Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

sem novi lastnik mazde 626 disel didt motor.ker sem kupil avto brez servisne knjige in ker mikrojermena ?e malo poplesujeta sem se odlo?il menjati jermene.tu je pa malo problema ker ni ponaredkov original deli pa stanejo cca 160000 brez dela na servisu mazda.imam samo en naslov za cenej?e dele a v tej trgovini potrebujejo original ?ifre delov.na servisu mi teh ?ifr ne dajo zato se obra?am na vas ?e mi lahko kakorkoli pomagate.avto je 2000 letnik 152000 prevo?enih 66kw prosim za kakr?nokoli pomo?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem novi lastnik mazde 626 disel didt motor.ker sem kupil avto brez servisne knjige in ker mikrojermena ?e malo poplesujeta sem se odlo?il menjati jermene.tu je pa malo problema ker ni ponaredkov original deli pa stanejo cca 160000 brez dela na servisu mazda.imam samo en naslov za cenej?e dele a v tej trgovini potrebujejo original ?ifre delov.na servisu mi teh ?ifr ne dajo zato se obra?am na vas ?e mi lahko kakorkoli pomagate.avto je 2000 letnik 152000 prevo?enih 66kw prosim za kakr?nokoli pomo?.

 

Ti sporo?im jutr. Pa vse se dobi od drugih firm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potrebujem zobati jermen,rolco,napenjalec,vodno pumpo,2 mikrojermena,tesnilo pokrova ventilov.kot pravim se tudi meni zdi mal ?udno da se te robe ne da dobiti,kakorkoli ?e hvala za odgovore in pomo? ni hudi? da nebi kaj na?li.

 

Za vse skupaj razen tesnila pokrova odmi?nih gredi, se da dobtit za tam okrog 60 ksit.

Tud zamenjava bi bla ugodna.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.