Skoči na vsebino

pal?ka stabilizatora


Priporočeno sporočilo

Ve kdo kje se da poceni dobiti pal?ka ki gre iz ohi?ja amortizera na stabilizator,in kolik?na je cena za 323c, je pa to odzadaj.Pal?ka ima na vsaki strani kot en zglob in je ven vijak.Pa saj veste kaj mislim. :unsure:

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre? na servis in kupi?, cene max do 10ksit.Je pa to kon?nik stabilizatorja, zalit je s plastiko ki se obrabi, potem za?ne ropotat, lahko pa se celo sname.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bil na servisu in glih za ta model pride 16k sit za druge pa okrog 10k sit.Sem iskal drugod pa majo povsod samo prednje, zadnjih pa ne.Tako moram pa? kupiti na servisu.So mi rekli,da je to pa? slabost mazd.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ?e kupi? cenej?o in jo predela?, ?e vedno ceneje kot original.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.