Skoči na vsebino

Avtoalarm!


Guest BrainY

Priporočeno sporočilo

Pred mojo hi?o v stnjenem naselju, so vlomili bratrancu va avto, odnesli avtoakustiko in ga sezuli :mellow::angry:

 

Sre?o sem imel da ta dan slu?ajno nisem spal doma.. druga?e bi morda ?e jaz ostal brez ?esa..

 

torej spra?ujem ?e ve kdo za koga iz Mb ali okolice ki montira dokaj poceni pa vendarle kvalitetne alarme?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli?i se dobro in zanimivo...Kaj se pa kvalitete ti?e pa nebom ni? rekel ker nevem, je zelo poceni alarm. Kaj si pa pri Vorsanu zvedel?

 

 

Kupi saj ni drag, jaz sem kupil gori v Avstriji v Konradu daljinsko centralno zaklepanje za 4 vrata v avstriji za 100 eurov...Tak da cene so zelo razli?ne, tak da mi ni jasno kak je to lahko tak, ali pa ?e samo za modul lahko das 20k za daljinsko tak da odlo?itev je tvoja ;)

 

Jaz bi si tudi kupil ta alarm da bi imel kaj za delat na avto pa ?raufat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala.. sem poklical..

 

hm a ve kdo kaj o tem alarmu Spal as 80??

 

 

dan!!!

 

?e te zanima kam kj pa?e pa ka?en je kr povej kaj te zanima(kot avto?tromar sm jih dosti monteral)

 

Sam pa imam METO avtoalarm in je ql-ga montirajo v vozila za ministerstvo!!!

 

?e te kj zanima kar pra?!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred mojo hi?o v stnjenem naselju, so vlomili bratrancu va avto, odnesli avtoakustiko in ga sezuli :mellow::angry:

 

Sre?o sem imel da ta dan slu?ajno nisem spal doma.. druga?e bi morda ?e jaz ostal brez ?esa..

 

torej spra?ujem ?e ve kdo za koga iz Mb ali okolice ki montira dokaj poceni pa vendarle kvalitetne alarme?

 

Moj kolega ima avtoelektriko,meni & o?etu je delal ?e marsikaj na avtih(alarme,avtoin?talacije za telefon,montiral akustiko,rikverc senzorje itd) zelo priporo?am:Sa?o Horvat,041/716-065...v ponedeljek ga pokli?i in vpra?aj kaj te zanima.

lp Aljo?a

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tnx 2 all..

 

avtoalarm bom verjetno kar sam montiral glede na to da sem elektronik nebi smelo biti ve?jih komplikacij.. saj bi moraj tud nek na?rt dobit zraven..

 

Meta alarm.. a mi lahko da kdo kak nasvet kolko in kje bi pri?el en tak srednji model tega alarma?

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

evo.. trajalo je sicer 2 popoldneva ampak alarm je zmontiran in deluje 102% :bravo:

 

.. bi napisal temo za DIY ampak se mi zdi malo te?ka zadeva za nekoga ki se vsaj malo ne spozna na kablovje (pa tud malo ni tega)...

 

?e pa koga kaj zanima glede tega mu pa rade volje pomagam.. al tu gor al pa preko pm.

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

 

odli?no zdj pa piska ni vriska mar ne??? :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spal as80, zaenkrat dobri vtisi.. za ta denar :rispekt:

 

piska in tuli :P ..

 

(?e nabavi? spal dobi? samo osnovni modul, dva daljinca, lediko..)

ne dobi? sirene ali kakih podobnih modulov - ti se dajo dokupit..

 

lahko pa ve?e? preho obstoje?e hupe in sicer preko releja (alarm da ob aktiviranju na izhod (-) tega pa ve?e? na A2 releja.. na A1 ve?e? preko varovalke direkt +12 in tuli v eno.. ?e ho?e? da prekinja pa ve?e? +12 preko blinkerjev pa ti hupa v ritmu ?migavcev.. lahko pa da? tud impulzni rele..

 

no jaz sem dokupil sireno (2900 sit) in zavija neprekinjeno - vezal brez releja direkt.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spal je good :P jest ga mam ?e v drugem avtu, sam dalinca moram zamenjat ker mi ta crkava pa samo enega imam, ?e ene 2x nisem mogel avta odpret :angry: pri prej?njem pa nisem imel 2 leti nobenih te?av.

Za ta denar je majka od avtoalarma, ker tist k ti bo hotu avto ukradt mi ga bo pa ?e ga bom mel zraven postle.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sn vesel,da ti jo uspelo zadevo sre?no pripeljat do konca! :bravo: Pa da tuli kot je treba! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.