Skoči na vsebino

Eno resno vpra?anje!


poky

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 56
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Z tole kubika?o nad 2500 ccm bi se morali zbunit in dati prito?be, ker avto ima dejansko 1300 ccm in ne 2600, to je verjetno spet en uradnik zajebal ko ne ve kaj je Wankel.

 

pod tole se pa valjda podpi?em. ne more mi blagajni?arka ra?unat dve ?truci kruha, ?e sem kupil le eno. ?e ena v vrsti debiljad na?e vrle JU.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pride Premacy cca. 200.000 SIT z kaskom in 50% bonifikacijo;obvezno zavarovanje & AO+ za motor me stane 170.000 SIT,kasko pa ?e vsaj 250.000 SIT zraven.

Tako,da kot je ?e Fredo ugotovil ni to taki denar za RX8ko.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je z kaskom,pa pri obojem mam 50% popusta! <_< Pri 3ki me full kasko pa osnovno zavarovanje z nekaj dodatki pride 160k SIT! Tak da bi blo pol skoraj 1x ve?,samo avto pa je res tapravi! :bravo: ?e zaj se ne morem odlo?it,se ko mi ga bojo prodali,pa bom jokal.... :(

 

Vuk,kolko da? ti za zavarovanje mopeda??? ?zmeden? To mi nekaj ne ?tima...preve? se mi zdi! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je z kaskom,pa pri obojem mam 50% popusta! <_< Pri 3ki me full kasko pa osnovno zavarovanje z nekaj dodatki pride 160k SIT! Tak da bi blo pol skoraj 1x ve?,samo avto pa je res tapravi! :bravo: ?e zaj se ne morem odlo?it,se ko mi ga bojo prodali,pa bom jokal.... :(

 

Vuk,kolko da? ti za zavarovanje mopeda??? ?zmeden? To mi nekaj ne ?tima...preve? se mi zdi! :whatever:

 

Cca. 170.000 SIT je osnovno zavarovanje & AO+.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Poky, vendar ra?unaj da motorja nima? celo leto registrirana, vsaj ve?ina motoristov ne....

 

 

No se zato pa mi ne ?tima.....Vuk je verjetno mislo to za celo leto! :whatever: Ta cifra pa se pol razpolovi,zato pa mi je blo preve?.... :P Pri avtu pa nima? te mo?nosti,torej ostane samo da pla?a? celo leto zavarovanja! :( Itaq pa se z avtom pol tudi celo leto vozi?! :bravo: Z motorjem je to malo bolj te?ko! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No se zato pa mi ne ?tima.....Vuk je verjetno mislo to za celo leto! :whatever: Ta cifra pa se pol razpolovi,zato pa mi je blo preve?.... :P Pri avtu pa nima? te mo?nosti,torej ostane samo da pla?a? celo leto zavarovanja! :( Itaq pa se z avtom pol tudi celo leto vozi?! :bravo: Z motorjem je to malo bolj te?ko! :P

 

?e ?e, samo registracijo pa je treba pla?at za celo leto. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e, samo registracijo pa je treba pla?at za celo leto. ?zmeden?

 

No,samo tista pa ni tolko....po mojem. :P<_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,samo tista pa ni tolko....po mojem. :P<_<

 

Kaj mi ne verjame? da pla?am 170.000 SIT....ti lahko poka?em polico. ?e pa seveda ?para? pri AO+ pa pride zadeva okoli 90.000 SIT.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No se zato pa mi ne ?tima.....Vuk je verjetno mislo to za celo leto! :whatever: Ta cifra pa se pol razpolovi,zato pa mi je blo preve?.... :P Pri avtu pa nima? te mo?nosti,torej ostane samo da pla?a? celo leto zavarovanja! :( Itaq pa se z avtom pol tudi celo leto vozi?! :bravo: Z motorjem je to malo bolj te?ko! :P

 

 

 

Gre po novem tudi to da avta ne rabi? zavarovat za celo leto ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? da ti verjamem,zakaj ti nebi?? :whatever: Samo nazadnje je blo govora o registraciji ne zavarovanju.... <_< Kolko pla?a? samo registracijo,brez zavarovanja?

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? da ti verjamem,zakaj ti nebi?? :whatever: Samo nazadnje je blo govora o registraciji ne zavarovanju.... <_< Kolko pla?a? samo registracijo,brez zavarovanja?

 

Sama registracija:tablica+prometna+cestnina...mislim,da tam max. do 20.000 SIT...ne vem to?no na pamet.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? da ti verjamem,zakaj ti nebi?? :whatever: Samo nazadnje je blo govora o registraciji ne zavarovanju.... <_< Kolko pla?a? samo registracijo,brez zavarovanja?

 

Registracija je tehni?ni pregled (4k sit)+ cestna taksa (5,2k sit to je za moj moped 74 kW in 600 ccm.

Evo pa ?e zavarovalno polico, ?e kdo ne verjame kako to ni pocen. Naslednje leto bo 1000 ccm, ke je vse skupaj dra?je za celih 5,5 ksit (samo cestnine je ve?).

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,na rabljeno 6ko MPS bi mogo ?akat ?e najmanj 2-3 leta.... :( Mel pa bi jo ziher,ve? da! :bravo: Samo pri RX8 mi je oblika avta svetovna! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

z MPS-ko mal slabo ka?e, ker jih ni in ni v SLO... tako, da bo tudi koli?ina ?ez 2-3 leta pri rabljenih bolj simboli?na kot ne... aja pa ena bo itak moja :lol:

 

To pa ni res, poznam ?loveka ki ima 6 MPS je pa iz posavja bli?ina sevnice.V?eraj smo se menl da se nasledn teden primajam dol in se gremo "mal" okrog zapeljat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa ni res, poznam ?loveka ki ima 6 MPS je pa iz posavja bli?ina sevnice.V?eraj smo se menl da se nasledn teden primajam dol in se gremo "mal" okrog zapeljat.

 

ee what, jaz sem se pa pri Cosmusu, 14 dni nazaj, pregovarajal pa so sam jokcal, da jih ?e ni tako za test kot za prodajo ... nekdo tu nekaj prikriva :hohoho: zarota mogo?e :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor jaz vem je samo ena 6 MPS v sloveniji

 

In s to se bom js vozil next week. :bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.