Skoči na vsebino

temnenje stekel


BOJČ

Priporočeno sporočilo

jst sm tud spredi gor na "lastno odgovornost" nalimu, pa je zakon ...again ...ne ?ge ve? u fris sonce B)

ti povem, da mu avto kr tm sred delavnce pustim, ?e se mi pr tehni?nem vpikne u spreno ?ajbo ... ka se bojo duval neki, zajci :ph34r: ?e bo treba, grem k dohterci sfehat zdravstven potrdil

a pol mi bo naredi homologacijski test tud na son?nih ?peglih al ka :hudicek:

ciser pa, sprednje ?ipe do kraja dol, pa nima kej praskat :harhar:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 163
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

jst sm tud spredi gor na "lastno odgovornost" nalimu, pa je zakon ...again ...ne ?ge ve? u fris sonce B)

ti povem, da mu avto kr tm sred delavnce pustim, ?e se mi pr tehni?nem vpikne u spreno ?ajbo ... ka se bojo duval neki, zajci :ph34r: ?e bo treba, grem k dohterci sfehat zdravstven potrdil

a pol mi bo naredi homologacijski test tud na son?nih ?peglih al ka :hudicek:

ciser pa, sprednje ?ipe do kraja dol, pa nima kej praskat :harhar:

 

To pa bi rad vidu, ?e nima? kerga poznanega na tehni?nih ti bojo skor 100% kompliciral pa bo? lahko zelo zelo sre?en, ?e bo? naredu tehni?nega.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ga bom kr na licu mesta seznanu, da ?e misli komplicirat, ne bo n? dosegu, ker bo avto na cesti s folijami, pa al prek njega al pa mim njega :hudicek:

mamo mi tud druge "poti" B)

 

O?itn se misli? pol bre tehni?nega vozit, ne vem ?e te ne bo to mal drago stalo :hohoho::hohoho::harhar:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itn se misli? pol bre tehni?nega vozit, ne vem ?e te ne bo to mal drago stalo :hohoho::hohoho::harhar:

 

Ni nujno :zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kak pa pol to resi?. ?e nima? vez pri njih, pa ne pozabit, da lahk ?e vsak policaj komplicira,. ?e ho?e.

 

Ma? avto ki ne rabi ?e it na tehni?nega. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

kaj pa kamjon s kasonom ta pa ima samo 2 ?ipe???

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Slo. Konjicah je pa o?itno totalno IN, ?e ima? zatemnjene zadnje 3 ?ipe in to na 120%. Ker jih ima pa res vsak tadrug avto! Ma res vsak. Pa nej bo honda, pe?o, katrca, tovornjak, traktor... :whatever:

 

Hehe, to ma? pa prav. Lepo da tudi po "na?ih" krajih kaj hodi? :bravo:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.