anje zato, da mi se nekoliko ma??uje zaradi tistih always-ev pri park senzorjih. Tako si avtomatsko padel zraven... :mi pijemoo: :mi pijemoo:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvoje pripombe nisem razumel, kot zlonamerne... In tudi nisem odgovoril nanje dokler ni Violet izkoristila tvoje zapa?anje zato, da mi se nekoliko ma??uje zaradi tistih always-ev pri park senzorjih. Tako si avtomatsko padel zraven... :mi pijemoo: :mi pijemoo:

 

 

:prstgor::bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvoje pripombe nisem razumel, kot zlonamerne... In tudi nisem odgovoril nanje dokler ni Violet izkoristila tvoje zapa?anje zato, da mi se nekoliko ma??uje zaradi tistih always-ev pri park senzorjih. Tako si avtomatsko padel zraven... :mi pijemoo: :mi pijemoo:

 

kar priznaj, da si prvi za?el, ko je David pisal, je blo vse ok, ko sem pa jaz samo potrdila njegove navedbe, se pa ?e ma??ujem :rolleyes: (?e jaz po tvojih navedbah uporabljam koren?ek in palico, ti sigurno oblada? dvojna merila)

cvetli?ar ali kuhar sigurn nisi, ?eprav mislim, da bi tudi na tem podro?ju na?el kak?en pameten nasvet,

ugibala pa ve? ne bom.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar priznaj, da si prvi za?el, ko je David pisal, je blo vse ok, ko sem pa jaz samo potrdila njegove navedbe, se pa ?e ma??ujem :rolleyes: (?e jaz po tvojih navedbah uporabljam koren?ek in palico, ti sigurno oblada? dvojna merila)

cvetli?ar ali kuhar sigurn nisi, ?eprav mislim, da bi tudi na tem podro?ju na?el kak?en pameten nasvet,

ugibala pa ve? ne bom.

 

?e pa si mislila enako kot daVid (brez bodic) pa ti je opro??eno. Prav si ugotovila - jaz in kuharska knjiga znava marikaj "spacati". Kar se pa ro?ic ti?e, jih samo fotkam, va?asih patudi kako po....em... :jupiii::jupiii::jupiii:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hajlo!

 

No, dans sm zamenju olje v avtomatiku. Naredu sn pr ?erbineku v MB...so bli ful prijazni in niti ne tak dragi. No s stali??a avta: velik lep?, bol na mehko menja zdej, pa tud obrati lep?e nihajo, ko spusti? gas...zelo zadovoljen, ?al mi je d nism menju ?e prej

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hajlo!

 

No, dans sm zamenju olje v avtomatiku. Naredu sn pr ?erbineku v MB...so bli ful prijazni in niti ne tak dragi. No s stali??a avta: velik lep?, bol na mehko menja zdej, pa tud obrati lep?e nihajo, ko spusti? gas...zelo zadovoljen, ?al mi je d nism menju ?e prej

 

LP

 

Koliko te je pa pri?lo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.