Skoči na vsebino

Odstranitev ro?ke za spust ?ipe na zadnjih vratih


Priporočeno sporočilo

Imam te?avo z omenjeno ro?ko in ne morem sneti panela, ne gre in ne gre dol, morda kdo ve kako se jo sname? Gre pa za 323f. Upam da ni tist ki je temnil ?ipe kej zalimal in da zarad tega ne morem dol dobit, ker probal sem vse kar mi je na pamet pri?lo. ?e kdo ve naj prosim napi?e. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomagaj si z dratom je zelo u?inkovito(?e je ?plenta zadi)

?e je pa ni pa samo bol na silo z izvija?om spuli vinto!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz okrog ro?ke kar mal tapeto pritisnem not, pa z izvija?em-navadnim pod kotom odpnem varovalko, zgleda kot objemka,potem ima? pri ro?ki za odbirat vrata na ?rni "?al?ki" kri?ni vijak.potem prime? tapeto ,, ko si oboje popolnoma odstranil in ?al?ko pri kljuki in ro?ko, prime? tapeto spodaj na robu s prsti in jo sune? na hitro proti sebi, stran od vrat, kar mo?no, je tapeta na ?tiftih,ko ima? spodaj in s strani tapeto odpeto, jo porine? ob vratih navzgor, da jo sname? na vrhu, ker je ob ?ipi poo celi dol?ini zataknjena za rob.in to je to.

zadeva gre malo na silo, ampak tapeto bo? tze?ko po?kodoval, je mo?na.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prime? tapeto spodaj na robu s prsti in jo sune? na hitro proti sebi, stran od vrat, kar mo?no, je tapeta na ?tiftih,ko ima? spodaj in s strani tapeto odpeto, jo porine? ob vratih navzgor, da jo sname? na vrhu, ker je ob ?ipi poo celi dol?ini zataknjena za rob.in to je to.

zadeva gre malo na silo, ampak tapeto bo? tze?ko po?kodoval, je mo?na.

 

Glede tega se nebi cisto strinju ane, ravno sedaj sem stimu stikala za stekla, res da ni fka, ampak je hb...

No da preidem h bistvu, ko sem nezno in lepo pocasi vleku dol tapeto od vrat da ja nebi kej zlomu, sem odtrgal 2 zelezna nosilca s stifti vred ter se en stift k je direkt na tapeti, to je blo na sovoznikovi strani, na voznikovi strani je sledilo isto, samo da sem samo en stift iz tapete odtrgu (ce bi pa po tvojem principu naredil bi se sedaj vozu brez tapete, predvidevam :) ) No sej zej je vse vredu, sem lepo pokital tiste nosilce ter tapeto in je gut, sam mi pa manjka okoli 5 stiftov :angry:

 

Ce ma mogoce kdo kaksnega odvec bi se lepo priporocal, ker ce bom sou na mazdin servis sprasevat, se mi bodo smejali kak da 16let stara mazda se ni na dinosu, ali pa me bodo fest po denarnic usekal za tisto mehko plastiko :ne vem:

 

Lp :cheers:

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim jih imajo veliko vrst(?tiftov) v a-netu

 

?e ne pa tapeto kar z vijaki pri?ravfaj(?rnimi ipd.)

 

druga?e pa s plastuko se ni dobro ?pilat!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim jih imajo veliko vrst(?tiftov) v a-netu

 

?e ne pa tapeto kar z vijaki pri?ravfaj(?rnimi ipd.)

 

druga?e pa s plastuko se ni dobro ?pilat!!!

 

 

hvala za info, letim ju3 u anet da bo koncno mir :ouje:

 

Lp :cheers:

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

javi ?e majo!!!!

 

Pa kok SIT!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

javi ?e majo!!!!

 

Pa kok SIT!!

 

 

Evo sem bil danes v anetu, presenecen nad precejsno izbiro teh stiftov, sam tocno takega kot so original nisem najdu, sem pa dobu nekaj podobnega...

Nisem se montiral ker se mi neda spet tapete dol dajat...tak vreme pac :mi pijemoo:

 

Drugac so pa po 75sit/kos

 

 

Lp ;)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede tega se nebi cisto strinju ane, ravno sedaj sem stimu stikala za stekla, res da ni fka, ampak je hb...

No da preidem h bistvu, ko sem nezno in lepo pocasi vleku dol tapeto od vrat da ja nebi kej zlomu, sem odtrgal 2 zelezna nosilca s stifti vred ter se en stift k je direkt na tapeti, to je blo na sovoznikovi strani, na voznikovi strani je sledilo isto, samo da sem samo en stift iz tapete odtrgu (ce bi pa po tvojem principu naredil bi se sedaj vozu brez tapete, predvidevam :) ) No sej zej je vse vredu, sem lepo pokital tiste nosilce ter tapeto in je gut, sam mi pa manjka okoli 5 stiftov :angry:

 

Ce ma mogoce kdo kaksnega odvec bi se lepo priporocal, ker ce bom sou na mazdin servis sprasevat, se mi bodo smejali kak da 16let stara mazda se ni na dinosu, ali pa me bodo fest po denarnic usekal za tisto mehko plastiko :ne vem:

 

Lp :cheers:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no!!!!

 

Ena informacija ve?!!!!

Le po?timaj da ti dol ne padejo :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.