Skoči na vsebino

LED luci za mazdo3


rufy

Priporočeno sporočilo

Tako stvar je taka..... led lu?ke za zadaj so prekleto drage..... 180k sit

 

Opcija pa je da na servisu dobi? ta prozorna stekla s ?rnimi fokusi odspodaj... pride baje nekje okoli 30k sit... so pa kot rezervna oprema za mazdo 3... sicer pa so use nove 3ke opremljene ?e s temi "lexus" lu?kami..... mi smo ?al odviseli.... :/

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako stvar je taka..... led lu?ke za zadaj so prekleto drage..... 180k sit

 

Opcija pa je da na servisu dobi? ta prozorna stekla s ?rnimi fokusi odspodaj... pride baje nekje okoli 30k sit... so pa kot rezervna oprema za mazdo 3... sicer pa so use nove 3ke opremljene ?e s temi "lexus" lu?kami..... mi smo ?al odviseli.... :/

LP daVid

 

Ma? kasko(parkiri??e & objestnost)...pa ?us z hamrom po zadnjih lu?eh.....ni odbitne fran?ize pri ZM. Problem re?en,David happy z novimi lu?kami :D

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? kasko(parkiri??e & objestnost)...pa ?us z hamrom po zadnjih lu?eh.....ni odbitne fran?ize pri ZM. Problem re?en,David happy z novimi lu?kami :D

 

 

He he,Vuk,dobra finta!!Samo kaj naj obe zlomim kao objestnost?? :whatever: Ali misli?,da nimajo ve? lu?i z rde?imi stekli(kot jih mama mi2 z Davidim) in bi mi obe menjali?? Blo bi fajn ja,ker bi jaz tudi mel raj?i svetlo steklo! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti samo poro?aj,se ?e jaz do tja zapeljem,?e je mo?no dobit te lu?i! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja js sm vprasal v lj in celju pa so mi rekli da so cca.120k sit. Se mi zdi malo dosti za lucke ki pridejo serijsko.

 

120k SIT???? ?zmeden? So nori?? Pol pa res bolj?a varijanta ala Vuk! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.