Skoči na vsebino

Spet Odbija?


zemir

Priporočeno sporočilo

Koker po naslovu vidite sem spet od odbija? <_< .In sicer se peljem v ?rnu?ah proti rondoju ze Bmw M5 nakar iz desne prileti en punto in Bmw po bremzi,jaz po bremzi R.clio ze mano se pa pa? ni matral bremzati in se je raj?i ustavil v mojemu odbija?u :( .Pa? nimam sre?e z odbija?i

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

take, katerih zavorna pot se kon?a v zadnjem odbija?u prednjega vozila, bi jaz z lopato ?ez hrbet. sori, ampak res.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam da bo? od zavarovanice potegnil kaj ve? kot samo odbija?.. mogo?e si imel ?e kak?no lu? po?kodovano al ...

 

Mam samo odbija? po?kodovan od zavarovalnice bom pa dobil 112k

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.